Pomoc dusz czyśćcowych

Dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu i życiu znanych osób, jak i naszych bliskich i innych ludzi; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mysia7
Przybysz
Przybysz
Posty: 4
Rejestracja: 27 lip 2019
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Pomoc dusz czyśćcowych

Post autor: mysia7 » 2019-10-10, 12:40

Witajcie!

Z dniem narodzin mojej córeczki wygasła mi umowa o pracę. Po pierwszych urodzinach córeczki bardzo chciałam wrócić do poprzedniej firmy, jednak wydawało się to niemożliwe z uwagi na ciągły brak wakatów. Nowej pracy szukałam bezskutecznie przez niemal 9 miesięcy. Rozesłałam około 50 CV, a mimo wykształcenia wyższego i znajomości 2 języków obcych efekt był mizerny. Raz nawet jeden z potencjalnych pracodawców od razu dał mi do zrozumienia, że nie chce mnie zatrudnić ze względu na dziecko. Postanowiłam zawierzyć sprawę duszom czyśćcowym. Oddawałam za nie każde dobre uczynki, zwykłe prace domowe, spowiedzi, komunie święte oraz modliłam się koronką "100 wieczny odpoczynek". Efekt był taki, że po około 2-3 tygodniach dostałam ofertę pracy z firmy, w której pracowałam do narodzin córeczki! To prawdziwy cud. Módlcie się za dusze w czyśćcu cierpiące, bo one tego ogromnie potrzebują! Za taką pomoc ich wdzięczność będzie wielka. Chwała Panu i Matce Bożej!Awatar użytkownika
Magnolia
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 7110
Rejestracja: 26 lis 2017
Lokalizacja: Warszawa
Wyznanie: Katolicyzm
Wysłał podziękowań: 1184 razy
Otrzymał podziękowań: 1189 razy
Płeć:

Re: Pomoc dusz czyśćcowych

Post autor: Magnolia » 2019-10-10, 13:56

Dziękujemy za świadectwo Twojej wiary i wytrwałości. Powodzenia w pracy!

p.s Moja przyjaciółka też często stosuje modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące. Czasem sie z Niej śmieję, bo gdy jest bardzo przemęczona np opieką nad chorym synem w nocy, a rano musi wstać i boi sie że zaśpi, to prosi o pomoc duszę, którą uratuje jej modlitwa (modli się gdy czuwa nad dzieckiem). Zawsze wstaje gdy trzeba, także gdy np zasnęła, a synowi podskoczyła wysoko gorączka.
Ostatnio zmieniony 2019-10-10, 14:06 przez Magnolia, łącznie zmieniany 1 raz.


Pan jest moja mocą i siłą.

Zapraszamy na bloga Pani Zofii https://zchrystusem.pl/wedruj
ODPOWIEDZ