Pani Doda organizuje koncert przeciw nienawiści

Czyli umilanie swojego wolnego czasu.
Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Pani Doda organizuje koncert przeciw nienawiści

Post autor: Nenderen » 2023-01-12, 18:34

Nie bądź dla siebie zbyt surowy hektolitrze ironizując że rzekomo nie bywasz odpowiedzialny. Niepotrzebnie w Twoim pierwszym poście zamiast zarzucić Black Foxowi brak miłosierdzia poprzez słowo "dno" że niby to Doda zrobiłeś zarzut w liczbie mnogiej, ale każdemu zdarzają się pomyłki.
Grzeszniku, rozumiem, że jesteś rozgoryczony tym że hektolitr nie przeczytał dostatecznie krytycznie Twoich obiekcji, ale myślę że Twoje zarzucanie hektolitrowi zadawnionego gniewu który eksploduje oraz że niby rzadko bierze odpowiedzialność za swoje słowa to przesada.
Hektolitr jest fajny, Grzesznik upadający jest fajny. Lubię Was obu i chciałbym pocieszyć każdego z Was nie raniąc również nikogo z Was. Może zjemy teraz w trójkę wirtualne chrupki? ;)
Ostatnio zmieniony 2023-01-12, 18:37 przez Nenderen, łącznie zmieniany 3 razy.
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

hektolitr
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 303
Rejestracja: 13 maja 2022
Has thanked: 22 times
Been thanked: 157 times

Re: Pani Doda organizuje koncert przeciw nienawiści

Post autor: hektolitr » 2023-01-12, 18:38

https://media4.giphy.com/media/qdDO6hTcyeDks/giphy.gif

Widzę moją reakcję, jest godna potępienia. Ja tak uważam. Ale czekaj, czy forma pytania nie była oparta na wcześniejszych postach? Nie będę się bawił z Wami w grzeczność. Dostosowałem się do poziomu komentujących. Ale cóż... jak zwykle nic nie rozumiem. Szkoda. Jakiej lekcji? Czego chciałeś mnie nauczyć? Pytam poważnie, bo na razie to napisałeś swoje wypowiedzi taką enigmą, że sam p. Henryk Zygalski byłby pod wrażeniem. Żadnych konkretów, lanie wody i unikanie odpowiedzi na konkretne pytania.
@Nenderen Nie było żadnej pomyłki. Dobrze wiem, co chciałem napisać.
Ostatnio zmieniony 2023-01-12, 18:41 przez hektolitr, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Pani Doda organizuje koncert przeciw nienawiści

Post autor: Nenderen » 2023-01-12, 19:00

Nenderen pisze: 2023-01-11, 02:56 Jej przejawy nienawiści to dno ale sama dnem nie jest i nigdy nie była. Zresztą w niektórych kwestiach zmieniła się na plus, jest wyraźnie łagodniejsza niż dawniej.
Potępiając grzech nie należy potępiać grzeszników.
Hektolitrze, a co powiedziałbyś o tych słowach?
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

hektolitr
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 303
Rejestracja: 13 maja 2022
Has thanked: 22 times
Been thanked: 157 times

Re: Pani Doda organizuje koncert przeciw nienawiści

Post autor: hektolitr » 2023-01-12, 19:05

Jakie przejawy nienawiści masz na myśli? To, co było kiedyś - gdy jeszcze jej zachowania były perwersyjne? Powtórzę się - nie wiem, jak jest dziś. A taka ocena może być krzywdząca. Masz również rację, że należy potępiać grzech, ale nie grzeszników. Mam pytanie - dlaczego nie warto zakładać na forum chrześcijańskim takich tematów? Rozumiem, że taplamy się we własnym sosie?

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Pani Doda organizuje koncert przeciw nienawiści

Post autor: Nenderen » 2023-01-12, 19:11

Doda szydziła z umysłowości Joli Rutowicz i to był jeden z przejawów nienawiści Dody. Gdyby się nawróciła to czemu wiele jej wyuzdanych teledysków dalej jest na jej profilu na YouTube? Nawrócenie wymaga odcięcia się od grzechu.
Na forum chrześcijańskim nie warto zakładać takich tematów w sensie że wrzuca się link do teledysku jak w założycielskim poście bez krytyki celebryckich grzechów bo tak się tylko nakręca oglądalność. Ale zakładanie takich tematów w sensie życzliwej krytyki ma sens.
Hektolitrze, sama Twoja chęć chronienia Dody jest bardzo serdeczna i uprzejma. Polemizuję jedynie z argumentacją i jej formą jaką stosujesz.
Ostatnio zmieniony 2023-01-12, 19:13 przez Nenderen, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3495
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 159 times
Been thanked: 368 times

Re: Pani Doda organizuje koncert przeciw nienawiści

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-01-12, 19:23

Nenderen pisze: 2023-01-12, 18:34 Nie bądź dla siebie zbyt surowy hektolitrze ironizując że rzekomo nie bywasz odpowiedzialny. Niepotrzebnie w Twoim pierwszym poście zamiast zarzucić Black Foxowi brak miłosierdzia poprzez słowo "dno" że niby to Doda zrobiłeś zarzut w liczbie mnogiej, ale każdemu zdarzają się pomyłki.
Grzeszniku, rozumiem, że jesteś rozgoryczony tym że hektolitr nie przeczytał dostatecznie krytycznie Twoich obiekcji, ale myślę że Twoje zarzucanie hektolitrowi zadawnionego gniewu który eksploduje oraz że niby rzadko bierze odpowiedzialność za swoje słowa to przesada.
Hektolitr jest fajny, Grzesznik upadający jest fajny. Lubię Was obu i chciałbym pocieszyć każdego z Was nie raniąc również nikogo z Was. Może zjemy teraz w trójkę wirtualne chrupki? ;)
Dodano po 8 minutach 47 sekundach:
Nenderen pisze: 2023-01-12, 18:34 Nie bądź dla siebie zbyt surowy hektolitrze ironizując że rzekomo nie bywasz odpowiedzialny. Niepotrzebnie w Twoim pierwszym poście zamiast zarzucić Black Foxowi brak miłosierdzia poprzez słowo "dno" że niby to Doda zrobiłeś zarzut w liczbie mnogiej, ale każdemu zdarzają się pomyłki.
Grzeszniku, rozumiem, że jesteś rozgoryczony tym że hektolitr nie przeczytał dostatecznie krytycznie Twoich obiekcji, ale myślę że Twoje zarzucanie hektolitrowi zadawnionego gniewu który eksploduje oraz że niby rzadko bierze odpowiedzialność za swoje słowa to przesada.
Hektolitr jest fajny, Grzesznik upadający jest fajny. Lubię Was obu i chciałbym pocieszyć każdego z Was nie raniąc również nikogo z Was. Może zjemy teraz w trójkę wirtualne chrupki? ;)
Zadawniony gniew po pierwsze jest nieuswiadomiony, po drugie niezawiniony. To tylko uczucie , nie decyzja. Żebyś wiedzial jak ja potrafiłem bawić się w Katona, Robespierre'a ,prokuratora Wyszynskiego, aniola pomsty etc etc. A to byl tylko gniew za stare rzeczy, taki malo uswiadomiony. Ale balon nakluto , wszystko sie wylalo. I teraz staram sie by gniew byl swiety , nie slepy

Dodano po 6 minutach 20 sekundach:
A zarzut braku odpowiedzialności był wziety tylko po to by pokazać na odnoszacym się do kontrdyskutanta przykładzie pokazać jak można manipulować, i ze tak samo zamanipulował ( mam nadzieje ze nieświadomie i o tym jestem prawie przekonany ze niewiadomie) hektolitr. Jestem przekonany ze pisał co pisal nie zdając sobie sprawe co wychodzi.

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Pani Doda organizuje koncert przeciw nienawiści

Post autor: Nenderen » 2023-01-12, 20:41

To bardzo miłe z Twojej strony grzeszniku upadający, że dopuszczasz myśl że Hektolitr zbłądził bez udziału złej woli, ale zauważ że również Ty dopowiadasz tak jak ze słowem o naklutym balonie. Przysłowiowe przekłucie balona oznacza zranienie napompowanego ego (przynajmniej takie jest potoczne znaczenie tego sformułowania) podczas gdy Hektolitr jest moim zdaniem skromnym człowiekiem który po prostu czasami krytykując innych popełnia error.
Ostatnio zmieniony 2023-01-12, 20:41 przez Nenderen, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

Black Fox

Re: Pani Doda organizuje koncert przeciw nienawiści

Post autor: Black Fox » 2023-01-12, 20:51

Nenderen pisze: 2023-01-11, 02:56 Jej przejawy nienawiści to dno ale sama dnem nie jest i nigdy nie była. Zresztą w niektórych kwestiach zmieniła się na plus, jest wyraźnie łagodniejsza niż dawniej.
Potępiając grzech nie należy potępiać grzeszników.
Dla mnie to i tak pusta lala która robi z siebie samej dzieło sztuki, które w rzeczywistości nie ma żadnej wartości.

Doda to próżna osoba. Śledzę już jej występy od dawna i wiem, że ona lubi się pokazywać. Prawdę mówiąc gdy widzę, że ma o sobie komiksy, a na komórkach było parę gier ( np. Zmierz się z Dodą - test inteligencji ) to ja się pytam, gdzie serial? Jackie Chan, Mr. T, Hulk Hogan czy Chuck Norris już je mieli, a ona? Albo lody Doda.... Może niech szanowna jedyna królowa jeszcze otworzy sieć fast foodów pod nazwą "Doda Burger"?

Dodano po 9 minutach 33 sekundach:
Lwica pisze: 2023-01-11, 07:52 Żeby nazwać kogoś "dnem", to trzeba mieć jakieś mocne dowody. Mnie też nie wszystko się podoba, ale bez przesady. Doda od lat pomaga zwierzakom, ostatnio dzieciom w domu dziecka, wystarczy posłuchać trochę wywiadów z nią, takich bardziej o życiu, nie o muzyce, a można zobaczyć Inną osobę niż tę, którą większość kojarzy ze sceny.

I też chyba jako jedyna u nas ma "jaja" żeby zwrócić uwagę publicznie na pewne kwestie.
Np. krótkie wystąpienie, od 2:45 wchodzi na scenę dopiero.

Dobra, podziwiam to, że się pomaga zwierzętom, dzieciom itp. Ale to nie znaczy, że muszę podziwiać tych którzy to robią. Musiałbym wtedy jeszcze podziwiać Różala z KSW - bo też kocha zwierzęta... Ale nie trawię go bo facet uczy dzieci przemocy podczas swoich występów w klatkach... Więc go nie podziwiam. Poza tym Doda? Też kocham zwierzęta, nawet bardzo. Ale wolę się od niej trzymać z daleka. Spójrz na jeden z jej ostatnich wyskoków na Polsacie z tym eksperymentem o 12 krokach do miłości... Co to miało być? Co chciała pokazać? Czym ona sobą wtedy reprezentowała? Szukała kogoś kto ją pokocha... Rozumiem. Ale kto by chciał wiązać się z kimś kto to wszystko DOKUMENTUJE w mediach? Kto normalny chce się wiązać z kimś kto się ciągle z kimś bije? Już słyszałem o incydencie z Grupą Operacyjną ( taki zespół rapowy ) i o bójkach z jakimiś kobietami. Poza tym pewnie ten serial o jej krokach do miłości był reżyserowany bo dziwię się, że zmieszczono to w planowej ilości odcinków. Ona wszystko robi na pokaz, dla jakiegoś show... Może niech rozpocznie karierę w WWE... Albo nie, teraz WWE należy do Saudów, a oni kobiet nie szanują ( z resztą, czy Doda szanuje swoją reputację skoro szuka sposobności by zaistnieć w mediach? ) to może niech idzie do Combat Zone Wrestling gdzie już jest niezły hardkor?

Powiem Ci tak. Doda może kochać nie tylko zwierzęta i dzieci ( sam jestem za pomaganiem jednym i drugim ). Może kochać cały wszechświat, nawet mnie samego. Ale biorąc pod uwagę to kto się naprawdę kryje tam głęboko w środku tej osoby to dla mnie nie ma to absolutnie żadnej wartości. Jeśli nie wiesz o czym mówię przeczytaj powyższy akapit.

Dodano po 2 minutach 48 sekundach:
Andej pisze: 2023-01-11, 09:37 Proponuję zamknąć, wykasować wątek. Nie należy promować osób szerzących poglądy antychrześcijańskie. I żyjące tak, jakby Boga nie było.
Zapomnieć, lepiej, niż o Herostratesie.
A tu brakuje mi jeszcze tylko dyskusji, czy wspomniana nosi majtki (kiedyś takowa dyskusja rozpalała media).


Ale z drugiej strony rozumiem. Temat zgodny z pełzającą zmiana profilu Forum. Tematyka coraz bardziej pasująca do telewizji śniadaniowej. Lekko, łatwo, przyjemnie. Choć jeszcze, jakimś cudem ostały się tematy związane z wiarą, a nawet takie, w których rozmówcy podchodzą poważnie do tej tematyki. Zastanawiam sie, czy fory=um katolickie nie stanie się kiedyś tak katolickie jak europejska chadecja.
Pominę już co myślę o jej poglądach odnośnie bi... sami wiecie czego. Ale tak... Krytyka samego Boga nawet mnie boli.

Co do reszty to masz rację... Mnie nie zdziwi jak kiedyś ona będzie latać po ulicach miast bez jakiegokolwiek odzienia. Pamiętajcie! Doda mówi o sobie, że jest skromna. Ale jedyne co jest u niej skromne to ilość odzienia na jej oszpeconym tatuażami ciele.

Dodano po 3 minutach 2 sekundach:
hektolitr pisze: 2023-01-11, 15:06 Przykre jest to, że katolicy dają właśnie świadectwo Miłosierdzia wobec Bliźniego. Przykre jest to, że gdy ktoś nie pasuje, to należy przemilczeć daną kwestię, zapomnieć. Rozumiem, że p. Dorota nie dostałaby od Was pomocy, gdyby jej potrzebowała, bo ma potencjalne inne wartości? Tak naprawdę, nic o niej nie wiemy, jak dziś żyje, czym się zajmuje, jaki poglad na swiat. Łatkę kiedyś przyspawaną trudno zerwać, wiem. Ale niesprawiedliwe jest traktowanie kogoś w sposób gorszy, bo się z nim nie zgadzamy.
https://gwiazdy.wp.pl/apostazja-nawroce ... 4317185g/7
Pomóc to bym pomógł. Co do katolicyzmu... Nie porusz tego tematu, czy nim jestem czy nie. Nie chcę tutaj nikogo drażnić.

Ale tu nie chodzi o pomoc, o jakąś tam tożsamość. Tak naprawdę każdy człowiek niezależnie od takich czy innych przekonań kogoś ocenia. A Doda zasłużyła sobie w pełni na to jaką ma opinię... Czy mówiłem już, że kiedyś w TVN wynurzyły się jej kumpele które opisywały ją jako próżną osobę która o ironio sama je odtrąciła i zaczęła lekceważyć i ignorować?

Dodano po 2 minutach 57 sekundach:
hektolitr pisze: 2023-01-11, 18:34 Nikogo nie oceniam personalnie. Nie mam prawa Was sądzić, aby nie być sądzonym. Każdy z nas ma sumienie, aby zobaczyć - czy jego zachowanie/wypowiedzi są zgodne z Miłosierdziem wobec Bliźniego. Aby nie było, że jestem hipokrytą. Kiedyś w wątku o wojnie na Ukrainie również w jakimś stopniu zarzucono mi brak Miłosierdzia, ale tam nie rozmawialiśmy o potępieniu, a o tym, że nie uważam Ukraińców za braci.
Skolei ja wierzę, że w ludziach nie ma dobra. A przynajmniej nie wystarczająco. Jak to ktoś kiedyś powiedział "pokażcie mi człowieka, a ja znajdę na niego paragraf". Nawet jeśli uznamy fakt wypowiadania się o kimś za coś złego to spieszę donieść, że jest to normalna cecha natury człowieka.

Dodano po 3 minutach 17 sekundach:
Nenderen pisze: 2023-01-11, 19:32 Nie jest moim celem podnoszenie larum ale przyjazna polemika ze słowami Osoby którą bardzo lubię czyli Ciebie, hektolitrze. Doda jest grzesznicą np. w kontekście wyuzdanych teledysków, kiedyś na koncercie dotykała swoje miejsce intymne sztuczną ręką trupa.
A teraz wszyscy mi wybaczcie, ale muszę się wylogować.
Tego nie znam... Na serio to zrobiła? Cóż, widziałem różne wygłupy wśród estradowych artystów, ale to zalicza się do czołówki. Już chyba tylko przebiją ją Ozzy Osbourne ze swoim odgryzaniem ptakom i nietoperzom głów - co w mojej opinii jest chore, złe i nawet powiedziałbym obrzydliwe.

Dodano po 7 minutach 11 sekundach:
Dezerter pisze: 2023-01-11, 20:17
Black Fox pisze: 2023-01-10, 22:22 Sorka za mowę nienawiści na tym forum, ale Doda to dla mnie dno.
Czy ty chcesz dostać 3 ostrzeżenie, za obrażanie naszego "dobra narodowego" o największym IQ jakie znam ;) :p
ma również parę innych zalety poza IQ
Lisie a ty to na pewno facet jesteś ;)
A tak bardziej poważnie
muzycznie - to całkiem średnio jest a nie dno *-:) - znam dużo bardziej dennych wykonawców, choć to nie moja bajka
jako kobieta jest dla mnie bardzo atrakcyjna, więc znów nie dno :p
jako osoba - to już dużo gorzej, poglądy, moralność , życiowe wybory, prezentacja siebie samej w mediach :(
Ogólnie ja bym podjął się nawrócić Dorotę, widzę taki potencjał
jest coś czego większość z nas może pozazdrościć i brać przykład, bo Doda
Nie pije alkoholu, ani nie je słodyczy.
Też nie piję alkoholu. Ba... Nawet próbowałem z przyczyn etycznych przejść na wegetarianizm... Itp... Jakoś nikt nie chce mi dać za to nobla ( który notabene nie ma dla mnie żadnej wartości - nawet na złomowisku ).

Ale okay. Powiem Ci tak mój Drogi Bracie Dezerterze. Ja też miałem skłonności do sztuki i chciałem pracować przy projektowaniu gie video. Myślałem o dużym projekcie który nazwałem "Never Ending Adventure" i jedną z części chciałem nazwać "Featuring the Buble Band". Ten, że Bąbelkowy Zespół miał być parodią samej Dody. Jego członkiniami miały być 4 dziewczyny, Soda, Cola, Lemonade i Tonic - bo "Loda" było już zajęte w Świecie wg. Kiepskich. I są to wypisz wymaluj kopie Dody. Mimo iż NEA miało mieć poważny ton to tutaj chciałem poruszyć z humorem absurdy show biznesu i samej Dody.

Ale jak widzę tutaj nie ma czego parodiować, wystarczy wiernie odwzorować by było śmiesznie.

Awatar użytkownika
Lwica
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 595
Rejestracja: 24 paź 2022
Has thanked: 86 times
Been thanked: 174 times

Re: Pani Doda organizuje koncert przeciw nienawiści

Post autor: Lwica » 2023-01-12, 21:47

Ale kto karze Ci ją uwielbiać czy podziwiać?
Jej program, jak sama mówiła - był to eksperyment i show, zresztą oparty na zagranicznych. I naprawdę myślałeś, że ona podchodzi do tego poważnie? A ci ludzie z randek też? Po dwugodzinnym spotkaniu miałaby wybrać męża?

Oczywiście może być narcystyczna, ale nadal - czy to upoważnia do określenia kogoś "dnem"?
Powiem tak - odezwałam się w temacie, bo stwierdzenie "człowiek dno" kojarzy mi się z kimś podłym lub naprawdę upadłym. Nie nazwałbym jej tak, absolutnie nie widzę powodów. A to, że jest wulgarna, to mnie też uszy bolą, a styl ubierania w większości też nie mój klimat, ale to jest JEJ sprawa. I nie jedna ona, a pół świata w telewizji. Zresztą ona nie jest wierząca - praktykująca, z tego co kojarzę, także ciężko jej wytykać, że robi coś, co nie jest zgodne z Twoim przekonaniem.

W ogóle celebrytów/gwiazdy fajnie się ocenia bo można powtykać wszystko, obejrzeć wszystkie wywiady i wyłapać za słówka, porównać jeden z drugim i czy każde słowo się zgadza, gdzie ktoś się potknął i pomylił i czy krzywo stoi. Tylko po co?
Polecam po prostu nie oceniać. Jeżeli możesz coś dobrego powiedzieć o kimś, to to zrób. Ale nie analizuj czyjegoś życia i tym bardziej upadków, bo to nic nie wnosi.

Możesz ten wywiad obejrzeć dla relaksu. Też mówi o programie, później już o różnych rzeczach.


Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3495
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 159 times
Been thanked: 368 times

Re: Pani Doda organizuje koncert przeciw nienawiści

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-01-13, 10:04

Nenderen pisze: 2023-01-12, 20:41 To bardzo miłe z Twojej strony grzeszniku upadający, że dopuszczasz myśl że Hektolitr zbłądził bez udziału złej woli, ale zauważ że również Ty dopowiadasz tak jak ze słowem o naklutym balonie. Przysłowiowe przekłucie balona oznacza zranienie napompowanego ego (przynajmniej takie jest potoczne znaczenie tego sformułowania) podczas gdy Hektolitr jest moim zdaniem skromnym człowiekiem który po prostu czasami krytykując innych popełnia error.
Ale to o naklutym balonie to o mnie było. ☺

hektolitr
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 303
Rejestracja: 13 maja 2022
Has thanked: 22 times
Been thanked: 157 times

Re: Pani Doda organizuje koncert przeciw nienawiści

Post autor: hektolitr » 2023-01-13, 18:52

W sumie... udało mi się wywołać dyskusję odośnie tego, co napisałem w poście o 15:06, więc cel osiągnięty. Ciekawe czy refleksja była?Uśmiecham się, jak przypisujesz mi rozne zachowania, manipulacje, uciekanie od tematu, kluczenie, robienie fikolkow. Tak naprawdę sprawiasz wrażanie osoby, która ma swoją wizję, portret mojej osoby w swoim mniemaniu, trzyma się tego kurczowo, a wystarczy otworzyć szerzej oczy. Pozdrawiam.

P.S: Aby nie było, bo zaraz znowu się dowiem czegoś ciekawego na swój temat. Moim celem nie była manipulacja, prowokacja, co zostało mi kilkukrotnie zarzucone. Po prostu swoją wypowiedzią chciałem wywołać pewna reakcje, która sklonilaby pewne osoby do analizy - czy warto oceniać kogoś, o kim nie ma się pojęcia? Tego typu zachowania przychodzą nam bardzo łatwo, ale wydaje mi się, że ciężej jest się nad kimś/czymś pochylic, bo tutaj już potrzeba otwartości, chęci zrozumienia drugiej osoby.
Ostatnio zmieniony 2023-01-13, 20:00 przez hektolitr, łącznie zmieniany 13 razy.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3495
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 159 times
Been thanked: 368 times

Re: Pani Doda organizuje koncert przeciw nienawiści

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-01-13, 20:28

Nie chlopie. Wziąłeś i dokonałeś uogólnień i oskarżeń, teraz twierdzisz ze celowo... Myślę ze nie ma sensu dalsza dyskusja...

hektolitr
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 303
Rejestracja: 13 maja 2022
Has thanked: 22 times
Been thanked: 157 times

Re: Pani Doda organizuje koncert przeciw nienawiści

Post autor: hektolitr » 2023-01-13, 20:33

Czytaj ze zrozumieniem albo oszczędź tego spamu. Myślenie nie boli. Chcesz mieć wszystko podane na tacy? Tak to nie działa. Uogólnienia były celowe, kogo o co oskarżyłem? Dawaj jakiś konkret? Czy dalej trzymasz się fragmentu, gdzie wspomniałem o pomocy? Teraz zaczynasz sugerować, że się wije jak piskorz i moje intencje były inne niż te, które napisałem? Uwielbiam podejście, jak ktoś wie lepiej, co miałem na myśli. Wygląda to na megalomanie z Twojej strony. Ale mogę się mylić. Po prostu takie wrażenie.

P.S: Może o oskarżeniach nic nie wspominaj? Wiesz, trochę zajeżdża hipokryzja. Przypisałes mi kilka rzeczy, ktorych w Twoim przekonaniu dokonałem. A jak ja zasugerowałem (bądź osądziłem) z Waszej strony brak miłosierdzia to... uogólniam. Mam personalnie napisać. A z Twojej strony brak konkretów. Podpowiem - każdy z nas ma sumienie i powinien w nim dokonać oceny własnej postawy. Ja nie mam takiego prawa.
Ostatnio zmieniony 2023-01-13, 20:58 przez hektolitr, łącznie zmieniany 9 razy.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5443
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 864 times
Been thanked: 1425 times

Re: Pani Doda organizuje koncert przeciw nienawiści

Post autor: abi » 2023-01-13, 20:53

dla mnie komicznie brzmi tytul watku
napisalabym albo "doda" albo "pani dorota rabczewska"
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4220 times

Re: Pani Doda organizuje koncert przeciw nienawiści

Post autor: Andej » 2023-01-13, 21:12

Zerknąłem do inetrnetów, co napisane o "pani".
Tak po krótce: Radosław Majdan, Emil Stępień, Adam Nergal Darski, Błażej Szychowski, Emil Haidar (pominięci znani tylko z imion). Przygody seksualne zaczynała w wieku 12 lat.

Napisano też o wielkim jej sukcesie (to już historia, ale świadczy o niej): Doda wygrała przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu i Polska będzie musiała jej wypłacić 10 tys. euro za wyrządzone szkody. Chodzi o niesłuszne skazanie Doroty Dody Rabczewskiej za obrazę uczuć religijnych, gdy mówiła, że Biblię spisał autor "napruty winem i palący jakieś zioła".

Czy wszyscy, tak ja broniący mają identyczne zdanie na temat Biblii?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ