Zniknęła data ostatniego posta

Spam, offtop na forum, czyli forumowe śmieci, posty nie wnoszące nic do tematu, nie związane z nim.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Zniknęła data ostatniego posta

Post autor: Andej » 2017-08-15, 22:22

Zauważyłem jedną zmianę, tylko dlatego, że mnie denerwuje. Zniknęła data ostatniego postu.
Jest natomiast data, która nie jest do niczego potrzebna.
Brak też informacji, kim jest autor ostatniego postu. W codziennym korzystaniu z portalu jest to znacznie ważniejsza informacja od tego, kto zapoczątkował temat.


W jakim celu takie zmiany?
Czy warto wprowadzać zmiany utrudniające aktywność na forum? Jeśli był jakiś cel, zamysł, to z ciekawości swojej spytam JAKI?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dominik

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dominik » 2017-08-15, 23:04

Był problem ze spisem nieprzeczytanych postów, avatar użytkownika źle się tam wyświetlał. na dniach informacja o której piszesz powróci.
Czy też w tym miejscu co ja nie masz tej informacji? Bo w innych miejscach chyba wszędzie jest gdzie powinna być.

PS. W złym miejscu piszesz, przeniosę te posty jutro.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Zniknęła data ostatniego posta

Post autor: Andej » 2017-08-17, 08:48

Dzięki za interwencję. Teraz widzę to, o czym wspominałem.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Zablokowany