Boska proporcja! Złota liczba - Gdzie jest ukryta? Dlaczego?

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Boska proporcja! Złota liczba - Gdzie jest ukryta? Dlaczego?

Post autor: Jozek » 2022-07-07, 16:55

Sylvi, jaja sobie robisz z tymi pomiarami i nakladaniem figur geometrycznych na zdjecia piramidy. ;)
to twoje dzielo czy jedynie bezmyslnie skopiowales?
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

sylvi91

Re: Boska proporcja! Złota liczba - Gdzie jest ukryta? Dlaczego?

Post autor: sylvi91 » 2022-07-07, 18:14

Marek_Piotrowski pisze: 2022-07-07, 16:53 No tak, jak nie pasuje, to "kiedyś na piramidzie było zwieńczenie" i na pewno by pasowało (chociaż nie wiemy, jakie miało rozmiary....) :))
Przecież pasuje prawie idealnie jak na tak wielką i skomplikowaną budowlę to i tak zaskakujące. Ale prosto jest policzyć samemu w myślach, że dodając Piramidion otrzymamy lepsze przybliżenie do Phi. Policz sam. Ja Ci podam swoje przybliżenie licząc w jednostce metr.

Ciekawostka:
Średnica naszej planety na równiku wynosi 12756326 m. Ziemski dzień trwa 86400 sekund. Dzieląc metry przez sekundy, otrzymamy wysokość piramidy, czyli 147,64 m.
Przypadek?


Zatem z twierdzenia Pitagorasa:

a = 147.64 (wysokość)
b = 115 (połowa długości podstawy) + x (bo nie wiadomo jak gruba była osłona)
c = ? (ściana pod kątem alfa)

c^2=a^2+ b^2

c = sqrt(21797.5696 + 13225)

c = sqrt(35022.5686)

c = 187.143179410

Phi = c/a
Phi = 187.143179410 / 115
Phi = 1.62733 (dość blisko, ale jednak mało precyzyjnie)
Z tym, że długość połowy podstawy jest zaniżona, bo nie wiadomo jak oryginalnie były obudowane ściany. Weź też pod uwagę, że najprawdopodobniej podstawa była mierzona od dolnej krawędzi dolnego bloku. A gdyby policzyć trochę szerzej, tak jakby położyć płaską płytę na blokach ściany i dodać te 0.5 - 0.7 metra czyli niewiele biorąc pod uwagę, że bloki są ogromne.

Weźmy dla lepszego przybliżenia, że a = 115.5

Phi = 187.143179410 / 115.5
Phi = 1.620287 (wciąż mało precyzyjnie?)

Weźmy zatem a = 115.6

Phi = 187.143179410 / 115.6
Phi = 1.618885 (wystarczająco precyzyjnie ?) No już weź, dokładność co do 3 miejsca po przecinku, czyli do tysięcznych. Przy tak ogromnej budowli to jest niesamowita precyzyjność. Piramida jest istną "Biblią z Kamienia", tylko z niej czytać.

A w to, że jest tam też ukryte przybliżenie do liczby Pi=314 uwierzysz?
W piramidzie Cheopsa stosunek sumy dwóch boków podstawy do wysokości wynosi 3,1416, czyli przybliżenie pi z dokładnością czterech miejsc po przecinku.
Żródło polskojęzyczne: https://www.budowle.pl/budowla/wielka-piramida

Ciekawe, że na tym Polskim portalu o liczbie Pi zapisanej w piramidzie jest informacja i wiele innych danych, a o Złotej liczbie nie ma wzmianki.

Jozek pisze: 2022-07-07, 16:55 Sylvi, jaja sobie robisz z tymi pomiarami i nakladaniem figur geometrycznych na zdjecia piramidy. ;)
to twoje dzielo czy jedynie bezmyslnie skopiowales?
Nawet niuważnie czytasz jeden wątek. Podałem źródło tego zdjęcia wyżej. Wczytaj się w treść co ja piszę i o co pytam. Nie podałeś przykładu, choć uparłeś się, że napewno takowe są. Pisałeś, że nie będziesz pisał więcej. Prosiłem o podanie prostego przykładu, ale nic. Jak tu z Tobą dyskutować, skoro wybiórczo i nieuważnie podchodzisz do całego wątku.

Sam policz jeśli nie wierzysz na słowa. Wszystko się zgadza. A zdjęcie może nie najlepsze, ale daje do myślenia. Sprawdź anglojęzyczny portal Garego Meisnera www.goldennumber.net, tam jest dużo lepszych rysunków i zdjęć. Obejrzyj też film "Revelations of Pyramids", który wyżej wstawiłem.
Kanał ma nazwę BEST DECUMENTARIES, czyli NAJLEPSZE DOKUMENTY i jest prowadzony profesjonalnie.
Była kiedyś polskojęzyczna wersja, nagranie z Canal +, ale została usunieta.

Marek_Piotrowski pisze: 2022-07-07, 13:14 Wszystko pięknie i ciekawe, ale co z tego?
Są pewne zasady w geometrii, są w muzyce, są w inżynierii. To ciekawe, ale do "fundamentu Wszechświata" daleko.
Daleko, daleko, ale po zrozumieniu choćby tego zagadnienia już ciut bliżej. Złota proporcja jest jedną z takich zasad.
Nawet współcześnie nie ma takiej technologii na świecie aby odwzorować Wielką Piramidę w stosunku 1:1, były podejmowane próby ale nieudane.
Gdyby to komuś się udało, to było by głośno. Ale kochany, zrozum, nie ma takich możliwości inżynieryjnych w naszych czasach.

Wykazałem kiedyś związek pomiędzy Ciągiem Fibonacciego, a liczbami pierwszymi. Nikt wcześniej przede mną we współczesnym świecie tego nie obliczał. Nie ma na ten temat opracowań, poza moim równaniem. Jeśli chcesz poznać to śledź ten wątek, wstawię z czasem później.

Liczby pierwsze, są jak atomy tego świata. Są trudnym tematem dla matematyków. Ale takie odkrycie jak moje przybliża nas do ich zrozumienia, do zrozumienia procesów zachodzących we Wszechświecie.
Marek_Piotrowski pisze: 2022-07-07, 15:58 Owszem, wiele można opisać językiem matematyki (jeśli zawęzić świat do świata fizycznego, to nawet wszystko. Jestem pełen zachwytu dla matematyki jako narzędzia.
To świetnie, bo się z Tobą na tym polu zgadzam.
Marek_Piotrowski pisze: 2022-07-07, 15:58 Ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie: w jaki sposób konkretnie złota zasada jest istotna dla zrozumienia, czym jest fundament świata? ;)
Nie wiedząc o niej i jej występowaniu zapewne miałbyś trochę inne pojęcie o świecie i zachodzących tu procesach, o tym jak zbudowani są ludzie, psy czy koty. Tak, koty też mają budowę opartą na złotej proporcji. Króliki rozmnażają się wedle tej proporcji, udowodnił to Fibonacci.
Zatem znając złotą proporcję, wiesz lepiej, wiesz dobrze, masz jakieś częściowe pojęcie o świecie, które nie mija się z prawdą.
Przede wszystkim prawda jest najważniejsza. Można się uczyć fizyki latami i okazać się może, że te teorie są nieprawdziwe, można chłonąć prawo karne latami i mieć pojęcie do czasu, aż ktoś tego prawa nie zmieni. Można znać się doskonale na ekonomii, ale do czasu, aż teorie i praktyki zostaną wyparte przez nowe. Ale znajomość złotej proporcji, jest pewnikiem, bo jest ona częścią natury. Zrozumienie natury przez człowieka jest niezwykle istotne. Zrozumienie przyrody jest niezwykle ważne dla zachowania równowagi życia na planecie.
Narazie nam to słabo wychodzi. Mimo, że osiągnięcia naukowe na różnych polach stoją na bardzo wysokim poziomie.
Ostatnio zmieniony 2022-07-07, 18:17 przez sylvi91, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Boska proporcja! Złota liczba - Gdzie jest ukryta? Dlaczego?

Post autor: Jozek » 2022-07-07, 18:38

czyli bezmyslnie skopiowales. ;)

nawet nie zauwazasz ze zdjecia maja to do siebie ze z perspektywy katy sie zmieniaja. ;)
Ostatnio zmieniony 2022-07-07, 18:38 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

sylvi91

Re: Boska proporcja! Złota liczba - Gdzie jest ukryta? Dlaczego?

Post autor: sylvi91 » 2022-07-07, 18:47

Jozek pisze: 2022-07-07, 18:38 czyli bezmyslnie skopiowales. ;)
Ależ ty jesteś mało rozumny. Nie bezmyślnie, tylko celowo, aby było dostępne w wątku, bo do tego zdjęcia się odnosiłem. Gdyby link wygasł, to zdjęcie jest dalej dostępne i można czytać wątek ze zrozumieniem.
Mnóstwo jest forów, w którym wątki są śmieciowe, bo straciły sens, ze względu na wygasłe linki z obrazkami, które wgrywano na zewnętrzny serwer lub po prostu wstawiano źródłowy link zdjęcia.

Jozek pisze: 2022-07-07, 18:38 nawet nie zauwazasz ze zdjecia maja to do siebie ze z perspektywy katy sie zmieniaja. ;)
Co? Z perspektywy daty?
Zdjęcie dotyczy Piramidy, która stoi według nierozsądnych egiptologów od około 4 tysięcy lat i na przestrzeni czasu się niewiele zmieniła. Nawet trzęsiania ziemi jej nie straszne, bo stoi w bezpiecznym miejscu wolnym od wstrząsów. Zrujnowali ją ludzie, okradli z tego co było na zewnątrz i na szczycie.

Piramida pochodzi ze schyłku upadku pradawnej cywilizacji. Powstała prawdopodobnie po katastrofie w okresie młodszego driyasu. Upadek meteorytu około 13 tysięcy lat temu wywołał potop. Odnosi się do tego fragment W Biblii o Mojżeszu.

Ciekawy wykład polskiego naukowca Franca Zalewskiego.
Traktuje o technologii i materiałach stosowanych do budowy.



Odnieś się do naszej architektury w związku ze złotą proporcją. Przecież jesteś przekonany, że jej znalezienie w Polskiej architekturze jest do zrobienia.
Ostatnio zmieniony 2022-07-07, 19:09 przez sylvi91, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Boska proporcja! Złota liczba - Gdzie jest ukryta? Dlaczego?

Post autor: Jozek » 2022-07-07, 19:10

Dziwie sie jedynie administracji ze pozwala zakladac blogi na forum.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

sylvi91

Re: Boska proporcja! Złota liczba - Gdzie jest ukryta? Dlaczego?

Post autor: sylvi91 » 2022-07-07, 19:19

Jozek pisze: 2022-07-07, 19:10 Dziwie sie jedynie administracji ze pozwala zakladac blogi na forum.
Czekałem na twój dowód odnośnie tego o czym pisałeś ale widzę, że nie masz ochoty rozwinąć tematu.
Proszę Cię chociaż, nie upieraj się przy tym, że w polskiej architekturze są przykłady zastosowania złotej proporcji, dopóki nie znajdziesz dowodu.

Nie neguję, może takie są. Może jakiś zabytkowy zamek, klasztor, kościół, może nawet kompleks budynków na Jasnej Górze ma w sobie ukrytą złotą Liczbę.
Nie wiadomo mi tego. Nie na wszystko znajduję czas, nie dokopłem się do planów z wymiarami jakichś zabytkowcyh konkretnych budowli, to raczej trudne z poziomu zwykłego użytkonwnika przeglądarki.
Ostatnio zmieniony 2022-07-07, 19:29 przez sylvi91, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Boska proporcja! Złota liczba - Gdzie jest ukryta? Dlaczego?

Post autor: Jozek » 2022-07-07, 19:28

Nie mam zamiaru wciagac sie dyskusje z kolejnym Danikenem.
Juz sam tytul watku o tym swiadczy i jest tez dowodem.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

sylvi91

Re: Boska proporcja! Złota liczba - Gdzie jest ukryta? Dlaczego?

Post autor: sylvi91 » 2022-07-07, 19:42

Jozek pisze: 2022-07-07, 19:28 Nie mam zamiaru wciagac sie dyskusje z kolejnym Danikenem.
Juz sam tytul watku o tym swiadczy i jest tez dowodem.
Ciekawe. Nic nie wnosisz do wątku poza pezpodstawną krytyką. Nawet obliczenia matematyczne Cię nie przekonują. Przecież ja nic nie zmyślam, tylko podaję źródła do najnowszych informacji jeśli chodzi o Phi. Odkrycie jej w cząsteczce wodoru widzę, że cie nie wzruszyło nawet. To, że wiek piramid określam jako starszy niż podają egiptolodzy jest prawdą. Nawet dzisiaj nie ma takiej technologii aby odwzorować Wielką Piramidę.
A katastrofa sprzed 13-14 tysięcy lat, do której się odniosłem jest potwierdzona naukowo i jest opisana w Biblii jako jedna z plag Egiptu.

STARY TESTAMENT
Księga Wyjścia
22 Pan rzekł do Mojżesza: «Wyciągnij rękę do nieba, by spadł grad na całą ziemię egipską, na człowieka, na bydło, na wszelką trawę polną na ziemi egipskiej». 23 I wyciągnął Mojżesz laskę swoją do nieba, a Pan zesłał grzmot i grad i spadł ogień na ziemię. Pan spuścił również grad na ziemię egipską. 24 I powstał grad i błyskawice z gradem na przemian tak ogromne, że nie było takich na całej ziemi egipskiej od czasu, gdy [Egipt] stał się narodem. 25 I spadł grad na całą ziemię egipską, na wszystko, co było na polu. Grad zniszczył ludzi, zwierzęta i wszelką trawę polną oraz złamał każde drzewo na polu. 26 Tylko w ziemi Goszen, gdzie byli Izraelici, nie było gradu.
Źródło: https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=59

Co? Nie wierzysz w wydarzenia opisane w Biblii? Uważasz, że jakiś Daniken to pisał?
Przecież to wydarzyło się naprawdę. Najnowsze odkrycia tego dowodzą.
Na powierzchni płaskowyżu w Gizie odkryto ślady wskazujące na osiąganie bardzo wysokich temperatur na powierzchni i napewno nie dokonały tego wysokie temperatury pustynne. Badał to m.in polski petrograf Franc Zalewski, potwierdzając tym samym wyniki badań przeprowadzonych przez naukowców z USA, którzy datują tak wielką katastrofę z meteorytami czy asteroidą w tle. Przecież to naturalne zjawisko, że meteoryty, czy nawet asteroidy spadają na Ziemię. Całkiem nIedawno było o Czelabińsku w Rosji. W maju zbliżała się duża asteroida do Ziemi też. Czyli taka kolizja jest całkiem prawdopodobna.

https://polskieradio24.pl/5/1223/artyku ... ladna-date
Ostatnio zmieniony 2022-07-07, 19:52 przez sylvi91, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Boska proporcja! Złota liczba - Gdzie jest ukryta? Dlaczego?

Post autor: Jozek » 2022-07-07, 20:15

x_x i-)
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

sylvi91

Re: Boska proporcja! Złota liczba - Gdzie jest ukryta? Dlaczego?

Post autor: sylvi91 » 2022-07-07, 20:58

Z tym asteroidą to jest tylko domysł. Równie dobrze mogła to być erupcja wulkanu na jednej z wysp Grecji na morzu Egejskim. Efekty podobne. Są jakieś badania, że żyła tam cywilizacja minojska(kreteńska), którą zniszczyło trzęsienie Ziemi i wybuch wulkanu, ale to bardziej współczesne czasy, czyli jakiś XIV wiek BC. Jak silny był to wybuch, trudno powiedzieć. W każdym razie do katastrof tego typu też dochodzi często. Może to było to właśnie, lub temu podobne wydarzenie, które jest w Biblii opisane jako grzmot, grad, deszcz meteorytów.

Nie chcę spiskować, na temat wieku piramid, zatem tematu nie będę ciągnął. Dla mnie są one znacznie starsze, gdyż były budowane nieznaną technologią, która przepadła w historii dziejów. Podobnie jak megalityczne budowle w Ameryce Południowej. Ale to są kontrowersyjne kwestie.

Głównie matematyczna proporcja mnie interesuje w tym wątku.
A Ty się dalej upierasz przy swoim stanowisku, że Złotą proporcję można znaleźć wszędzie, nawet w Polskiej architekturze, bo jej zastosowanie trafia się przypadkiem?

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Boska proporcja! Złota liczba - Gdzie jest ukryta? Dlaczego?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-07-07, 21:03

sylvi91 pisze: 2022-07-07, 18:14
Marek_Piotrowski pisze: 2022-07-07, 16:53 No tak, jak nie pasuje, to "kiedyś na piramidzie było zwieńczenie" i na pewno by pasowało (chociaż nie wiemy, jakie miało rozmiary....) :))
Przecież pasuje prawie idealnie jak na tak wielką i skomplikowaną budowlę to i tak zaskakujące.
Prawie, w momencie, gdy jest pasowana na żyletkę? I to w dodatku po dodaniu zwieńczeniu tej wysokości, by pasowało :))
Ciekawostka:
Średnica naszej planety na równiku wynosi 12756326 m. Ziemski dzień trwa 86400 sekund. Dzieląc metry przez sekundy, otrzymamy wysokość piramidy, czyli 147,64 m.
Przypadek?
Właśnie podałeś typowy przykład dopasowywania. Są setki tysięcy wielkości, zawsze jakaś pasuje. To niemal definicja tzw. "złej nauki".
Marek_Piotrowski pisze: 2022-07-07, 15:58 Ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie: w jaki sposób konkretnie złota zasada jest istotna dla zrozumienia, czym jest fundament świata? ;)
Nie wiedząc o niej i jej występowaniu zapewne miałbyś trochę inne pojęcie o świecie i zachodzących tu procesach, o tym jak zbudowani są ludzie, psy czy koty. [/quote]Po pierwsze, nic podobnego. Po drugie, co to ma do "fundamentów wszechświata?
Znacznie ważniejsze jest choćby prawo powszechnego ciążenia czy zasady dynamiki.

Masz takie hobby (nawet ładne), to pięknie. Ale nie rób z tego jakiejś podstawy Rzeczywistości.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Boska proporcja! Złota liczba - Gdzie jest ukryta? Dlaczego?

Post autor: Jozek » 2022-07-07, 21:24

sylvi91 pisze: 2022-07-07, 20:58 Z tym asteroidą to jest tylko domysł. Równie dobrze mogła to być erupcja wulkanu na jednej z wysp Grecji na morzu Egejskim. Efekty podobne. Są jakieś badania, że żyła tam cywilizacja minojska(kreteńska), którą zniszczyło trzęsienie Ziemi i wybuch wulkanu, ale to bardziej współczesne czasy, czyli jakiś XIV wiek BC. Jak silny był to wybuch, trudno powiedzieć. W każdym razie do katastrof tego typu też dochodzi często. Może to było to właśnie, lub temu podobne wydarzenie, które jest w Biblii opisane jako grzmot, grad, deszcz meteorytów.

Nie chcę spiskować, na temat wieku piramid, zatem tematu nie będę ciągnął. Dla mnie są one znacznie starsze, gdyż były budowane nieznaną technologią, która przepadła w historii dziejów. Podobnie jak megalityczne budowle w Ameryce Południowej. Ale to są kontrowersyjne kwestie.

Głównie matematyczna proporcja mnie interesuje w tym wątku.
A Ty się dalej upierasz przy swoim stanowisku, że Złotą proporcję można znaleźć wszędzie, nawet w Polskiej architekturze, bo jej zastosowanie trafia się przypadkiem?
A sprawdzales trajektorie tego asteroidy, bo mozliwe ze pasuje do twojego Phi. ;)
Kiedys pracowalem pare lat w Salisbury, jest tam niedaleko dawne (WWII) lotnisko , teren nazywa sie New Forest, czasami bylem tam na kampingu i majac okno w dachu przygladalem sie meteorytom. Tak, przyglafalem sie, bo jakims dziwnym trafem mozna ich w lecie naliczyc z 15 w ciagu godziny. ;)
Ladnie to wyglada, a przez cala noc trafia sie ze 3-4 takie spektakularne i wydaje sie ze spadly gdzies w lesie.
Wiekszosc to taki kilkusekundowy blysk jak spalaja sie w atmosferze.

Co do wieku piramid tez mam watpliwosci z innego powodu, bo datowane sa na okres miedzi, a miedzianym dlutem nie da sie kuc granitu, czyli musialy by byc duzo mlodsze, z okresu zelaza. ;)
A co do technologii piramid to jest to dosc dziwne, bo ja dasc czesto stosuje ja w pracy. ;)
Wiesz, nawet stosuje technologie i materialy ktore byly uzywane 6tys. lat temu. ;)

Po prostu w Polsce jest i byla inna kultura niz gdzie indziej, dlatego w Polsce nie ma piramid. ;)


ps. sprawdz czy ta zlota liczba nie jest ukryta w ilorazie Phi z Pi. ;)

Moze wiesz jak poprawic tzw. keystone na lukowym zwienczeniu okna?
Mrowki wybraly stara zaprawe i 250kg keystone opiera sie jedynie na stelazu witraza. Praktycznie to jedynie dzieki rownowadze podparcia, pozostaje na miejscu dzieki grawitacji. Jesli wiesz czym i co robi keystone w architekturze to wiadomo ze nie tylko on jest wtedy zagrozony i niebezpieczny, ale takze istnieje zagrozenie dla luku ktory ma wspierac, a luk konstrukcje budowli.
Myslisz ze zlota liczba mogla by w tym pomoc?
Napisz jak i gdzie ja znalesc to ja upcham w te luki po zaprawie po obu stronach tego keystone.
Ostatnio zmieniony 2022-07-07, 21:42 przez Jozek, łącznie zmieniany 4 razy.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Boska proporcja! Złota liczba - Gdzie jest ukryta? Dlaczego?

Post autor: Dezerter » 2022-07-07, 21:51

Sylvi - widzę, że nadal ci się nie polepszyło
zamykam wątek i zaprzestań pisać na ten temat w innych jak widzisz, ani to nikogo nie interesuje, ani nie bawi, więc zaniechaj
Ostatnio zmieniony 2022-07-07, 21:51 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Boska proporcja! Złota liczba - Gdzie jest ukryta? Dlaczego?

Post autor: Dezerter » 2022-07-08, 21:51

Kochani poniżej podaje pw od Sylvi91 - prawie nigdy nie upubliczniam korespondencji pw, ale tym razem, ze względu na troskę o Was i tych co być może utrzymują z nim kontakt na pw, lub inny - proszę zerwijcie ten kontakt :!: , gdyż w mojej ocenie i rozeznaniu duchowym jest on/może być niebezpieczny
- przeczytajcie zresztą sami fragment jego pw do mnie:
Pan Nasz każe Ci powiedzieć teraz, że jestem Jego którymś tam wcieleniem.
Jeśli wierzysz uznaj to za prawdę.
Jeśli nie wierzysz, odrzuć mnie z zbanuj z forum.
Nie mam zamiaru się użerać z ludzmi, jeśli to nie przynosi żadnych rezultatów.

Akceptujesz mnie takim jakim jestem?
TAK czy NIE? Możliwości są tylko dwie, bo świat jest binarny. Te słowa o binarności, to słowa Jezusa, odezwał się właśnie w mojej głowie.
...
Ostatnio zmieniony 2022-07-08, 21:51 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Zablokowany