Parę słów o kulturze wypowiedzi na forach.

Tutaj będą pisane felietony przez redaktorów forum. Katolickie spojrzenie na świat, na Boga, na sprawy wiary. Zapraszam do czytania.
ODPOWIEDZ
Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Re: Parę słów o kulturze wypowiedzi na forach.

Post autor: Czarny » 2021-10-29, 11:52

abi pisze: 2021-10-29, 11:40 napisz ze go zle zrozumialas, a ja go namowie zeby nie blokowal
Namawiaj namawiaj ;) @};-


Dodano po 4 minutach 9 sekundach:
Ciekawa pisze: 2021-10-29, 11:47 Abi, ale to że ja go źle zrozumiałam, to nie jest moja wina, bo ja nie miałam intencji złego zrozumienia. To on dał ikonkę, która sugerowałą co innego niż myślał. Trzeba lepiej ikonki dobierać no.A tak w ogóle to nawet nie o ikonkę chodziło, tylko jak Skaza napisał, zna się na stylu ww osoby i ją rozumie.
Nawiasem mówiąc też mogłaś napisać: Źle go zrozumiałaś i tyle. Zdarza się i zdarzy nie raz nie dwa.
Ale wierzę że to było przez przypadek więc po temacie.
O co ma chłop się denerwować moimi , ekhem, dymami? Tobie też radzę mnie zablokować, jak masz nerwa. Po co czytać czyjeś dyrdymały, jeśli są ekhem, "dymowe"? Trzeba dbać o swoje zdrowie psychiczne. Ja jak ktoś mnie tu wkurzał będzie, możliwe że też skorzystam z opcji ignorowania. Po to jest i dobrze, że jest.
Dobra gdyby na czacie dało się poprawić post to bym pewnie to zrobił.
Uznajmy że to niepotozumidnie oczywiście odblokowałem, ja bywam impulsywny dlatego tyle dramatyzm.
Piszę z telefonu to czasem wychodzą takie kwiatki.
A co do emoty to była :( ale zostawmy to.
Pewnie gdyby nie zmęczenie i to że ogarnął mnie smutek po stracie moich zwierzaków coś bym więcej napisał i inaczej by wyszło.
No trudno :(
Pozdrawiam :)
Za moje ostre słowa na czacie przepraszam :)
Ostatnio zmieniony 2021-10-29, 12:10 przez Czarny, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Parę słów o kulturze wypowiedzi na forach.

Post autor: Jozek » 2021-10-29, 11:54

Wiem ze Andej jest Chrzescijaninem i nie bedzie sie dlugo gniewal.
Wie ze trzeba wybaczac i to jak najszybciej. ;)
Pewnie teraz walczy sam ze soba, ale wygra. ;)
Ostatnio zmieniony 2021-10-29, 11:57 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Ciekawa

Re: Parę słów o kulturze wypowiedzi na forach.

Post autor: Ciekawa » 2021-10-29, 12:29

Czarny pisze: 2021-10-29, 11:52
abi pisze: 2021-10-29, 11:40 napisz ze go zle zrozumialas, a ja go namowie zeby nie blokowal
Namawiaj namawiaj ;) @};-


Dodano po 4 minutach 9 sekundach:
Ciekawa pisze: 2021-10-29, 11:47 Abi, ale to że ja go źle zrozumiałam, to nie jest moja wina, bo ja nie miałam intencji złego zrozumienia. To on dał ikonkę, która sugerowałą co innego niż myślał. Trzeba lepiej ikonki dobierać no.A tak w ogóle to nawet nie o ikonkę chodziło, tylko jak Skaza napisał, zna się na stylu ww osoby i ją rozumie.
Nawiasem mówiąc też mogłaś napisać: Źle go zrozumiałaś i tyle. Zdarza się i zdarzy nie raz nie dwa.
Ale wierzę że to było przez przypadek więc po temacie.
O co ma chłop się denerwować moimi , ekhem, dymami? Tobie też radzę mnie zablokować, jak masz nerwa. Po co czytać czyjeś dyrdymały, jeśli są ekhem, "dymowe"? Trzeba dbać o swoje zdrowie psychiczne. Ja jak ktoś mnie tu wkurzał będzie, możliwe że też skorzystam z opcji ignorowania. Po to jest i dobrze, że jest.
Dobra gdyby na czacie dało się poprawić post to bym pewnie to zrobił.
Uznajmy że to niepotozumidnie oczywiście odblokowałem, ja bywam impulsywny dlatego tyle dramatyzm.
Piszę z telefonu to czasem wychodzą takie kwiatki.
A co do emoty to była :( ale zostawmy to.
Pewnie gdyby nie zmęczenie i to że ogarnął mnie smutek po stracie moich zwierzaków coś bym więcej napisał i inaczej by wyszło.
No trudno :(
Pozdrawiam :)
Za moje ostre słowa na czacie przepraszam :)
Zdecydowanie uważam że to nieporozumienie, które wyjaśnił mi Skaza. JA też jestem impulsywna więc było jak było. Ja do Ciebie nie mam , już, żadnych pretesji. No, to ja też sorry.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5194
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 820 times
Been thanked: 1373 times

Re: Parę słów o kulturze wypowiedzi na forach.

Post autor: abi » 2021-10-29, 12:34

tak, to lubie :D
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

ODPOWIEDZ