Objawienia

Jeśli nie wiesz gdzie zamieścić swój temat lub nie psuje on nigdzie indzie to napisz go tutaj.
Pinchas

Objawienia

Post autor: Pinchas » 2016-03-24, 19:58

Nie uwierzysz. Objawienia








bardzo ciekawe :) jest nawet o ufo :D

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15122
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4256 times
Been thanked: 2983 times
Kontakt:

Post autor: Dezerter » 2016-03-25, 00:29

LOL
Pinchas chwyta się brzytwy - objawienia fatimskie tłumaczy , że to UFO :-P ;-) :oops:
i powołuje się na autorytet badacza zjawisk paranormalnych
który kombinuje, że jak nie było to Ufo, to narkotyczno-hipnotyczna wizja dzieci
- gada jak by sam się naćpał
Reasumując - facet wydaje mi się antykatolickim ateistą, który nawet stwierdzi, że to elfy były ;-) byle tylko podważyć wersję najbardziej naturalną i oczywistą, że to było objawienie Maryjne.
Jemy się nie dziwię, bo to fantasta
ale tobie Pinchasie , który nazywasz się chrześcijaninem i osobą wierzącą - dziwie się :-( :-? :evil: :oops:
straciłeś w moich oczach
odlatujesz chłopie - wróć po rozum do głowy

Ps
Miałem nosa - oto co idol Pinchasa podaje o sobie:
Jestem ateistą o poetyckiej naturze.

Całkowicie i bezwarunkowo utożsamiam się ze słowami Mistrza :


"Potępiam chrześcijaństwo, podnoszę przeciwko Kościołowi chrześcijańskiemu najstraszliwsze z wszystkich oskarżeń, jakie kiedykolwiek oskarżyciel jakiś miał na ustach. Kościół chrześcijański jest dla mnie najwyższym, jakie sobie można wyobrazić, zepsuciem, jego wola dążyła do ostatecznego, czy choćby tylko do możliwego, zepsucia. Kościół chrześcijański niczemu nie oszczędził swego zepsucia, z wszelkiej wartości uczynił bezwartość, z wszelkiej prawdy kłamstwo, z wszelkiej prawości nikczemność duszy"...

Fryderyk Wilhelm Nietzsche !!!
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Pinchas

Post autor: Pinchas » 2016-03-25, 00:43

byle tylko podważyć wersję najbardziej naturalną i oczywistą, że to było objawienie Maryjne.
Te objawienia sa nieBiblijne
ale o tym moze jutro.
ale tobie Pinchasie , który nazywasz się chrześcijaninem i osobą wierzącą - dziwie się :-( :-? :evil: :oops:
straciłeś w moich oczach
odlatujesz chłopie - wróć po rozum do głowy
1.W jakim dziale zalozylem ten temat?kawiarenka
2.Pod filmikami dalem dwie emotki...i napisalem jest nawet.. :roll:
3.Czy napisalem ze zgadzam sie z tym calym wykladem i wierze w ufo?

Nie.Wiec dlaczego po mnie jezdzisz?
a teraz przypomne ci co pisalem
o ufo w innym temacie na
tym forum..

Pinchas
Ja tam nie wierze ze na innej planecie istnieje zycie :-P [/b]

http://zchrystusem.pl/topics47/ufo-vt114.htm#1559

:roll:


to mial byc luzny temat
ale widze ze jednak taki nie bedzie...
Wierzysz w nie..nie zakumales i pojechales...


Miałem nosa - oto co idol Pinchasa podaje o sobie:
:shock: nc :roll: wstyd..spora porcja jadu..
Dobranoc.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15122
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4256 times
Been thanked: 2983 times
Kontakt:

Post autor: Dezerter » 2016-03-25, 20:20

Pinchas pisze:wstyd..spora porcja jadu..
z tym podsumowaniem filmów - pełna zgoda, tylko po co takie rzeczy wrzucasz na forum ?
Ja sobie wymyśliłem, że to forum jest dla zbudowania i wzrostu - w wierze, w mądrości, w wiedzy i we wszystkim co jest dobre, mądre i pozytywne ....
Pinhasie - głupoty, hejtu i anty religijności jest pełno w necie - ja już tym rzygam!
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Pinchas

Post autor: Pinchas » 2016-03-25, 20:42

z tym podsumowaniem filmów
To bylo "podsumowanie" twojego posta.
tylko po co takie rzeczy wrzucasz na forum ?
A co nie moge wrzucic takich rzeczy do "rozmow na luzie"?
Nie wierze w ufo ale zgadzam sie z tym paranormalem
jesli chodzi o stwierdzenie ze to objawienia
to "niebiblijne HEREZJE" ktore wiekszosc
katolikow jak ty lyknelo jak pelikan :)
Ja sobie wymyśliłem, że to forum jest dla zbudowania i wzrostu
Zastanawialem sie nad dzialem paranormal..
ale wrzucilem tutaj bo to jest
dzial na Luźne rozmowy :roll:
Pinhasie - głupoty, hejtu i anty religijności jest pełno w necie - ja już tym rzygam!
Ja rzygam tymi niebiblijnymi objawieniami
ktore katolicy bezmyslnie lykaja
i ta cala maryjnoscia.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15122
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4256 times
Been thanked: 2983 times
Kontakt:

Post autor: Dezerter » 2016-03-25, 21:16

Pinchas pisze:ktore wiekszosc
katolikow jak ty lyknelo jak pelikan :)
Mnie objawienia Maryjne nie zajmują wcale - nie łykam ich wcale, wielu katolików się nimi nie interesuje, jest coraz większa grupa katolików skupiających się głównie na Jezusie.
A kto i kiedy powiedział, że objawienia Maryjne są biblijne?
Jak zwykle najpierw sam stawiasz tezę (nieprawdziwą) a później ją zwalczasz :-P
zmień sobie nik na Donkiszot ;-)
Jestem zbulwersowany, że to ty łykasz i jeszcze do tego promujesz antychrześcijańskiego ateiste ,badacza paranormalnych rzeczy :-? :oops:
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Pinchas

Post autor: Pinchas » 2016-03-25, 21:26

Mnie objawienia Maryjne nie zajmują wcale - nie łykam ich wcale, wielu katolików się nimi nie interesuje, jest coraz większa grupa katolików skupiających się głównie na Jezusie.
Wielu katolikow to nawet lyknelo te brednie
z medjugorje jak np Angeli :) ty sie strasznie
denerwujesz jak ktos krytykuje te fantazje..dziwne :)
A kto i kiedy powiedział, że objawienia Maryjne są biblijne?
O!czyli sa sprzeczne z biblia a twoja denominacja je zaklepala?
Jestem zbulwersowany, że to ty łykasz i jeszcze do tego promujesz antychrześcijańskiego ateiste ,badacza paranormalnych rzeczy :-? :oops:
calosci nie lykam ale z wieksza polowa nr 6 sie zgadzam.
Niebiblijne BZDURY ktore zaklepala twoja denomniacja :-P
zmień sobie nik na Donkiszot
A Ty na the papist ;-)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15122
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4256 times
Been thanked: 2983 times
Kontakt:

Post autor: Dezerter » 2016-03-25, 22:00

Pinchas pisze:A Ty na the papist ;-)
kolejna kulaw płot - pogrążasz się - znasz mnie od tylu tat więc powinieneś wiedzieć, że jestem za Soborowym doprecyzowaniem prawd wiary i zwolennikiem takiego papiestwa, jaki było w pierwszych wiekach chrześcijaństwa - pierwszy pośród równych biskupów, czyli przywództwo honorowe a nie przywództwo monarchiczne.

A wracając do tematu - żaden katolik nie musi wierzyć w objawienie prywatne - również w te, którymi ty się pasjonujesz ;-)

Jezusa złożono do grobu, a ty mnie na takie dyskusje naciągasz :oops:
EOT
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Pinchas

Post autor: Pinchas » 2016-03-25, 23:15

kolejna kulaw płot - pogrążasz się - znasz mnie od tylu tat więc powinieneś wiedzieć, że jestem za Soborowym doprecyzowaniem prawd wiary i zwolennikiem takiego papiestwa, jaki było w pierwszych wiekach chrześcijaństwa - pierwszy pośród równych biskupów, czyli przywództwo honorowe a nie przywództwo monarchiczne.
a ja nie jestem Donkiszotem :roll: poza tym ten twoj awatar... :)
A wracając do tematu - żaden katolik nie musi wierzyć w objawienie prywatne - również w te, którymi ty się pasjonujesz ;-)
Oczywiscie.Ale znam sporo katolikow ktorzy w to wierza :-/
Co najgorsze wasz kosciol je zaklepal...
i tym wprowadza ludzi w blad..
Czyli ty w nie nie wierzysz ? :-)
Jezusa złożono do grobu, a ty mnie na takie dyskusje naciągasz :oops:
dzisiaj?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15122
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4256 times
Been thanked: 2983 times
Kontakt:

Post autor: Dezerter » 2016-03-26, 16:23

Złożono - czas przeszły dokonany
Objawień "Maryjnych "jest bardzo dużo - jedne są wiarygodne, inne wątpliwe a jeszcze inne raczej nie pochodzą od Marii. Kiedyś kilka solidnie przeanalizowałem i tak mi wyszło.
Kolejny twój błąd - objawienie wcale nie mają być biblijne - skąd ten pomysł?. Objawienia prywatne mają być niesprzeczne z Objawieniem Bożym czyli Biblią.
Kościół RK nikogo nie wprowadza w błąd tylko wydaje po dogłębnym zbadaniu objawienia - opinię czy jest ono wiarygodne, zgodne z nauką KRK, niesprzeczne z Biblią i czy jest pożyteczne dla wiernych do dobrowolnego zapoznania się. To coś podobnego jak ważna książka, która dostaje Imprimatur - czyli wskazanie dla wiernych, że jest ku wzrastaniu w wierze.
- to na tyle sprostowań - idę smażyć pieczarki do jajek faszerowanych - już mi ślinka cieknie :-D
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2016-03-26, 17:04

Pinchas pisze:O!czyli sa sprzeczne z biblia a twoja denominacja je zaklepala?
Może chodzi o to, że nie wszystko co jest w Kościele nie musi być biblijne, a wystarczy, że nie przeczy Pismu. To jest różnica.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Benjamin

Post autor: Benjamin » 2016-03-26, 18:20

Cale zycie jest w elementach - biblijnych i niebiblijnych.
Jedynie Bog w zadnej mierze nie jest niebiblijny : poniewaz to On jest autorem Biblii.
Uzywamy niebiblijnych przedmiotow, praw, obyczajow - ale Jezus nie na tym skupial uwage, ale na tym, czy zyjac na ziemi nie krzywdzimy Boga i blizniego ( czyli Boga w bliznim mozna rzec).
Mozna bardzo biblijnie pojsc do piekla, gdy zabraknie zwyklej ( przy wszystkich naszych slabosciach i bledach) ludzkiej zyczliwosci, o milosci nawet nie wspominajac.

Pinchas

Post autor: Pinchas » 2016-03-27, 19:00

Dezerter pisze:Złożono - czas przeszły dokonany
Objawień "Maryjnych "jest bardzo dużo - jedne są wiarygodne, inne wątpliwe a jeszcze inne raczej nie pochodzą od Marii. Kiedyś kilka solidnie przeanalizowałem i tak mi wyszło.
Kolejny twój błąd - objawienie wcale nie mają być biblijne - skąd ten pomysł?. Objawienia prywatne mają być niesprzeczne z Objawieniem Bożym czyli Biblią.
Kościół RK nikogo nie wprowadza w błąd tylko wydaje po dogłębnym zbadaniu objawienia - opinię czy jest ono wiarygodne, zgodne z nauką KRK, niesprzeczne z Biblią i czy jest pożyteczne dla wiernych do dobrowolnego zapoznania się. To coś podobnego jak ważna książka, która dostaje Imprimatur - czyli wskazanie dla wiernych, że jest ku wzrastaniu w wierze.
- to na tyle sprostowań - idę smażyć pieczarki do jajek faszerowanych - już mi ślinka cieknie :-D
Piszac Biblijne mialem oczywiscie na mysli
takie ktore nie jest sprzeczne z jej trescia.
To co Dezerterze ktore bierzemy na warsztat?fatime?

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2016-03-27, 19:33

Pinchas, ale żeby najpierw coś wziąć na "warsztat" należy przeczytać i się zastanowić nad moim postem wyżej.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15122
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4256 times
Been thanked: 2983 times
Kontakt:

Post autor: Dezerter » 2016-03-27, 19:37

a jesteś badaczem paranormalnych zjawisk, bi już jeden taki mądrala wziął i twierdzi, że to :
"narkotyczne wizje utwierdzone Hipnotycznie, tylko nie zrozumiałem, czy to Ufolki naćpały i zahipnotyzowały 3 pastuszków i 50 tysiecy widzów, czy może elfy :-P :lol: :roll:
- więc sobie daruj - dość czasu straciłem na oglądanie tych fantastycznych flików, które wrzuciłeś.
Przy nich orzeczenie komisji KRK powołanej do zbadania fatimy jest mega i hiper profesjonalne, wiarygodne. Mi to wystarczy. Wiarygodności fatimie dodaje fakt, że wiele innych "objawień" powołane komisje uznały za fałszywe, lub nieortodoksyjne czytaj - sprzeczne z nauczaniem KRK.
Ja się prywatnymi objawieniami nie interesuję dogłębnie, nie opieram na nich swojej wiary, ani duchowości. Mi wystarcza Objawienie powszechne - brak mi czasu na jego zgłębiania a co dopiero na dyskusję z tobą o prywatnym objawieniu.
... no chyba, że jakieś dostałeś, a ponieważ wiem, żę nie spełniasz Przykazania Boga, by żyć w Kościele, czyli we wspólnocie wiernych, to z tego powodu przygarniemy cię i po bratersku powołamy forumową komisję do zbadania twojego objawienia, byś nie uległ zwiedzeniu,...
bo każda zaginiona owieczka jest cenna i trzeba o nią dbać, nawet ta czarna owca ;-)
szalom
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Tematy Chrześcijańskie”