Powitanie i modlitwa do walki z szatanem.

Spam, offtop na forum, czyli forumowe śmieci, posty nie wnoszące nic do tematu, nie związane z nim.
Bogusław
Przybysz
Przybysz
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2024

Powitanie i modlitwa do walki z szatanem.

Post autor: Bogusław » 2024-01-31, 02:43

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus.

Witam wszystkich, mam na imię Bogusław, mam 27 lat, miasta na razie nie chcę podawać, nie będę ukrywał, że jestem grzesznikiem, nie mnie oceniać czy ciężkim czy nie, na pewno jestem grzesznikiem na tyle, że jestem także opętany, (ale spokojnie, opętanie nie polega, przynajmniej w większości przypadków, że biega się po ścianach, uprawia glosolalię i wymiotuje czarną mazią, jest to raczej stan, który sprawia, że oddalasz się od Boga, a wszelkie próby powrotu do niego, sprowadzają na mnie choroby, kłótnie, agresję ze strony rodziny względem mojej osoby, moje własne błędy względem rodziny etc. i tak, oczywiście jest wzmożona agresja, drażliwość etc. a przy tym, psychiatryczne leki nie pomagają, co za tym idzie, nie jest to kwestia choroby psychicznej, chociaż powiem od siebie, że opętanie wyniszcza zdrowie, także to psychiczne i może taką chorobę wywołać i na pewno już nie jestem zdrowy psychicznie).

Chcę ratunku, ale wiem, że to forum i jest ono w innym celu, w celu zwalczenia opętania, należy udać się do Biskupa, który skieruje mnie od Egzorcysty, na początek zamierzam iść do Jezuitów. Ja w innym celu, na forach niekatolickich na pewno zostałbym wyśmiany i zwyzywany, dlatego pragnę dotrzeć do ludzi wierzących i przekazać wam Egzorcystyczną Modlitwę Jego Świątobliwości Leona XIII, Kościół odradza (uczciwość wymaga abym o tym poinformował), aby odmawiały ją osoby Świeckie a nawet odradza to duchownym poniżej rangi Biskupa, którzy nie są Egzorcystami, później napiszę dlaczego, bo to jest jak najbardziej zasadne ze strony Władz Kościelnych, natomiast jej skrócona wersja jest odmawiana po każdej mszy, dostosowana do ochrony osób świeckich, ale nie do ataku, modlitwa, którą pragnę zaprezentować, jest modlitwą do ataku i ma na celu unicestwić
50 000 demonów każdorazowo.

Zanim napiszę wam jej treść, napiszę najpierw co mnie do tego skłoniło, napiszę także jakie mogą być konsekwencje odmawiania tej modlitwy i z powodu tych konsekwencji Kościół odradza osobom Świeckim odmawiać ją.

Otóż jak wspomniałem, jestem grzesznikiem a że jestem opętany, to ben szaharowi nie wsmak, abym wracał do Boga, próbuję od paru lat, i za każdym razem to samo, ostatnio będąc na mszy, gdzie sZATAN(tfu!) utrudniał mi na każdym kroku pójście do Świątyni i udział w Mszy Świętej, przecież to tylko godzina w tygodniu dla Boga, powtarzałem sobie, oczywiście nie obeszło się bez biegunek, głodu, zaspania, pragnienia, problemów z sikaniem (ponieważ mam przewlekłe zapalenie prostaty, bakteryjne), problemów z oddaniem stolca, różne wstydliwe, łajza piekielna wie gdzie uderzyć, żeby zabolało najmocniej, niemniej udało się! :ymhug: Poszedłem do Kościoła, wziąłem udział w Mszy, z racji, że mam na koncie grzech śmiertelny (seks przedmałżeński, ja mogę mówić jakie grzechy na mnie ciążą, Księdza obowiązuje tajemnica spowiedzi), nie mam szans na rozgrzeszenie w najbliższym czasie, co za tym idzie nie przyjąłem Komunii Świętej, oczywiście nawet zanim miałem ten grzech na koncie, opętany byłem jeszcze przed inicjacją seksualną, to wĄŻ (duże litery po małej na znak pogardy wobec niego, wiem, że mnie nie poprzecie, ale jestem dzisiaj bardzo na sZatana zły, przepraszam Was za to), tak samo mnie atakował, nawet jak przyjmowałem Komunię Świętą.

Ale udało się wziąć udział we Mszy, za to nasz podziemny pokraka, zaatakował mnie dzisiaj, w zasadzie jak to piszę to już wczoraj, bo dzisiaj jest jutro, jako iż piszę o 1:53, jak teraz spojrzałem na zegarek w komputerze.
W każdym razie, pokłóciłem się mocno z osobą na której bardzo mi zależy, była wobec mnie ta osoba agresywna, i nieczuła, co wzmagało tylko moje problemy i agresję słowną. Na szczęście pogodziłem się z tą osobą, niemniej cały dzień został zmarnowany a ja nie wziąłem leków, nawet tych na serce a z tym też mam problemy, kardiolog mówi, że nie wie dlaczego, ale są, zatem prawdopodobnie przez opętanie.

W każdym razie dosyć tego, on i tak będzie mnie atakował. Modlitwa Leona XIII do Świętego Michała Archanioła, Marszałka i Księcia Wojsk Niebieskich, jest znana w dwóch wersjach, defensywnej, dla osób świeckich, a którą wszyscy znacie, brzmi

"Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha, bądź naszą obroną, oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne duchy złe, które za zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen".

Jest też wersja dłuższa, ofensywna, dla osób duchownych i też nie wszystkich, ponieważ zaleca się, aby odmawiali ją Duchowni co najmniej rangi Biskupa, lub jeśli niżej, to wyznaczeni przez Biskupa Egzorcyści i tylko w określonych przypadkach, użycie tej modlitwy powoduje unicestwienie lub strącenie 50 000 (słownie: pięćdziesięciu tysięcy), demonów, za każdorazowe odmówienie), ale jest cena, powoduje natychmiastową reakcję piekła, wręcz zanim jeszcze odmówicie modlitwę, będziecie czuli agresję, może dostaniecie biegunki, może włączy się zwyczajne leniuch, może brak zaufania do niej, może strach, może coś jeszcze, coś innego. W trakcie odmawiania, będzie wam się plątał język, będziecie się mylić, zaczniecie tracić skupienie i myśleć o niebieskich migdałkach, włączy się także grzech pychy, duma, jaki to ja nie jestem łowca demonów, temu też nie wolno ulec a nawet tym bardziej, jeśli się pomylicie, nic się nie stanie, liczy się intencja i zaangażowanie, próba realnie jej odmówienie, chociaż pojawią się myśli, że skoro raz się pomyliłem, to już nie ma sensu, albo, że Bóg będzie zły (nie będzie, nie On, tylko dziad na "dole"), że skoro się pomyliłem to trzeba od nowa (tak to i możecie całą noc odmawiać i nie dokończycie, przerabiałem to, próbując kiedyś przez 9 godzin bez przerwy, kilka nocy pod rząd), nie ma to znaczenia, że raz się przejęzyczycie, dokończcie (JEŚLI SIĘ ZDECYDUJECIE!!!), PO ODMÓWIENIU MODLITWY DZIAŁA SZATAN, gdyż traci swoją armię. Uczciwie także powiem, nie są to żarty, osoba, której kilka lat temu przekazałem tą modlitwę, rok po przekazaniu zmarła, a to była osoba niesamowicie pobożna, natomiast świecka i mam pewność, że odmawiała tą modlitwę. Nie martwcie się, samo spojrzenie się, o ile nie będziecie się wczytywać, nic wam nie zrobi, oznaczę modlitwę, zrozumiem, jeśli Administracja zechce usunąć mój post lub jego fragment, ale proszę o zrobienie spojlera (schowanie modlitwy, ja nie umiem tego zrobić a zależy mi na ataku w stronę szatana, zmasowanym ataku).

Zaczniecie chorować, buntować się przeciw Świętemu Błogosławionemu, będziecie się źle czuli, może zacząć wam pękać skóra. ZASTANÓWCIE SIĘ!!! natomiast ci, którzy równie mocno chcą pozbyć się szatana i jego przebrzydłych sługusów, tych zachęcam, natomiast zastanówcie się poważnie!!!

Do modlitwy, niezbędny Krzyż Pański, najlepiej w wersji Św. Benedykta. Obrazki nie mogą go zastąpić, z treści modlitwy dowiecie się dlaczego na pod koniec, natomiast nie przeszkadzają oczywiście, jednak Krzyż Pański MUSI być.

Także skoro już napisałem wszystko co chciałem i ostrzeżenia, modlitwa.


POCZĄTEK MODLITWY LEONA XIII, WERSJA DLA DUCHOWNYCH, NIE CZYTAJ JEŚLI NIE JESTEŚ GOTOWY CIERPIEĆ, LUB NIE JESTEŚ KAPŁANEM MAJĄCYM OCHRONĘ ŚWIĘCEŃ!!!

+++O Chwalebny Święty Michale Archaniele, Książę Wojska Niebieskiego, bądź naszą obroną w straszliwej wojnie, którą toczymy z księstwami i mocami, z władcami tego świata ciemności, duchami zła. Przyjdź z Pomocą człowiekowi, którego Bóg uczynił nieśmiertelnym, stworzył na swój obraz i podobieństwo i wykupił za wielką cenę od tyranii szatana.
Tocz dzisiaj tę bitwę Pana, razem z Aniołami Świętymi, jak już walczyłeś z liderem dumnych aniołów, Lucyferem i jego odszczepieńczym wojskiem, którzy byli bezsilni, by oprzeć się Tobie, a nie było już dla nich miejsca w Niebie.
Ten okrutny, starodawny wąż, którego nazywa się diabłem lub szatanem, który zwodzi cały Świat, został rzucony w otchłań, ze swoimi aniołami. Oto ten prastary wróg i morderca ludzi nabrał odwagi. Przekształcając się w anioła światłości, wędruje z całym tłumem złych duchów, atakuje ziemię w celu wymazania Imienia Boga i Jego Chrystusa, by schwytać, zabić i rzucić na wieczną zgubę dusze przeznaczone do Korony Wiecznej Chwały. Ten niegodziwy smok, wylewa jak najbardziej nieczystą powódź, jad swojej złośliwości na ludzi o zdeprawowanym umyśle i skorumpowanym sercu, ducha kłamstwa, bezbożności, bluźnierstwa i zgubny oddech nieczystości i wszelkiego występku i bezprawia.
Ci najsprytniejsi wrogowie są przepełnieni i upici goryczą wobec Kościoła- Małżonki Niepokalanego Baranka, i położyli swoje bezbożne ręce na tym, co ma Najświętsze.
W samym Świętym Miejscu, gdzie ustanowiono Stolicę Świętego Piotra i Tron Prawdy jako Światło Świata, wyniosą na Tron swoją ohydną bezbożność, z niecnym planem, że kiedy uderza w Pasterza, rozpierzchną się Owce.
Pokaż się, Niezwyciężony Książę, udziel pomocy przeciwko atakom zagubionych duchów na Lud Boży i daj mu zwycięstwo.
Lud czci Cię jako swojego opiekuna i Patrona, Tobą chlubi się Kościół Święty, jako Obroną przed złośliwą mocą piekła; Tobie Bóg powierzył dusze ludzi, które mają być doprowadzone do Niebiańskiej Szczęśliwości. Oh, módlcie się do Boga Pokoju, żeby położył szatana pod naszymi stopami, jak dotąd podbitych, by już nie mógł trzymać ludzi w niewoli i szkodzić Kościołowi. Ofiarujmy nasze modlitwy, przed oczyma Najwyższego, żebyśmy mogli szybko zjednać sobie Miłosierdzie Pana; i pokonując smoka, starodawnego węża, który jest diabłem i szatanem, byś Ty znowu zniewolił go w otchłani, żeby już nie mógł zwodzić narodów. Amen.
Spójrzcie na Krzyż Pana! Rozproszcie się wrogie moce!
Lew z Plemienia Judy, podbił, z Rodu Dawida.
Udziel nam Twego Miłosierdzia, Panie,
Bo mamy nadzieję w Tobie.
Panie, wysłuchaj mojej modlitwy,
I niech moje wołanie dojdzie do Ciebie.
Módlmy się.

Boże, Ojcze Naszego Pana Jezusa Chrystusa, wołamy do Ciebie, i jako petenci błagamy o Twoją łaskę, żebyś za wstawiennictwem Maryi, Zawsze Niepokalanej Dziewicy i naszej Matki i Chwalebnego Świętego Michała Archanioła, raczył nam pomóc przeciwko szatanowi i wszystkim innym duchom nieczystym, które wędrują po Świecie na szkodę rasy ludzkiej i na zgubę dusz. Amen. +++

Koniec Modlitwy.

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica.
Ostatnio zmieniony 2024-01-31, 02:52 przez Bogusław, łącznie zmieniany 1 raz.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3471
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 159 times
Been thanked: 361 times

Re: Powitanie i modlitwa do walki z szatanem.

Post autor: Gzresznik Upadający » 2024-01-31, 07:16

Wersji dla kaplanów z tego co wiem swiecki nie powinien odmawiać, jest pokusa wielka jak pamietam ale nie powinien ,
jest wieleinnych modlitw o uwolnienie , przeciw udreczeniom itp Staraj sie nie siegac po sfere zastrzezona kapłanom . Byc moze ku temu kusi sam smierdziel wiedzac ze okazujemy nieposłuszenstwo a on to uwielbia
trza by było posprzatac sfere grzeszna ale o tym wiesz .Jak nie potrafisz zawierz to , najlepiej Matce Najswietszej , to też Twoja MATKA
A i duza doze reakcji które odbieramy jako nadmierny wpływ złego potrafi byc efektem naszej zranionej przeszłoscia psyche gdzie wpływ złego konczy sie tylko na mocnym kuszenie i draznieniu naszych zranien
czestym błedem jaki popelniamy podczas takiej walki to to ze zbyt nadmiernie koncentrujemy sie na smierdzielu zamias na kochajacym nas Bogu. Trudno sie przestawiac ale warto choc troszke.
Kolejna rzecz jakiej ulegamy walczac z kosmatym to traktowanie modlitw uwalniajacych jak swego rodzaju magii . Ja tej pokusie bezwiednie ulegałem . To sa modlitwy , nie zaklecia.
A jak bedziesz czuł napor złego zawsze można mu poczytac na głos Pismo SW , jak dziecku bajke na dobranoc. Uspokaja sie . Zawsze.

Awatar użytkownika
Repart
Gaduła
Gaduła
Posty: 977
Rejestracja: 5 sie 2021
Been thanked: 266 times

Re: Powitanie i modlitwa do walki z szatanem.

Post autor: Repart » 2024-01-31, 07:21

Witaj Bogusławie. Z całym szacunkiem, ale nie przeczytam tej modlitwy. Skoro jest zarezerwowana tylko dla kapłanów, to mi może wywrócić w głowie. Może zły podsunął Ci ten pomysł aby tu ją napisać. Nie uważasz, że wstawiając taką modlitwę na forum katolickim możesz narazić wiele osób na jakieś problemy, skoro sam najpierw ostrzegasz i piszesz, że piekło zostanie poruszone? Na Twoim miejscu skasowałbym swój post.

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6289
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Powitanie i modlitwa do walki z szatanem.

Post autor: CiekawaXO » 2024-01-31, 08:09

Repart czemu traktujesz modlitwę dla Kapłanów jak urok, że coś się może stać?
Twoje myślenie jest magiczne.

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
Świecki nie powinien robić Egzorcyzmu, jak jest opętanie, a nie że nie może przeczytać modlitwy np. z ciekawości.
Nic się nikomu nie stanie, tylko nie Egzorcyzmujcie opętanych.
Ostatnio zmieniony 2024-01-31, 08:12 przez CiekawaXO, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Repart
Gaduła
Gaduła
Posty: 977
Rejestracja: 5 sie 2021
Been thanked: 266 times

Re: Powitanie i modlitwa do walki z szatanem.

Post autor: Repart » 2024-01-31, 08:18

CiekawaXO pisze: 2024-01-31, 08:10 Repart czemu traktujesz modlitwę dla Kapłanów jak urok, że coś się może stać?
Twoje myślenie jest magiczne.

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
Świecki nie powinien robić Egzorcyzmu, jak jest opętanie, a nie że nie może przeczytać modlitwy np. z ciekawości.
Nic się nikomu nie stanie, tylko nie Egzorcyzmujcie opętanych.
Skoro zaleca się ją dla osób duchowych, to wolę nie ryzykować z np czystej ciekawości. Ciekawość to pierwszy stopień wiadomo gdzie.

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6289
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Powitanie i modlitwa do walki z szatanem.

Post autor: CiekawaXO » 2024-01-31, 08:21

W trakcie Egzorcyzmu dla Kapłanów...
Jak się boicie klątw przez modlitwy, bo ktoś tak twierdzi na forum, że jakaś osoba aż umarła, to przemyślcie swoje zaufanie do Jezusa.
Ostatnio zmieniony 2024-01-31, 08:25 przez CiekawaXO, łącznie zmieniany 2 razy.

Arek
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2390
Rejestracja: 29 sie 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 300 times
Been thanked: 321 times

Re: Powitanie i modlitwa do walki z szatanem.

Post autor: Arek » 2024-01-31, 08:49

Nie rozumiesz istoty sprawy.
Jezus Chrystus jest moim Królem.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3471
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 159 times
Been thanked: 361 times

Re: Powitanie i modlitwa do walki z szatanem.

Post autor: Gzresznik Upadający » 2024-01-31, 08:54

modlitwy zostawmy kapłanom . od przeczytania sie nic nie stanie. Ale zakazu modlitwy swieckim tymi modlitwami raczej nie przekraczajmy.
Lepiej zlemu poczytac Pismo Swiete " na dobranoc" na głos . pamietam efekt kiedy dreczyła mnie jakas depresja i rozpacz taka mocno smierdzaca siarką. i natrafiłem pierwszy raz na satyre na władce Tyru... przeczytałem na głos, troche sie poprawiło a jak w głowie jeszcze sie pojawiła mysl , -własnie złemu przeczytałes " baje na dobranoc " i poszedł " spać"- ponad tydzien czasu miałem spokój.

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6289
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Powitanie i modlitwa do walki z szatanem.

Post autor: CiekawaXO » 2024-01-31, 09:01

No modlitwy nie, bo tam jest tryb rozkazujący...Wprost skierowanie do złego ducha...
Pytanie czy każdy egzorcysta jest przygotowany do posługi - też nie.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3471
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 159 times
Been thanked: 361 times

Re: Powitanie i modlitwa do walki z szatanem.

Post autor: Gzresznik Upadający » 2024-01-31, 09:12

CiekawaXO pisze: 2024-01-31, 09:01 No modlitwy nie, bo tam jest tryb rozkazujący...Wprost skierowanie do złego ducha...
Pytanie czy każdy egzorcysta jest przygotowany do posługi - też nie.
to nie jest kwestia przygotowan , to kwestia mocy jakiej egzorcyscie udziela Bóg . po to szuka sie kapłanów odpowiednich by mogli niesc ciezar. nieskazitelnych , chodzacych z Panem.
każdy mianowany egzorcysta jest przygotowany.

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6289
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Powitanie i modlitwa do walki z szatanem.

Post autor: CiekawaXO » 2024-01-31, 09:14

Przygotowań, bo przygotowuje Łaska Uświęcająca, wysoka moralność i częsta modlitwa. Nie każdy jest wybierany na egzorcystę i nie każdy obdarowany Łaską będzie dobrym egzorcystą.
Jak biskup nie zna swojego księdza, nie może nic o nim powiedzieć a go mianuje, to nie będzie to przygotowany egzorcysta.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 19129
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2635 times
Been thanked: 4642 times
Kontakt:

Re: Powitanie i modlitwa do walki z szatanem.

Post autor: Marek_Piotrowski » 2024-01-31, 09:36

CiekawaXO pisze: 2024-01-31, 08:21 W trakcie Egzorcyzmu dla Kapłanów...
Jak się boicie klątw przez modlitwy, bo ktoś tak twierdzi na forum, że jakaś osoba aż umarła, to przemyślcie swoje zaufanie do Jezusa.
Kościół pewnych rzeczy zabrania dla naszego dobra. Problemy wynikają nie z modlitwy, ale z nieposłuszeństwa.

Dodano po 2 minutach 39 sekundach:
@Bogusław (piękne imię...) przede wszystkim musisz zwrócić się o pomoc - zacznij od spowiednika, on Cię skieruje dalej. To "po linii" wiary - bo niewątpliwie powinieneś też zwrócić się o badanie do wierzącego psychologa lub psychiatry.
I to zanim (a może nawet zamiast) publikowania tego rodzaju postów w Internecie.

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6289
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Powitanie i modlitwa do walki z szatanem.

Post autor: CiekawaXO » 2024-01-31, 09:49

Kościół nie zabrania przeczytać ów modlitwy, tylko się nią nie modlić.

Arek
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2390
Rejestracja: 29 sie 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 300 times
Been thanked: 321 times

Re: Powitanie i modlitwa do walki z szatanem.

Post autor: Arek » 2024-01-31, 09:55

CiekawaXO pisze: 2024-01-31, 09:49 Kościół nie zabrania przeczytać ów modlitwy, tylko się nią nie modlić.
Nie podpuszczaj pokusą.
Jezus Chrystus jest moim Królem.

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6289
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Powitanie i modlitwa do walki z szatanem.

Post autor: CiekawaXO » 2024-01-31, 09:57

Przecież właśnie nie podpuszczam. Można to przeczytać ludzie!

Zablokowany