Propozycje zmian

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6284
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: CiekawaXO » 2024-03-01, 17:05

Czyli w sumie można zmieniać niki.Wystarczy konto zdezaktywować, wejsc za tydzień i już.
W sensie można obejść bardzo łatwo brak pozwolenia na zmianę Nika.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Andej » 2024-03-01, 17:11

Zastanawiam się nad przyczynami zmian.
Nota bene proponowano mi na tym Forum, abym i ja zmienił.

Czy zmiana nie jest podyktowana którymś z poniższych względów:
tchórzostwem, brakiem odpowiedzialności, wstydem, błędnym wpisaniem, chęcią wprowadzenie kogoś w błąd, ucieczką, chęcią poprawy...
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6284
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: CiekawaXO » 2024-03-01, 17:21

Jeśli ktoś się nie przyznaje kim był, kim jest, to prawo ma, ale czy to dobre?
Nie. Moim zdaniem, a jestem od 20 lat na forach, no z przerwami, to powoduje że ktoś jest siłą rzeczy wprowadzany w błąd. A efekty tych zmian nikow widziałam, i zawsze były oplakane, a nigdy dobre.
Prawie każdy zawsze czuł się oszukany jak dowiedział się prawdy, a takie uczucie nie buduje relacji, nigdy i nigdzie.
W normalnym życiu też ubierasz maskę i odcinasz się od przeszłości? Stajesz kimś innym? Kłamiesz? Nie, a przynajmniej starasz się, albo później masz wyrzuty. Przynajmniej tak być powinno.
Często jestem pytana o życie prywatne, i mówię wprost, że nie powiem, bo kiedyś gadałam jak najęta i za dużo musiałam za to zapłacić. Mogłabym wymyślić przecież dowolne kłamstwa, nikt tego nie zweryfikuje. Byłoby nawet łatwiej.
Ale wiem, że kiedyś może będę miała z kimś bliższą relacje, i nie chce tej osoby okłamywać. No i spowiedź. I tak w ramach pokuty musialabym się przyznać do kłamstwa.
Ostatnio zmieniony 2024-03-01, 17:25 przez CiekawaXO, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5403
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 858 times
Been thanked: 1413 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: abi » 2024-03-01, 17:25

CiekawaXO pisze: 2024-03-01, 17:21 Jeśli ktoś się nie przyznaje kim był, kim jest, to prawo ma, ale czy to dobre?
Nie. Moim zdaniem, a jestem od 20 lat na forach, no z przerwami
...na posiłki
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
kazik95
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1807
Rejestracja: 20 lis 2023
Has thanked: 463 times
Been thanked: 224 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: kazik95 » 2024-03-01, 17:30

CiekawaXO pisze: 2024-03-01, 17:21 Często jestem pytana o życie prywatne, i mówię wprost, że nie powiem, bo kiedyś gadałam jak najęta i za dużo musiałam za to zapłacić.
Popieram takie podejście.
O, jak dobre życie mam do zaoferowania pod Panowaniem Bożym ludziom, którzy dzisiaj są w kiepskiej kondycji duchowej/psychicznej
[Jezus - Kazanie na Górze]

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6284
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: CiekawaXO » 2024-03-01, 17:49

Dlatego jak ktoś mi kłamie jakie ma wyznanie, ląduje poza kregiem zaufania.
Prawo ma, ale moralnie? Moralnie nie ma.
Ile widziałam ezoteryków, którzy mówili o Aniolach, mówiąc że są katolikami, bo są ochrzczeni i ile osób łapało się na ezobrednie, i sami stawali ezo, to nie zliczę. Bo przecież mówią że katolicy...to spoko. Później latali z wahadelkiem i to był ich koniec.

Dodano po 1 minucie 45 sekundach:
Dlatego myślałam, że moderacja, jak wie, że tu jest jakiś śJehowy na przykład, a mówi że katolik, a poprzednio był już tu i modzi wiedzą, to nas jakoś chronią i powiedzą kto jest kim, a teraz wygląda na to, że niekoniecznie. Szkoda.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Andej » 2024-03-01, 17:54

Problem w tym, że ludzie mówią o sobie, ze są katolikami, Polakami, blondynami itd, i nawet w to wierzą. Mówią z przekonaniem. Ale czy są, jeśli łamią i/lub negują zasady głoszone przez Kościół, krytykują Polskę i polskość, farbują włosy itd?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
kazik95
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1807
Rejestracja: 20 lis 2023
Has thanked: 463 times
Been thanked: 224 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: kazik95 » 2024-03-01, 17:57

Może się okaże że jak w Seksmisji - szefem kobiet jest facet :))
O, jak dobre życie mam do zaoferowania pod Panowaniem Bożym ludziom, którzy dzisiaj są w kiepskiej kondycji duchowej/psychicznej
[Jezus - Kazanie na Górze]

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4454
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1081 times
Been thanked: 1150 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2024-03-02, 11:38

Przeniosłam tą bezcelową dyskusję do "porozmawiajmy o wszystkim". Moja propozycja zmian: proszę niezwłocznie zaprzestać zamęczania i robienia ciągłych wyrzutów Forumowiczowi. Kieruję to oczywiście nie do wszystkich, a jedynie do osób w to zaangażowanych i czyniących to w kilku wątkach. Kłamstwo nie jest usprawiedliwieniem dla tego, co czynicie, jak tak dalej będzie to zacznie być nękaniem (już zaczyna nim być). A nie pozwolę na nękanie kogokolwiek, niezależnie co zrobił, Wasza krytyka przestała być konstruktywna.

EDIT: dopisek po kulku godzinach: Chciałabym sprostować ten mój post: przesadziłam z tym porównaniem do nękania, przesadnie zareagowałam, wyraziłam się nieadekwatnie do sytuacji i przepraszam.
Ostatnio zmieniony 2024-03-02, 17:01 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 1 raz.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6284
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: CiekawaXO » 2024-03-02, 12:07

Tez tak uważam.
Ta dyskusja nie ma celu już OD dawna, i to nie w tym akurat wątku.Co tak późno reagujesz?
Pisałam, również do ciebie boś moderatorka, o zamknięcie wątku ile, 4 dni temu? Dwa razy.
A teraz wielce,, nie pozwolę,, :))
Komiczne.
Ale dobrze ze się w końcu zdecydowałaś.
Ostatnio zmieniony 2024-03-02, 12:09 przez CiekawaXO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4454
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1081 times
Been thanked: 1150 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2024-03-02, 12:17

CiekawaXO pisze: 2024-03-02, 12:07 Pisałam, również do ciebie boś moderatorka, o zamknięcie wątku ile, 4 dni temu? Dwa razy
Ale jak pisałaś? Nie mam żadnego powiadomienia, żebyś pisała.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6284
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: CiekawaXO » 2024-03-02, 12:20

A tak, zgłaszałam przez zgłaszanie. I na dodatek,napisalam publicznie w wątku, że zgłaszałam i zgłaszam znowu. I nic.
Wkleję ci screeny, jak już 6 dni temu chciałam to zakończyć i do tego zdążyłam. Na różne sposoby. Teraz nie mam czasu wkleić screenów. Ale ci udowodnię, że nie było nękania, bo jak ktoś kończy, to nie nęka.
A że temat nie wybrzmiał i inni ludzie się włączyli, to widocznie tego potrzebowali.
Wiec wstrzymaj się z banikiem tak z 1.5 godzinki :)
Ostatnio zmieniony 2024-03-02, 12:25 przez CiekawaXO, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4454
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1081 times
Been thanked: 1150 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2024-03-02, 12:34

CiekawaXO pisze: 2024-03-02, 12:20 Wiec wstrzymaj się z banikiem tak z 1.5 godzinki
Żadnego "banika" przecież nie planuję. Ale jak ktoś chce kończyć, to kończy, a nie ciągnie kilka dni... Ja kończę tę wymianę zdań, bo widzę, że nie ma sensu.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2499
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1049 times
Been thanked: 939 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Susanna » 2024-03-02, 13:03

Andej pisze: 2024-03-01, 17:11 Zastanawiam się nad przyczynami zmian.
Nota bene proponowano mi na tym Forum, abym i ja zmienił.

Czy zmiana nie jest podyktowana którymś z poniższych względów:
tchórzostwem, brakiem odpowiedzialności, wstydem, błędnym wpisaniem, chęcią wprowadzenie kogoś w błąd, ucieczką, chęcią poprawy...
Ja zmieniłam nick z Dayy na Susanna bo Dayy był nickiem takim nie przemyślanym. Ale zmiana nie jest podyktowana ani wstydem anu ucieczką czy innymi wymienionymi wyżej powodami.:) Teraz Susanna można zdrabniać. Wprawdzie Dayy było dość krótkim nickiem
Ostatnio zmieniony 2024-03-02, 13:04 przez Susanna, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jak łania pragnie
wody ze strumieni,
tak dusza moja pragnie
Ciebie, Boże!
Dusza moja pragnie Boga,
Boga żywego:
kiedyż więc przyjdę i ujrzę
oblicze Boże?"

Psalm 42.

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6284
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: CiekawaXO » 2024-03-02, 13:44

miłośniczka Faustyny pisze: 2024-03-02, 12:34
CiekawaXO pisze: 2024-03-02, 12:20 Wiec wstrzymaj się z banikiem tak z 1.5 godzinki
Żadnego "banika" przecież nie planuję. Ale jak ktoś chce kończyć, to kończy, a nie ciągnie kilka dni... Ja kończę tę wymianę zdań, bo widzę, że nie ma sensu.
No chce skończyć. Ale jak jest oskarżany o Hejt, nękanie, mimo że chciał skończyć, więc nie kwalifikuje się pod Hejt, więc jak ktoś mi mówi że łamię Prawo, muszę zareagować.
@miłośniczka Faustyny czemu nie mam bana?
Bez dowodów kogoś,, oskarżyłam,,, nie sądzisz ze się to kwalifikuje?
Nie miałam nawet ostrzeżenia...
Skoro mówię nieprawdę, poproszę o bana. O karę.
No chyba że zdaniem moderacji mówię prawdę...
Ostatnio zmieniony 2024-03-02, 13:45 przez CiekawaXO, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”