Przepraszam

Spam, offtop na forum, czyli forumowe śmieci, posty nie wnoszące nic do tematu, nie związane z nim.
Zablokowany
veros

Przepraszam

Post autor: veros » 2016-08-16, 19:59

Przepraszam wszystkich, których uraziłem swoimi wypowiedziami, niesłusznymi być może zarzutami.

Emocjonalna relacja, jaka się wytworzyła między mną a dwoma braćmi z tego forum nie pozwoliła mi rozmawiać z nimi racjonalnie i awantura rozlała się niepotrzebnie na forum.
Myślę, ze najlepiej będzie pokasować całe emocjonalne wątki, w których zabrałem głos, lub które rozpocząłem.

Za braci pomodlę się, proszę również o modlitwę za mnie.

Do widzenia.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Przepraszam

Post autor: Marek_Piotrowski » 2016-08-16, 20:19

Źle identyfikujesz problem, Verosie. Tu nie chodzi o "emocjonalną reakcję" czy o to że się ktoś na kogoś obrazi. Tu chodzi o realny problem.

konik

Re: Przepraszam

Post autor: konik » 2016-08-16, 21:03

Verosie , nie gniewam sie i dziekuje za przeprosiny. Takze przyjmij moje przeprosiny za te wpisy, ktore mogly byc obrazliwe ...
Tak jak wspomnial Marek, my nie Ciebie atakowalismy. My w ogole nie atakowalismy.
Uwazam, ze prowadzisz ( tak jak opisales ) dzialania , ktore sa nie od tego ducha, czyli sa od zlego.
I caly czas podkreslam ( podkreslamy), ze tylko wizyta u egzorcysty pozwoli caly spor wyjasnic i oczyscic.
O to wlasnie chodzi.
I tylko w tym znaczeniu piszemy z Toba.
Do tej pory zauwazylem, ze nie chcesz tego uczynic, uciekasz od tego ... czyli postepujesz tak wlasnie, jakby komus zalezalo, abys nie ujrzal prawdy o tym, jaki duch stoi za tym co opisujesz. Tym bardziej, ze caly czas podkreslasz, iz czynisz wszystko zgodnie z Jezusem i Jego Kosciolem ( choc opiosy sa jakby zywcem wyjete z zupelnie innych duchowosci niz chrzescijanstwo, sa one nawet bardzo przypominajace okultyzm i spirytyzm. Stad nasze oczekiwania, abys to wyjasnil.
A jesli twierdzisz, ze czynisz wszystko w zgodzie z Kosciolem,to tym bardziej czekam, az Kosciol potwierdzi, czy naprawde masz racje, czy sie mylisz i zostales zwiedziony przez zlego.
Zas jako osobe szanuje Ciebie ...

Pozdrawiam serdecznie.

O modlitwie pamietam i zachecam do tej m,odlitwy, do ktorej sie zobowiazalismy ( jedna dziesiatka rozanca kazdego dnia do konca sierpnia. Benjamin jak widze tez sie przylaczyl.

Benjamin

Re: Przepraszam

Post autor: Benjamin » 2016-08-16, 23:49

Benjamin potwierdza, ze sie przylaczyl i ze konik dobrze widzi :-D

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Przepraszam

Post autor: Dezerter » 2016-08-17, 00:00

Jeśli ktoś chce bym usunął jakiś jego post, lub wątek to proszę na pw wskazać
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Benjamin

Re: Przepraszam

Post autor: Benjamin » 2016-08-17, 00:03

A moze zostaw juz to usuwanie, bo nie bedzie wiadomo, o co chodzi, gdz naqdmiernie zostanie poszatkowane.
Trzymaj sie :-)

Zablokowany