Nadużycie władzy

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6289
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: CiekawaXO » 2024-03-27, 19:54

Adamie ale ty pisałeś jakieś ezobzdety. EZO.
Czy to forum ezoteryczne?
Ostatnio zmieniony 2024-03-27, 19:55 przez CiekawaXO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adam01
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: 13 gru 2023
Has thanked: 6 times
Been thanked: 14 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: Adam01 » 2024-03-27, 20:55

Ezobzdety? Ciekawe jak nazwiesz podpisanie cyrografu (retor, nie odpowiadaj).
A jednak są tacy, którzy w to wierzą i proszą o pomoc.
Nie chcę się licytować ani dyskutować już o tym, jednak w bzdetach nikt Ci tu chyba nie dorówna i ostatnia powinnaś rzucić we mnie kamieniem.

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6289
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: CiekawaXO » 2024-03-27, 21:48

Mogę rzucać ostatnia, nie śpieszy mi się doprawdy do rzucania w kogoś:P
Każdy mój bzdet będzie mądrzejszy, niż twój ezobzdet.

Awatar użytkownika
Adam01
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: 13 gru 2023
Has thanked: 6 times
Been thanked: 14 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: Adam01 » 2024-03-27, 22:07

Tu akurat nie o mądrość chodziło tylko o komunikatywność.
Wpłynąć na czyjeś przekonania można zwykle w języku i symbolice, w której powstały.
No ale Ty jesteś przecież mądrzejsza :p

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6289
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: CiekawaXO » 2024-03-27, 22:12

Nieskromnie przyznaję ci rację.
Widzisz jak się zgadzamy?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15001
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4218 times
Been thanked: 2959 times
Kontakt:

Re: Nadużycie władzy

Post autor: Dezerter » 2024-03-27, 22:15

Adam01 pisze: 2024-03-27, 19:01
miłośniczka Faustyny pisze: 2024-03-27, 17:57 Po pierwsze, to ja usunęłam wyżej wspomniane posty, więc ewentualne pretensje proszę kierować do mnie, a nie do Dezertera. Jeśli cokolwiek było nieprawidłowo to ja za to odpowiadam, Dezerter jest niewinny.
Po drugie, usunęłam je z istotnych powodów dla dobra Forumowicza, który mógłby ucierpieć na skutek treści zawartych w Twoim poście. Wybacz szczerość, ale Twój post był zagrożeniem i mógł wyrządzić szkodę, a bezpieczeństwo Forumowiczów (w tym także bezpieczeństwo duchowe, a o takim rodzaju mowa) jest istotnym priorytetem. Nie usuwamy postów ot tak, ale z uzasadnionych przyczyn. Na tym forum jest wyjątkowa wolność słowa i cenimy to sobie, ale ta wolność musi mieścić się w granicach bezpieczeństwa i dobra innych. To nie nadużycie władzy, a raczej przeciwieństwo, czyli służenie Forumowiczom i jest to dla nas ważne, nawet jeśli na skutek tego mamy później czytać takie zażalenia. Resztę niech Ci wyjaśni pierwszy punkt Regulaminu:
§ 1
Zasadniczym celem Forum jest rozwój osobisty w wierze katolickiej. Wątki przeciwne temu celowi mogą być automatycznie usuwane.
Wybacz, ale przy całej mojej sympatii do Ciebie pod ten paragraf można w zasadzie podpiąć każdą wypowiedź niecytującą Biblii czy KKK, a stosując go w tym miejscu ubliżasz tylko naszej inteligencji. Tym bardziej, że odnosi się on do wątku, a nie postu zakładając, że je odróżniasz. Nie wiem na jakiej zasadzie neofita został tu moderatorem, nepotyzmu czy koterii, ale to jest naprawdę kiepski pomysł. Wiara, podobnie jak życie, wymaga czasu. Lat dorastania w stabilnym otoczeniu (wierze) i doświadczenia. Moderacja na tym forum w Twoim wydaniu to w analogii jakby parolatek z dysfunkcyjnej rodziny dyktował warunki moralne dorosłym i dokonywał ich oceny. Nie dojrzejesz w ten sposób, a jedynie się wypaczysz. Kto jak kto, ale wolałbym, żebyś Ty nie oceniała więcej moich postów, a już na pewno w ten sposób. Dasz jakoś radę i zapomnimy o całej sprawie czy zamierzasz jednak nadal tak tu działać?
Możesz to potraktować jako nadużycie władzy z mojej strony
ale przyjmij do wiadomości, że taka forma zwracania się do Moderacji, w sposób zaznaczony przeze mnie w twojej wypowiedzi na kolorowo, jest niedopuszczalna i nieakceptowana na tym forum
żebyś miał czas to przemyśleć i wyciągnąć wnioski, dostajesz blokadę na dobę
- tym razem to moja osobista decyzja, bo Miłośniczka jest na tyle dojrzała i mądra, że prosiła w wątku moderacyjnym byśmy nie reagowali na twój wpis.

Dodano po 1 minucie 41 sekundach:
Ps
Miłośniczka została Moderatorem, bo w głosowaniu wszystkich członków Administracji i moderacji dostała najwięcej głosów i był to bardzo dobry wybór.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Adam01
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: 13 gru 2023
Has thanked: 6 times
Been thanked: 14 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: Adam01 » 2024-04-01, 20:49

miłośniczka Faustyny pisze: 2024-03-27, 19:34
Adam01 pisze: 2024-03-27, 19:01 Nie wiem na jakiej zasadzie neofita został tu moderatorem, nepotyzmu czy koterii, ale to jest naprawdę kiepski pomysł. Wiara, podobnie jak życie, wymaga czasu. Lat dorastania w stabilnym otoczeniu (wierze) i doświadczenia. Moderacja na tym forum w Twoim wydaniu to w analogii jakby parolatek z dysfunkcyjnej rodziny dyktował warunki moralne dorosłym i dokonywał ich oceny.
Tylko, że moderacja wcale nie polega na dyktowaniu warunków moralnych (i nawet nie podjęłabym się czegoś takiego, bo jak słusznie zauważasz - nie ma prawa takich warunków dyktować). I wcale tego nie robię, chyba ani razu nie dyktowałam tu warunków moralnych, a jeśli tak to będę bardzo zdzwiona, gdy się o tym dowiem, bo nie mam takiej świadomości ani zamiarów. Szczerze dziękuję za przydomek infantylnego neofity, wielce mi to pochlebia.
Celowo udajesz, że nie wiesz co znaczy analogia i chcesz wszystkim tu wmówić, że napisałem o Tobie infantylna? Gratuluję dojrzałości i uczciwości. I dzięki, że Twoje koleżanki już mnie tu po nich przeganiają, a ArcyModerator hejtuje i banuje. Nie ma to jak rozmowa z inteligentnymi i otwartymi siostrami i braćmi w przyjaznej i kulturalnej atmosferze o wierze chrześcijańskiej i nie tylko :YMHUG:

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15001
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4218 times
Been thanked: 2959 times
Kontakt:

Re: Nadużycie władzy

Post autor: Dezerter » 2024-04-01, 21:26

Czy jeszcze coś miłego, w ten Świąteczny czas chcesz nam napisać?
wyrzuć to z siebie, to ci ulży :)
i zacznijmy normalną dyskusje na forum
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5404
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 859 times
Been thanked: 1413 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: abi » 2024-04-01, 21:43

może niech wyrzuci z siebie poza forum ...
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3471
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 159 times
Been thanked: 361 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: Gzresznik Upadający » 2024-04-01, 21:44

Święta to i demony się dwoja i troja...
A ludzie ku ich uciesze gadają hejtspicze , śmieci jakieś, i kłamstwa.
Ostatnio zmieniony 2024-04-01, 22:35 przez Gzresznik Upadający, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Adam01
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: 13 gru 2023
Has thanked: 6 times
Been thanked: 14 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: Adam01 » 2024-04-01, 22:26

Dezerter pisze: 2024-04-01, 21:26 Czy jeszcze coś miłego, w ten Świąteczny czas chcesz nam napisać?
wyrzuć to z siebie, to ci ulży :)
i zacznijmy normalną dyskusje na forum
Ban? Na serio? Nie wystarczyło zwykłe tak? A przypierdzielić czasem mi jeszcze nie chcesz?
I pomyśleć, że zapytałem jeno w tym wątku jak normalnego człowieka, czy możesz nie kasować moim postów.
Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem założenia pewnego wątku, który być może pomoże tu niektórym, ale dalej nie jestem pewien, czy warto poświęcić na to czas i jakiś narwaniec z odmienną opinią i kijem w tyłku mi go nie skasuje. Zwłaszcza, że nie lubię pudrować prawdy, którą czuję, że jestem czasem komuś winien.
Tylko stąd było moje pytanie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15001
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4218 times
Been thanked: 2959 times
Kontakt:

Re: Nadużycie władzy

Post autor: Dezerter » 2024-04-01, 23:21

Nie odpowiem na twoje "uprzejmości" :) i wiedz, że nie robią na mnie żadnego wrażenia
A wątek
Jeśli założysz w dziale Ważne sprawy dla chrześcijan - to musi mieć charakter chrześcijański, zbliżony do ortodoksji katolickiej
Ale jeśli założysz go w dziale Inne religie ..., Offtopic i nie będziesz łamał Regulaminu to nie widzę problemu z naszej strony
Moje hasło od zawsze:
Nie ma większej religii od Prawdy
więc Kochaj i pisz co chcesz
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Adam01
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: 13 gru 2023
Has thanked: 6 times
Been thanked: 14 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: Adam01 » 2024-04-02, 08:22

W dniu, w którym dałeś mi bana całkowitego usłyszałem w serialu The Head cytat: gdy niesprawiedliwość staje się prawem to opór staje się obowiązkiem. Przypadek?
To co zrobiła mf jest najbardziej rażącym pogwałceniem netykiety jakie jest możliwe i w usenecie zostałaby wykluczona przez społeczność dożywotnio. Wiedz, że istnieją zasady, które są ponad twoim regulaminem i dotyczą wszystkich. Wątpię, czy ktoś tutaj stara się zrobić na tobie wrażenie prócz może podręcznych. Skoro napisałeś to co napisałeś, to moje uprzejmości odniosły jednak skutek, w odróżnieniu od innych słów. Mimo wszystko cieszę się i mam nadzieję, że o swoich ważnych deklaracjach szybko nie zapomnisz.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13806
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2023 times
Been thanked: 2206 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: sądzony » 2024-04-02, 08:47

Adam01 pisze: 2024-04-02, 08:22 W dniu, w którym dałeś mi bana całkowitego usłyszałem w serialu The Head cytat: gdy niesprawiedliwość staje się prawem to opór staje się obowiązkiem. Przypadek?
To co zrobiła mf jest najbardziej rażącym pogwałceniem netykiety jakie jest możliwe i w usenecie zostałaby wykluczona przez społeczność dożywotnio. Wiedz, że istnieją zasady, które są ponad twoim regulaminem i dotyczą wszystkich. Wątpię, czy ktoś tutaj stara się zrobić na tobie wrażenie prócz może podręcznych. Skoro napisałeś to co napisałeś, to moje uprzejmości odniosły jednak skutek, w odróżnieniu od innych słów. Mimo wszystko cieszę się i mam nadzieję, że o swoich ważnych deklaracjach szybko nie zapomnisz.
Człowieku zgaś flarę, rozgoń dym, opuść kaptur i odwróć się do nas twarzą.
To co robi @miłośniczka Faustyny jest w pierwszej kolejności tym czego wszyscy winniśmy się nauczyć.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6289
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: CiekawaXO » 2024-04-02, 08:48

Czyli czego?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”