Komentarz aktualny

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
Konwalia

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Konwalia » 2020-07-14, 21:10

Ale co ma mieszanie kultur do LGBT?

Awatar użytkownika
Morkej
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1724
Rejestracja: 2 wrz 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 354 times

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Morkej » 2020-07-14, 21:54

Faktycznie, macie rację, źle oceniłem i skojarzyłem poglądy Dzika. Wybaczcie mój błąd.
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis

Dzik
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 430
Rejestracja: 3 kwie 2020
Has thanked: 75 times
Been thanked: 20 times

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Dzik » 2020-07-14, 22:46

Dezerter pisze: 2020-07-14, 19:35
Morkej pisze: 2020-07-14, 17:58 Dziku, to żeś pojechał. W pełni szanuje twoje poglądy, ale to co piszesz pod koniec... To podchodzi pod rasizm.
Za SJP
rasizm [fr. < wł.],
zespół poglądów, według których istnieją naturalne i wrodzone różnice między rasami ludzkimi, co musi prowadzić do dominacji jednej nad pozostałymi.
Gdzie ty widzisz w wypowiedzi Dzika rasizm?
Wypowiedź jaka jest każdy widzi :( ^, ale ja tam rasizmu nie widzę - ma prawo do swoich poglądów.
Właśnie to nie żaden rasizm mi chodzi tylko o to żeby nie było zaniku różnorodnośći na świecie bo jeśli każdy będzie mógł mieszkać gdzie chce to wszędzie będą jak by to powiedzieć mieszańce murzynów i Chińczyków bo ich jest na świecie najwięcej i nie będzie różnorodności na świecie tylko globalizacja a białych jest najmniej tym bardziej Słowian więc jak by znikniemy bo murzynów i Chińczyków będzie znaczna przewaga no i gęstość zaludnienia będzie dużo większa np 50 milionów Chińczyków 50 milionów murzynów zamieszkało by w Polsce gdzie jest niecałe 38 milionów ludzi i co by było za 100 lat ludzie byli by w 40% Chińczykami w 40% murzynami i tylko w 20% Słowianami czyli jak by chińczykomurzynami bo te 20% by było niewidoczne i mieszanie kultur zrobiło by tak że wyparło by naszą kulture i już by Polska nie była krajem Słowiańskim

Dodano po 33 minutach 17 sekundach:
TOMVAD 45 pisze: 2020-07-14, 17:58 Nie byłoby złe gdyby nie fakt że Rosja nas nie szanuje a jak ktoś z rządu lub rząd im nie odpowiada to najłatwiej się takich pozbyć.,tak jak to było ze Smoleńskiem. Ja nie miałbym nic przeciwko dobrym relacjom,nawet z Rosją. Ale do relacji potrzebny jest szacunek a nie zbrodnie i kłamstwa.

Zgadzam się po części z Dzikiem że USA to kraj bardzo rozpasany i pełno tam wszelkich przyjemności tego świata,tego co niszczy człowieka. Ale Rosja też lepsza nie jest. Tyle że to nie Amerykanie mirdowali Polaków a właśnie Rosjanie. I możnaby pominąć okres wojny,wybacz gdyby nie fakt że Rosja nie zmieniła postawy wobec Polski skoro dopuściła się masowej zbrodni smoleńskiej.

Ale wracając do tematu: jak dla mnie to właśnie teraz odbywa się ten proces demoralizacji homoseksualnej o czym świadczy fakt że nawet Kościół upadł pod tym względem i niektórzy biskupi dopuszczają do udzielania sakramentów małżeństwa parom homo. Dopiero teraz staje się to normą. I trzeba z tym walczyć. Najwięcej przypadków pedofilii jest w środowiskach homoseksualistów. Nie twierdzę że w innych -heteroseksualnych ich nie ma.

I w kwestii walki z LGBT zgadzam się z Korwinem -trzeba z tym walczyć twardo,ale BEZ MORDOWANIA KOGOKOLWIEK. Jest od tego prawo ale aby go używać skutecznie to trzeba oczyścić sądy z patologicznych sędziów kasty,z tych którzy nie są godni piastować takiej funkcji.

Pedofilia jak i te patologiczne zachowania LGBT czyli profanacje symboli katolickich i sakramentów nie mogą mieć miejsca i nie mogą być bezkarne.

Czy Kościół jest w stanie to pokonać? Na chwilę obecną odnoszę wrażenie że nie,gdyż niektórzy kapłani bardziej dążą do zmian przepisów w nauce Kościoła w kwestii homoseksualizmu,jak np niejaki ks Charamsa. Jest jednak informacja że został zawieszony i ma nawet zakaz noszenia sutanny. Czy jest to aktualna informacja? Trudno mi powiedzieć.Ale jeśli tak to decyzja biskupa była słuszna.

Jednak tacy księża pokazują jak głęboko Kościół (tutaj wypada chyba odnieść to słowo do innych Kościołów związanych z katolickim,gdyż tam też udziela się sakramentów, korzysta się z Biblii) jest w tym zakorzeniony. I to nie tylko w homoseksualizmie ale też w pedifilii.

I aby bronić wartości chrześcijańskich przed wpływem zgorszenia potrzebna jest pomoc wiernych a w tym władzy która uważa się za wierzących -pan Kaczyński chodzi do Kościoła,inni posłowie i członkowie rządu także. Niestety tej pomocy brak. Brak reakcji nie tylko w kwestii postępowań LGBR ale reż innych antykatolickich zachowań które są arakiem na wierzących.Darski,Jachira są bezkarni wobec swoich czynów,PiS dał też jeden z ważnych działów sejmowych komisji dotyczącego rodziny osobie z grona lewicy która popiera aborcję. Potem to zmienił ale już sam czyn świadczy o tym że brakuje rządzącym odniesienia do wiary i wartości.

Rosja w czasie wojny i tak ostatecznie nam pomogła i odzyskaliśmy niepodległość niektórzy mówią że nie bo Stalin wprowadził u nas komunizm ale bardzo dużo jest ludzi którzy dobrze wspominają ten komunizm bo nie było prywacioży urwało się pożeczek czereśni i uchowało się świnie i sprzedało to były pieniądze nie to co teraz kg pożeczki po 10 groszy kg wieprzowiny po 4,90 na skupie oczywicie


A co do LGBT to trzeba (...) [- hamuj się, bo tym razem przegiąłeś - trzymaj jakiś poziom, bo się pożegnamy Dezerter] trzeba wybrać konfederację bo PiS niby anty LGBT ale LGBT ma łatwo robić co chce a konfederacja całkowicie zakazała promowania i chwalenie LGBT w mediach i w szkołach i zakazali by marszów równości i LGBT by wygoniło. W Hiszpani bardzo żartują że wybrali lewactwo a teraz jest tam pełno zboczeńców. Przydało by się żeby Facebook zmienił te głupie pro LGBT i proglobalizacyjne standardy społeczności
Ostatnio zmieniony 2020-07-14, 23:09 przez Dezerter, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13807
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2023 times
Been thanked: 2206 times

Re: Kiedyś pedofilia i homoseksualizm były normą. Chrześcijaństwo to zmieniło.

Post autor: sądzony » 2020-07-14, 23:12

Dzik pisze: 2020-07-14, 14:58 W latach 90 głupie WHO uznało homoseksualizm za orientacje i transseksualizm za coś normalnego teraz do tego dołączają pedofilie gdybym miał władze totalitarną jak Jarosław Kaczyński to zrobił bym ustawę obalającą WHO i w Polsce LGBT i pedofilia były by chorobami a psychologą i psychiatrą nakazał bym leczyć homoseksualizm transseksualizm i pedofilie zamiast leczyć 12 letnie dzieci które mają depresję bo im mama wzięła telefon albo chłopak z drugiego końca Polski z ogólnopolskiej grupy ich żucił. Ale na kłamstwa WHO i na to że tej organizacji nie należy słuchać mam dużo argumentów tu powiedziałem akurat o LGBT i pedofilii bo taki temat wątku
A jakby tak ktoś nakazał leczyć dziki za to że mają ostre kły?
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

TOMVAD 45

Re: Komentarz aktualny

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-07-14, 23:39

Dzik pisze:Rosja w czasie wojny i tak ostatecznie nam pomogła i odzyskaliśmy niepodległość niektórzy mówią że nie bo Stalin wprowadził u nas komunizm ale bardzo dużo jest ludzi którzy dobrze wspominają ten komunizm bo nie było prywacioży urwało się pożeczek czereśni i uchowało się świnie i sprzedało to były pieniądze nie to co teraz kg pożeczki po 10 groszy kg wieprzowiny po 4,90 na skupie oczywicie


A co do LGBT to trzeba (...) [- hamuj się, bo tym razem przegiąłeś - trzymaj jakiś poziom, bo się pożegnamy Dezerter] trzeba wybrać konfederację bo PiS niby anty LGBT ale LGBT ma łatwo robić co chce a konfederacja całkowicie zakazała promowania i chwalenie LGBT w mediach i w szkołach i zakazali by marszów równości i LGBT by wygoniło. W Hiszpani bardzo żartują że wybrali lewactwo a teraz jest tam pełno zboczeńców. Przydało by się żeby Facebook zmienił te głupie pro LGBT i proglobalizacyjne standardy społeczności
Jak pisałem wcześniej- nie miałbym nic do Rosji gdyż jako katolik mam to poczucie wybaczania ale trudno mówić o dobrych relacjach skoro Rosja dopuściła się kolejnego mordu na Polakach i jeszcze Putin kłamał w kwestii II wojny światowej. To niestety psuje relacje,stosunek do Rosji.

Jeśli chodzi o LGBT to też pisałem: jestem przeciwnikiem tej bandy i uważam że trzeba ich działalność w Polsce zakończyć definitywnie. I nie chodzi tutaj o jakiś brak szacunku dla homoseksualnych ale o to że oni ludzi wierzących nie szanują. Dopuszczają się gorszenia dzieci, profanacji symboli katolickich oraz sakramentów. Wciągają w to duchownych którzy ulegają im i dopuszczają sakramenty dla takich par.
To jest niestety totalne szkodliwe zagrożenie. I w tej kwestii popieram Konfederację ale nie godzę się na takie traktowanie chorych dzieci przez szaleńca Korwina ani na inne zachowania antykatolickie,nawet wobec LGBT. To opętani ;udzie ale ludzie.

TOMVAD 45

Re: Kiedyś pedofilia i homoseksualizm były normą. Chrześcijaństwo to zmieniło.

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-07-15, 03:42

Dominik pisze: 2020-07-14, 15:55 Tutaj kontynuujcie politykowanie
viewtopic.php?f=48&t=800

Tutaj mamy dział apologetyka.

Dodano po 2 minutach 40 sekundach:
Korwin i chore dzieci nie dotyczą tematu wątku.
Same chore dzieci nie mają wiele wspólnego z tematem,ale Korwin już ma. Pokazał swoim zachowaniem że wcale nie różni się od takich ludzi z LGBT. Także pokazuje jakieś zgorszenie, zło. A to wpływa na złe traktowanie ludzi którzy mogliby coś dobrego zrobić w kwestii zgorszenia sianego przez LGBT. Potem są ataki na katolików, że nie szanują osób homoseksualnych. A to może powodować że osoby homoseksualne które nie są związane z LGBT obrywają od katolików złym traktowaniem gdyż kojarzy się je z LGBT. I tak powstaje sieć która niestety wpływa na złe traktowanie naszego kraju - jest posądzany o homofobię,dyskryminację wobec takich osób.

Dzik
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 430
Rejestracja: 3 kwie 2020
Has thanked: 75 times
Been thanked: 20 times

Re: Kiedyś pedofilia i homoseksualizm były normą. Chrześcijaństwo to zmieniło.

Post autor: Dzik » 2020-07-15, 08:41

TOMVAD 45 pisze: 2020-07-15, 03:42
Dominik pisze: 2020-07-14, 15:55 Tutaj kontynuujcie politykowanie
viewtopic.php?f=48&t=800

Tutaj mamy dział apologetyka.

Dodano po 2 minutach 40 sekundach:
Korwin i chore dzieci nie dotyczą tematu wątku.
Same chore dzieci nie mają wiele wspólnego z tematem,ale Korwin już ma. Pokazał swoim zachowaniem że wcale nie różni się od takich ludzi z LGBT. Także pokazuje jakieś zgorszenie, zło. A to wpływa na złe traktowanie ludzi którzy mogliby coś dobrego zrobić w kwestii zgorszenia sianego przez LGBT. Potem są ataki na katolików, że nie szanują osób homoseksualnych. A to może powodować że osoby homoseksualne które nie są związane z LGBT obrywają od katolików złym traktowaniem gdyż kojarzy się je z LGBT. I tak powstaje sieć która niestety wpływa na złe traktowanie naszego kraju - jest posądzany o homofobię,dyskryminację wobec takich osób.
Tyle że Korwin mówiąc LGBT trzeba wyrżnąc miał na myśli tą ideologie zniszczyć a nie wyzabijać ludzi

Dzik
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 430
Rejestracja: 3 kwie 2020
Has thanked: 75 times
Been thanked: 20 times

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Dzik » 2020-07-15, 08:53

TOMVAD 45 pisze: 2020-07-14, 23:39
Dzik pisze:Rosja w czasie wojny i tak ostatecznie nam pomogła i odzyskaliśmy niepodległość niektórzy mówią że nie bo Stalin wprowadził u nas komunizm ale bardzo dużo jest ludzi którzy dobrze wspominają ten komunizm bo nie było prywacioży urwało się pożeczek czereśni i uchowało się świnie i sprzedało to były pieniądze nie to co teraz kg pożeczki po 10 groszy kg wieprzowiny po 4,90 na skupie oczywicie


A co do LGBT to trzeba (...) [- hamuj się, bo tym razem przegiąłeś - trzymaj jakiś poziom, bo się pożegnamy Dezerter] trzeba wybrać konfederację bo PiS niby anty LGBT ale LGBT ma łatwo robić co chce a konfederacja całkowicie zakazała promowania i chwalenie LGBT w mediach i w szkołach i zakazali by marszów równości i LGBT by wygoniło. W Hiszpani bardzo żartują że wybrali lewactwo a teraz jest tam pełno zboczeńców. Przydało by się żeby Facebook zmienił te głupie pro LGBT i proglobalizacyjne standardy społeczności
Jak pisałem wcześniej- nie miałbym nic do Rosji gdyż jako katolik mam to poczucie wybaczania ale trudno mówić o dobrych relacjach skoro Rosja dopuściła się kolejnego mordu na Polakach i jeszcze Putin kłamał w kwestii II wojny światowej. To niestety psuje relacje,stosunek do Rosji.

Jeśli chodzi o LGBT to też pisałem: jestem przeciwnikiem tej bandy i uważam że trzeba ich działalność w Polsce zakończyć definitywnie. I nie chodzi tutaj o jakiś brak szacunku dla homoseksualnych ale o to że oni ludzi wierzących nie szanują. Dopuszczają się gorszenia dzieci, profanacji symboli katolickich oraz sakramentów. Wciągają w to duchownych którzy ulegają im i dopuszczają sakramenty dla takich par.
To jest niestety totalne szkodliwe zagrożenie. I w tej kwestii popieram Konfederację ale nie godzę się na takie traktowanie chorych dzieci przez szaleńca Korwina ani na inne zachowania antykatolickie,nawet wobec LGBT. To opętani ;udzie ale ludzie.
Mi tu chodziło o ideologię a nie o ludzi a to zdanie jest ocenzurowane

Dodano po 7 minutach 30 sekundach:
TOMVAD 45 pisze: 2020-07-14, 23:39
Dzik pisze:Rosja w czasie wojny i tak ostatecznie nam pomogła i odzyskaliśmy niepodległość niektórzy mówią że nie bo Stalin wprowadził u nas komunizm ale bardzo dużo jest ludzi którzy dobrze wspominają ten komunizm bo nie było prywacioży urwało się pożeczek czereśni i uchowało się świnie i sprzedało to były pieniądze nie to co teraz kg pożeczki po 10 groszy kg wieprzowiny po 4,90 na skupie oczywicie


A co do LGBT to trzeba (...) [- hamuj się, bo tym razem przegiąłeś - trzymaj jakiś poziom, bo się pożegnamy Dezerter] trzeba wybrać konfederację bo PiS niby anty LGBT ale LGBT ma łatwo robić co chce a konfederacja całkowicie zakazała promowania i chwalenie LGBT w mediach i w szkołach i zakazali by marszów równości i LGBT by wygoniło. W Hiszpani bardzo żartują że wybrali lewactwo a teraz jest tam pełno zboczeńców. Przydało by się żeby Facebook zmienił te głupie pro LGBT i proglobalizacyjne standardy społeczności
Jak pisałem wcześniej- nie miałbym nic do Rosji gdyż jako katolik mam to poczucie wybaczania ale trudno mówić o dobrych relacjach skoro Rosja dopuściła się kolejnego mordu na Polakach i jeszcze Putin kłamał w kwestii II wojny światowej. To niestety psuje relacje,stosunek do Rosji.

Jeśli chodzi o LGBT to też pisałem: jestem przeciwnikiem tej bandy i uważam że trzeba ich działalność w Polsce zakończyć definitywnie. I nie chodzi tutaj o jakiś brak szacunku dla homoseksualnych ale o to że oni ludzi wierzących nie szanują. Dopuszczają się gorszenia dzieci, profanacji symboli katolickich oraz sakramentów. Wciągają w to duchownych którzy ulegają im i dopuszczają sakramenty dla takich par.
To jest niestety totalne szkodliwe zagrożenie. I w tej kwestii popieram Konfederację ale nie godzę się na takie traktowanie chorych dzieci przez szaleńca Korwina ani na inne zachowania antykatolickie,nawet wobec LGBT. To opętani ;udzie ale ludzie.
Co do tych chorych dzieci on nazwał debilami tylko te upośledzone umysłowo bo w dawnych czasach debil oznaczało upośledzony umysłowo i nie było obraźliwym przezwiskiem używanym przez dzieci w podstawówce ale zauważ że teraz down też jest obraźliwym przezwiskiem jak w szkole ktoś z kimś się kłóci to mówi ty downie ty debilu zresztą takie upośledzone dzieci i tak nie rozumieją jak ktoś ich obraża a co dopiero jak jakiś polityk tak mówi. Zresztą wolę żeby Korwin rządził a nie Jarek albo Tusk

Biserica Dumnezeu

Re: Kiedyś pedofilia i homoseksualizm były normą. Chrześcijaństwo to zmieniło.

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2020-07-15, 08:59

Klase trzeba umiec zachowac. Chamstwo jest chamstwem, durnota jest durnota.
A Korwin ...

Biserica Dumnezeu

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2020-07-15, 09:06

A ja i innych paru wola , aby to Jarek rzadzil.
No dziku ... jak my sie teraz dogadamy? Moze wystarczy troche czeresni sie nachapac i bedzie dobrze?

Awatar użytkownika
Zły_Człowiek
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 230
Rejestracja: 6 lip 2020
Has thanked: 105 times
Been thanked: 78 times

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Zły_Człowiek » 2020-07-15, 10:43

Korwina trzeba umieć słuchać i rozumieć - co nie znaczy zgadzać się z nim, albo nie słuchać i wtedy ma się spokój.
Najazd i okupacja Sejmu przez zamożną panią z synem na wózku, sprowadzającą tam inne rodziny z osobami niepełnosprawnymi, tylko dla osiągnięcia korzyści materialnych, uważałem i uważam za niemoralne i karygodne.
Kary pani i syn uniknęli, natomiast w wyniku zamieszania, pani została posłanką a syn radnym.
Ot takie paradoksy losu i polskich decyzji polskich wyborców.

Awatar użytkownika
Zły_Człowiek
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 230
Rejestracja: 6 lip 2020
Has thanked: 105 times
Been thanked: 78 times

Re: Kiedyś pedofilia i homoseksualizm były normą. Chrześcijaństwo to zmieniło.

Post autor: Zły_Człowiek » 2020-07-15, 10:48

Dzik pisze: 2020-07-14, 14:58 W latach 90 głupie WHO uznało homoseksualizm za orientacje i transseksualizm za coś normalnego teraz do tego dołączają pedofilie gdybym miał władze (...) [- coś pomyliłeś i obrażasz/pomawiasz Dezerter ]
Nic Dzik nie pomylił, widzę, że nie jesteś na bieżąco Dezerterze...

Oczywiście mój post odnosi się do tego co jest napisane i widać a nie do tego co kto przeczytał i wykasował ...
Odnoszę się do tego, co cytuję.
Ostatnio zmieniony 2020-07-15, 12:00 przez Zły_Człowiek, łącznie zmieniany 2 razy.

Dzik
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 430
Rejestracja: 3 kwie 2020
Has thanked: 75 times
Been thanked: 20 times

Re: Kiedyś pedofilia i homoseksualizm były normą. Chrześcijaństwo to zmieniło.

Post autor: Dzik » 2020-07-15, 11:48

Właśnie nie pomyliłem się nazwałem żeczy po imieniu nie wiem dlaczego słowo totalitarną zostało ocenzurowane skoro tak jest Andrzej Duda podpisze wszystkie ustawy PiSu wszyscy politycy PiSu przeglosuja każdą ustawę jaką Jarek wymyśli i w ten sposób u nas tak naprawde rządzi jedna osoba która może wszystko czyli Jarosław Kaczyński reszta to tylko jego marionetki proponował bym popatrzeć na wiadomości na TVN o 19 i na TVP1 o 19.30 ale obejrzeć i jedne i drugie i wtedy można wywnioskować co PiS zrobił dobrze a co źle bo na TVN krytykują PiS na TVP chwalą

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Kiedyś pedofilia i homoseksualizm były normą. Chrześcijaństwo to zmieniło.

Post autor: ToTylkoJa » 2020-07-15, 12:07

@Dzik

§ 8
Obowiązkiem każdego dyskutanta jest zachowanie pisowni polskiej [...]

Pls, tego nie da się czytać...

TOMVAD 45

Re: Kiedyś pedofilia i homoseksualizm były normą. Chrześcijaństwo to zmieniło.

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-07-15, 12:18

Dzik pisze: 2020-07-15, 08:41
TOMVAD 45 pisze: 2020-07-15, 03:42
Dominik pisze: 2020-07-14, 15:55 Tutaj kontynuujcie politykowanie
viewtopic.php?f=48&t=800

Tutaj mamy dział apologetyka.

Dodano po 2 minutach 40 sekundach:
Korwin i chore dzieci nie dotyczą tematu wątku.
Same chore dzieci nie mają wiele wspólnego z tematem,ale Korwin już ma. Pokazał swoim zachowaniem że wcale nie różni się od takich ludzi z LGBT. Także pokazuje jakieś zgorszenie, zło. A to wpływa na złe traktowanie ludzi którzy mogliby coś dobrego zrobić w kwestii zgorszenia sianego przez LGBT. Potem są ataki na katolików, że nie szanują osób homoseksualnych. A to może powodować że osoby homoseksualne które nie są związane z LGBT obrywają od katolików złym traktowaniem gdyż kojarzy się je z LGBT. I tak powstaje sieć która niestety wpływa na złe traktowanie naszego kraju - jest posądzany o homofobię,dyskryminację wobec takich osób.
Tyle że Korwin mówiąc LGBT trzeba wyrżnąc miał na myśli tą ideologie zniszczyć a nie wyzabijać ludzi
Sorki, ale gdy się mówi coś takiego to przekaz jest dla ludzi jasny. Nikt nie wchodzi wtedy w myśli Korwina. Trzeba liczyć się z tym co się mówi,bo takie słowa brzmią jak groźba śmierci i tak są odbierane. Jak ktoś lubi Korwina to może się doszukiwać innego tłumaczenia ale dla wielu przekaz jest jasny. Myśleć można co się chce,ale gdy już mówimy coś publicznie to trzeba okazywać szacunek. Jak pisałem - w kwestii walki, zakazu działalności LGBT w Polsce jestem za Korwinem, ale zachowanie było niestety bardzo złe i brzmi jako groźba pozbawiania życia. Wobec dzieci chorych tez można było to ująć tak by dzieci nie obrażać. To że ktoś dorosły może interpretować słowa Korwina inaczej doszukując się znaczenia słów jakie kiedyś było to nie znaczy że zachowanie było właściwe gdyż obecnie znaczenie jest obraźliwe dla dzieci i dzieci tak mogą to odebrać.

Polityk pełniąc funkcję publiczną musi zachowywać się godnie, tym bardziej gdy wchodzi w skład grupy katolickiej. Takim zachowaniem niszczy dobrą opinię takiej grupy i sieje zgorszenie.

ODPOWIEDZ