Style na Forum

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-08-26, 17:49

Super to mi sie podoba :-)

Dominik

Post autor: Dominik » 2015-08-27, 20:38

Powoli czerwony styl zaczyna wyglądać przyzwoicie.
Czy pole do pisania postów, tam gdzie się wprowadza tekst, też dać na czarno, biała czcionka?

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-08-27, 21:40

na czarno ;-)

Dominik

Post autor: Dominik » 2015-08-27, 21:52

Za ok trzy dni zrobię, nie będę miał teraz czasu na to.

Awatar użytkownika
Migdałek
Bywalec
Bywalec
Posty: 130
Rejestracja: 23 sie 2015
Been thanked: 14 times

Post autor: Migdałek » 2015-08-27, 23:07

Zrób proszę tak by dało się zmienić indywidualnie. Czarny jest fajny, ale nie na wszystkie oczy,

Dominik

Post autor: Dominik » 2015-08-27, 23:37

Poszukam takiego dodatku, ale wątpię czy taki jest dodatek do forum.

Pewnie jest inna możliwość, ale u siebie, na własnym komputerze możecie w przeglądarce dograć wtyczkę do przeglądarki i ustawiać kolorki, zapisywać jakie mają być. Za kolory odpowiada plik CSS pobierany ze strony za każdym razem, trzeba więc by był on pobierany z Waszego komputera, zamiast ze strony. W tym pliku ustawicie kolory, tylko trzeba poszukać prostej metody żeby to zrobić.

Awatar użytkownika
Migdałek
Bywalec
Bywalec
Posty: 130
Rejestracja: 23 sie 2015
Been thanked: 14 times

Post autor: Migdałek » 2015-08-27, 23:50

Ostatnio exe na jhs dodał opcję zmiany stylu na prośbę niepełnosprawnego usera, który nie bardzo sobie radził z oczytaniem na obecnym tam stylu, który jest genialny i klimatyczny jednak niektórym sprawia kłopot. Dlatego proponuję to tu, Ot taka opcja awaryjna

Dominik

Post autor: Dominik » 2015-08-28, 10:02

Myślałem właśnie o tym, by zrobić styl dla słabowidzących. Większy kontrast dać między czcionką a tłem, czerwony styl taki jest, ale raczej dla takich osób się nie bardzo nadaje.

JHS ma kiepski standardowy styl, kolory czcionek zlewają się z tłem, nawet zdrowa osoba ma pewnie problemy, dla mnie ten styl to porażka. Czerwonego prawie że nie widać, a czarna czcionka w postach troszkę zlewa się z ciemnym tłem, męczy to oczy.

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-08-28, 10:41

No nie ładnie tak mówić o stylu na JHS :-/

Dominik

Post autor: Dominik » 2015-09-03, 10:11

Troszkę poprawiłem czerwony styl.
mała czarna, jeśli chcesz wszystkie literki na czerwono, z jego odcieniami to daj znać, dla aktywnych użytkowników będę robił style (zmiana tylko kolorków czcionki i tła, bez innych rzeczy) w miarę możliwości.

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-09-04, 21:55

To zrob mi taki styl tlo czarne i czerwone naglowki

Dominik

Post autor: Dominik » 2015-09-04, 22:39

Są czerwone nagłówki, ale chyba nie myślimy o tym samym.
Co masz na myśli? Najlepiej zrób printscreena, wklej go do painta i opisz gdzie jaki chcesz kolor.

Zatem zacznę robić całkiem czarne tło, najbardziej czarne jak się da :-), styl nazwę "Mała Czarna" :-)

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-09-06, 13:44

I jak tam moj styl robi sie :roll: :?:

Dominik

Post autor: Dominik » 2015-09-06, 23:29

Za dwa dni mam wyjazd, myślę że za dwa tygodnie coś będzie.

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-09-07, 13:23

No super dzieki :-) juz mam :-D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”