czy grzech i jak powiedziec

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Flyweight
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 17 gru 2023
Lokalizacja: Kraków
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times

czy grzech i jak powiedziec

Post autor: Flyweight » 2024-04-02, 14:25

W pewnej gierce w której liczą sie statystyki itd gra piłkarska symulacja 2d. Przegraliśmy kolejny mecz i prawdopdoobnie po sezonie odejdzie od nas najlepszy gracz bez którego już napewno ligi nie wygramy. Nieukrywam że takie granie no nie będzie mi dawało funu. Ale właściciel tego klubu dał mi konto do gry jakoś 4 miechy temu. Powiedziałem że będe grał w jego klubie itd. Mam pytanie jak powiedzieć mu o tym że będę chciał odejść i czy odejście będzie grzechem. Przypominam że powiedziałem że nie odejdę.

Awatar użytkownika
AdamS.
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1425
Rejestracja: 4 lis 2021
Lokalizacja: Bieszczady
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 553 times
Been thanked: 790 times

Re: czy grzech i jak powiedziec

Post autor: AdamS. » 2024-04-02, 15:00

Flyweight pisze: 2024-04-02, 14:25 Mam pytanie jak powiedzieć mu o tym że będę chciał odejść i czy odejście będzie grzechem. Przypominam że powiedziałem że nie odejdę.
Drogi Bracie, grzechem to byłoby raczej marnowanie czasu, jeśli czujesz, że to zajęcie nijak Cię nie rozwija. A tak w ogóle to chyba każdy z nas powinien się zastanowić nad hierarchią wartości i nad marnowaniem czasu. Zjawisko to staje się coraz powszechniejsze i coraz bardziej dojmujące (również u mnie), podczas gdy dzielimy włos na czworo w kwestiach, które stają się raczej karykaturą nauczania Kościoła na temat grzechu.

Quinque
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 713
Rejestracja: 29 gru 2017
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 11 times
Been thanked: 53 times

Re: czy grzech i jak powiedziec

Post autor: Quinque » 2024-04-16, 19:04

Flyweight pisze: 2024-04-02, 14:25 W pewnej gierce w której liczą sie statystyki itd gra piłkarska symulacja 2d. Przegraliśmy kolejny mecz i prawdopdoobnie po sezonie odejdzie od nas najlepszy gracz bez którego już napewno ligi nie wygramy. Nieukrywam że takie granie no nie będzie mi dawało funu. Ale właściciel tego klubu dał mi konto do gry jakoś 4 miechy temu. Powiedziałem że będe grał w jego klubie itd. Mam pytanie jak powiedzieć mu o tym że będę chciał odejść i czy odejście będzie grzechem. Przypominam że powiedziałem że nie odejdę.
Chciałbym mieć takie problemy

Pompieri
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1143
Rejestracja: 28 wrz 2020
Has thanked: 466 times
Been thanked: 191 times

Re: czy grzech i jak powiedziec

Post autor: Pompieri » 2024-04-16, 20:19

Flyweiight tak jakby mam wrazenie rozpoczal kolejna gre - z forumowiczami.

ODPOWIEDZ