Mniejsza ilość działów

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
ODPOWIEDZ
Aron

Mniejsza ilość działów

Post autor: Aron » 2015-10-23, 22:29

Mam propozycję, by zmniejszyć ilość działów. Wiele obecnych działów można byłoby wstawić do jednego działu. Warto byłoby też dodać dział: "pozostałe tematy biblijne".

Dobrym rozwiązaniem byłby dział "jeśli masz pytanie" lub coś w tym stylu . Dla tych, którzy szukają odpowiedzi na różne pytania biblijne.

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 2015-10-24, 03:53 przez Aron, łącznie zmieniany 1 raz.

Dominik

Post autor: Dominik » 2015-10-23, 22:53

"pozostałe tematy biblijne", zaraz zrobię taki dział, zapomniałem o tym.

"jeśli masz pytanie", nie bardzo wiem co masz na myśli, od tego są pozostałe działy, wybiera się właściwy w zależności od pytania.

Administracja będzie rozmawiać o ilości działów. Myślę że np. działy piekło i szatan można połączyć, ale pierw to obgadamy.

Aron

Post autor: Aron » 2015-10-23, 23:01

Ok. Im mniej działów, tym łatwiej ogarnąć forum. Myślę, że to ma pewien wpływ na zainteresowanie forum.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15136
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4266 times
Been thanked: 2987 times
Kontakt:

Post autor: Dezerter » 2015-10-26, 21:16

Dominik pisze:
"jeśli masz pytanie", nie bardzo wiem co masz na myśli, od tego są pozostałe działy, wybiera się właściwy w zależności od pytania.
jest taki wątek np na nieczynnym już forum kościol.pl i był to jeden z najpopularniejszych działów - bo na forum często wchodzą ludzie z jakimś pytaniem 1 jakimś problemem i wówczas mogą łatwo je zadać w jednym miejscu:
Pytania, problemy i opinie
Możesz tu o coś zapytać innych użytkowników forum, podzielić się swoim problemem lub też "wyrzucić z siebie" opinię dotyczącą Twoich osobistych doświadczeń w kościele.
http://www.kosciol.pl/forum/index.php?forum=10
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”