Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Skaza » 2021-10-26, 18:51

Różne są poziomy osobistej "ciepłowatości i zmarzluchowatości" , ale gdy zimno mocno to lepiej ubierać się grubiej niż złapać katar.
Ja mam też niemal łysą głowę to i marznę szybciej :)

Ciekawa

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Ciekawa » 2021-10-26, 20:33

Jakoś wierze Młodej , że na tym forum niektóre osobniki są mega destrukcyjnymi osobami. Of kors of kors, wierzącymi no jak.
Ostatnio zmieniony 2021-10-26, 22:01 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Skaza » 2021-10-26, 20:37

Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamień siostro jakoś tak to idzie :) jeśli chodzi o mnie to nawet się za nimi nie rozglądam po ziemi.
Ostatnio zmieniony 2021-10-26, 22:01 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13865
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2032 times
Been thanked: 2216 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: sądzony » 2021-10-26, 20:39

Ciekawa pisze: 2021-10-26, 20:33 Jakoś wierze Młodej , że na tym forum niektóre osobniki są mega destrukcyjnymi osobami. Of kors of kors, wierzącymi no jak.
Wszędzie są jakieś spięcia.
Ostatnio zmieniony 2021-10-26, 22:01 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 1 raz.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Ciekawa

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Ciekawa » 2021-10-26, 20:42

sądzony pisze: 2021-10-26, 20:39
Ciekawa pisze: 2021-10-26, 20:33 Jakoś wierze Młodej , że na tym forum niektóre osobniki są mega destrukcyjnymi osobami. Of kors of kors, wierzącymi no jak.
Wszędzie są jakieś spięcia.
No ależ oczywiście. A niebo jest niebieskie. A i to nieprawda.
Ostatnio zmieniony 2021-10-26, 22:01 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4468
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1082 times
Been thanked: 1150 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-10-26, 22:00

@Ciekawa przeniosłam tutaj kilka Twoich postów.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Ciekawa

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Ciekawa » 2021-10-26, 22:03

@miłośniczka Faustyny dla mnie możesz je nawet wykasować:D
A czemu mój post o Młodej nie jest w wątku Młodej?
Bo narazie rozumiem to tak, że jak coś Wam moderacji nie pasuje, to wyrzucacie wątek tak?
Ostatnio zmieniony 2021-10-26, 22:06 przez Ciekawa, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4468
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1082 times
Been thanked: 1150 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-10-26, 22:15

Ciekawa pisze: 2021-10-26, 22:03 @miłośniczka Faustyny dla mnie możesz je nawet wykasować:D
A czemu mój post o Młodej nie jest w wątku Młodej?
Bo narazie rozumiem to tak, że jak coś Wam moderacji nie pasuje, to wyrzucacie wątek tak?
Bo to wątek Młodej, a nie do rozmowy na inne tematy. Jeśli chcesz to złóż własny temat i pisz tam, ile dusza zapragnie, o swoich przemyśleniach, byle by to nie łamało regulaminu.
Ostatnio zmieniony 2021-10-26, 22:16 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 1 raz.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Ciekawa

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Ciekawa » 2021-10-26, 22:18

miłośniczka Faustyny pisze: 2021-10-26, 22:15
Ciekawa pisze: 2021-10-26, 22:03 @miłośniczka Faustyny dla mnie możesz je nawet wykasować:D
A czemu mój post o Młodej nie jest w wątku Młodej?
Bo narazie rozumiem to tak, że jak coś Wam moderacji nie pasuje, to wyrzucacie wątek tak?
Bo to wątek Młodej, a nie do rozmowy na inne tematy. Jeśli chcesz to złóż własny temat i pisz tam, ile dusza zapragnie, o swoich przemyśleniach, byle by to nie łamało regulaminu.
Ale napisałam ze rozumiem Młodą, to czemu to jest nie na temat?

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5458
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 867 times
Been thanked: 1431 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: abi » 2021-10-26, 22:18

ja na razie przemyslalam kto sie przysluzyl ze mloda poszla
znaczy doczytalam w jednym z jej watkow
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Ciekawa

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Ciekawa » 2021-10-26, 22:23

Po prostu dbasz o PR forum, a to co napisałam w niego uderza co?

Dodano po 3 minutach 25 sekundach:
No, szkoda mi ten Młodej, jak pobieżnie przejrzałam jej wątek fakt było tam dużo emocji i pewnie nie sprostałabym z pomocą, ale fakt że jakaś osoba pisze że odchodzi przez userów, to porażka moderacji.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4468
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1082 times
Been thanked: 1150 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-10-26, 22:29

Ciekawa pisze: 2021-10-26, 22:18 Ale napisałam ze rozumiem Młodą, to czemu to jest nie na temat?
Jeśli ja bym napisała, że "rozumiem Ciekawą", bo jestem bardzo zaciekawiona wyjątkami w deklinacjach, to nie byłoby to na temat. Sam fakt, że użyjesz czyjegoś nicku nie sprawia, że Twój post jest automatycznie na temat wątku tej osoby. Uszanuj, że to jej temat i jeśli chcesz to załóż własny.
Ciekawa pisze: 2021-10-26, 22:23 Po prostu dbasz o PR forum, a to co napisałam w niego uderza co?
Nie wiem, co to znaczy PR forum, więc nie- raczej o to nie dbam, a w każdym razie nic mi o tym niewiadomo. Dobranoc i życzę radosnego, błogosławionego jutrzejszego dnia.
Ostatnio zmieniony 2021-10-26, 22:31 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 1 raz.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Ciekawa

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Ciekawa » 2021-10-26, 22:31

NA czaie na KAtoliku, który upadł na moich oczach, było tak:
-Była grupa opów , którzy tworzyli wzajemne kółko adoracji. Opy miały swoich ulubieńców-oczywiście wzorowych katolików, bo ci tacy mniej wzorowi to wilki w owczej skórze
- Opy , rzadko kiedy uprzedzali że kogoś wyrzucają, bo po co tłumaczyć za co i dlaczego-jesteś wilkiem w owczej skórze styknęło
- wyrzucono mnie kilka razy bo:
Wrzuciłam film Zły Porucznik, ze jest tam piękna cudowna scena nawrócenia, ale nie, bo tam się człowiek masturbuje jestem obrzydliwa i wilkiem w owczej skórze
-napisałam ze na woodstocku zagra Ragafaya, a op przeczytał Rafalala, i zostałam wyrzucona za propagowanie kobiety z penisem:D na jakiś miesiąc:DDDD
Mam nadzieję że tutaj tak nie będzie:D Katolik czyli kafejka upadła jak opy zaczęły wyrzucać opy.

Dodano po 55 sekundach:
miłośniczka Faustyny pisze: 2021-10-26, 22:29
Ciekawa pisze: 2021-10-26, 22:18 Ale napisałam ze rozumiem Młodą, to czemu to jest nie na temat?
Jeśli ja bym napisała, że "rozumiem Ciekawą", bo jestem bardzo zaciekawiona wyjątkami w deklinacjach, to nie byłoby to na temat. Sam fakt, że użyjesz czyjegoś nicku nie sprawia, że Twój post jest automatycznie na temat wątku tej osoby. Uszanuj, że to jej temat i jeśli chcesz to załóż własny.
Ciekawa pisze: 2021-10-26, 22:23 Po prostu dbasz o PR forum, a to co napisałam w niego uderza co?
Nie wiem, co to znaczy PR forum, więc nie- raczej o to nie dbam, a w każdym razie nic mi o tym niewiadomo. Dobranoc i życzę radonego, błogosławionego jutrzejszego dnia.
E tam, mi oczu nie zamydlisz, za stary wyjadacz jestem:P Że nie dbasz o PR to chyba nie brzmi dobrze:D
Ostatnio zmieniony 2021-10-26, 22:34 przez Ciekawa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Jozek » 2021-10-26, 22:55

Ciekawa, czyzby forum na Katoliku przestalo dzialac?
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Ciekawa

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Ciekawa » 2021-10-26, 23:02

Wejdziesz przez ICQ, ale tam nikogo nie ma. Sprawdzam. Chodziłam tam przez 3 lata aż do końca.

Dodano po 4 minutach 22 sekundach:
Napisali że mają problem z przeglądarką to też fakt bo trudno wejśc na czat z niej było, ale czat upadł bo opy rezygnowały i już nie było nikogo. Jeden się znalazł jakiś 1,5 roku temu i też klops. Sami sobie są winni:P

ODPOWIEDZ