Ekipa forum

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.
Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Ekipa forum

Post autor: Czernin » 2017-02-15, 02:44

Tutaj trochę od siebie o funkcjonowaniu administracji forum. [zmieniane i uaktualniane - Dezerter ]

Dezerter - Administrator od spraw religijnych, technicznych i tematycznych, dbanie o kierunki rozwoju, utrzymanie atmosfery i specyfiki forum, moderowanie, Administrator na naszym fanpage na Facebooku, właściciel strony i serwera

Praktyk - Moderator forum
Efezjan - Moderator forum
ToTylkoJa - Moderator forum
miłośniczka Faustyny - Moderator Forum
Morkej - Moderator forum, Moderator prowadzący nasz fanpage na Facebooku

Byli członkowie ekipy


Czernin - Pomysłodawca forum związanego z wiarą. Twórca pierwszego forum: dobra-nowina.czo.pl były Administrator, zajmował się pisaniem felietonów, nieaktywny moderator
Andej - Długoletni Moderator forum jak również redaktor w dziele felietony, na pewno można powiedzieć, że współtwórca forum prawie od porządku czyli od 04.2020
Magnolia - Junior Administrator i Moderator forum - twórczy Admin, bardzo aktywny Moderator, najaktywniejszy forumowicz - dziękujemy i niech Bóg błogosławi w nowych projektach.
Dominik - Administrator techniczny, współtwórca forum. W rękach Dominikach była cała strona, na której stoi serwer, rozwój techniczny forum, merytoryczny, marketing, moderowanie. Administrator na naszym fanpage na Facebooku - Ojciec założyciel, który zawsze będzie w dobrej pamięci - dziękujemy i niech Bóg błogosławi w nowych projektach.
Ostatnio zmieniony 2022-09-04, 22:27 przez Dezerter, łącznie zmieniany 23 razy.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

podkowa

Re: Ekipa forum

Post autor: podkowa » 2018-01-08, 20:03

A co sie stalo, ze kolorki zniknely? Nie musza byc, ale co oznaczaly te pomaranczowe np: u Marka Piotrowskiego czy u Benjamina?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Ekipa forum

Post autor: Dezerter » 2018-01-08, 20:14

podkowa pisze: 2018-01-08, 20:03 A co sie stalo, ze kolorki zniknely? Nie musza byc, ale co oznaczaly te pomaranczowe np: u Marka Piotrowskiego czy u Benjamina?
Był to samodzielny projekt, pomysł Czernina (patrz wyżej) - nie za bardzo wiem co miał na myśli wyróżniając tym kolorem najstarszych forumowiczów, wówczas najaktywniejszych, chciał ich wyróżnić, docenić (z tego co pamiętam) ale ponieważ teraz mamy gwiazdki i podziękowania to widać, kto zasłużony i doceniany. Inna sprawa, że nowi forumowicze mylili ich z administracją, więc dla przejrzystości wprowadziliśmy jednolitość kolorystyczną:
- Admin
- Moderator
- Zarejestrowani użytkownicy - wszyscy równi
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Abraham45

Re: Ekipa forum

Post autor: Abraham45 » 2018-01-08, 20:24

Słuszna decyzja. Nie kolory są ważne. Wszyscy są równi, tyle, że niektórzy mogą posiadać tylko większą wiedzę, ale to oczywiście nie czyni nikogo lepszym. WSZYSCYŚMY RÓWNI W OCZACH BOGA.

Dominik

Re: Ekipa forum

Post autor: Dominik » 2018-01-08, 20:29

Jeszcze jest pozycja "Redaktor" na forum, też stara pozostałość. Chodziło że jak ktoś by pisał felietony to by dostał taki status na forum.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Ekipa forum

Post autor: Dezerter » 2018-01-08, 20:49

Dominik pisze: 2018-01-08, 20:29 Jeszcze jest pozycja "Redaktor" na forum, też stara pozostałość. Chodziło że jak ktoś by pisał felietony to by dostał taki status na forum.
Zapraszamy chętnych Redaktorów do zgłaszania się na pw ze swoimi pomysłami - nie każdy dobrze czuje się w dyskusji, wielu woli w sposób uporządkowany i dłuższy wyrazić swój pogląd na jakiś temat.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

podkowa

Re: Ekipa forum

Post autor: podkowa » 2018-01-08, 21:11

Ach ... dziekuje za odpowiedz. Ale to mile ze strony Czernina, ze tak chcial jakos wyroznic.
Moze kolorek dla kogos, kto napisze 10 000 postow?

Abraham45

Re: Ekipa forum

Post autor: Abraham45 » 2018-01-08, 21:18

Najlepiej czarny, za forumowe szaleństwa. :D

Magnolia

Re: Ekipa forum

Post autor: Magnolia » 2018-01-28, 13:30

Na moją prośbę wróciłam do grona zwykłych użytkowników forum, okazało się jednak, że moderacja nie jest dla mnie.
Jednak dziękuję zespołowi administracyjnemu za szansę i ciekawe doświadczenie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Ekipa forum

Post autor: Dezerter » 2018-01-28, 13:35

Magnolia pisze: 2018-01-28, 13:30 Na moją prośbę wróciłam do grona zwykłych użytkowników forum, okazało się jednak, że moderacja nie jest dla mnie.
Jednak dziękuję zespołowi administracyjnemu za szansę i ciekawe doświadczenie.
To my dziękujemy Magnolii za duży wkład w ulepszenie forum, cenne uwagi, dużą aktywność na forum i za kulisami - jesteśmy twoimi dłużnikami.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Magnolia

Re: Ekipa forum

Post autor: Magnolia » 2018-01-28, 13:39

:) :) :)

Abraham45

Re: Ekipa forum

Post autor: Abraham45 » 2018-01-28, 14:09

Szkoda, ale to trudna praca i chwilami można odczuć też że przykra, bo jeśli chce się wszystkich szanować, kochać a szczególnie tych, którzy albo myślą inaczej albo przychodzą z innymi celami na forum niż szukanie Boga to wlepianie ostrzeżeń, ciągłe upominanie do przyjemności nie należy. Trzeba wiele cierpliwości i dtstansu do niektórych zachowań a nawet ostrego twardego działania aby uwolnić forumowiczów od kogoś kto chce forum niszczyć.

Rrzeba podejmować trudne decyzje nie zawsze zgidne z naszym nastawieniem do ludzi. Ja tck straciłem admina, który po moim błędzie odszedł z forum a jakiś ro lub dwa lata po tym odszedł do wieczności. Chciałem być sprawiedliwy a straciłem dobrego człowieka z ekipy.

Tak więc rozumiem osoby które rezygnują z funkcji na forum, jeśli czują że nie dają rady, że to ich w jakiś sposób przerasta lub z innych powodów.

Myślę, że na forum jeszcze się ktoś do tej funkcji znajdzie.

Mimo drobnych nieporozumień muszę powiedzieć że Magnolia była dobrym moderatorem. Dbała o czystość wypowiedzi i czystość w tematach - aby nie było offtopów a przy tym wykazywała wielkie ciepło dla wszystkich.

Dzięki Magmolio za wszystko.

Magnolia

Re: Ekipa forum

Post autor: Magnolia » 2018-01-28, 14:26

:) :) :)

Dominik

Re: Ekipa forum

Post autor: Dominik » 2018-01-28, 14:36

Dziękuje Magnolio za Twój wkład w rozwój forum. Szkoda że tak się stało.
Mam nadzieje że zostaniesz z nami na długie lata jako użytkownik.

Magnolia

Re: Ekipa forum

Post autor: Magnolia » 2018-01-28, 14:38

Tez mam taka nadzieję, Dominiku. Na razie nigdzie się nie wybieram. :)

Zablokowany

Wróć do „Informacje i ogłoszenia”