Kącik poetycki.

Kącik poetycki.

              CHWALMY PANA – JAK UMIEMY.

 

Naszym obowiązkiem, a myślę także, że i potrzebą serca jest chwalenie naszego Pana, Jezusa Chystusa. Winni Mu to jesteśmy za Jego śmierć na krzyżu, przez którą zapewnia nam życie wieczne, za Jego miłość do nas,  swojego stworzenia,  za ciągłą obecność w naszym życiu i gotowość niesienia nam pomocy gdy jej potrzebujemy i prosimy Go o nią.

Chwalmy więc Pana jak potrafimy, Chwalmy Go śpiewem,  chwalmy Go tańcem, chwalmy każdą myślą i sekundą naszego życia. A jeżeli mamy takie skłonności, chwalmy Go również
wierszem, może nieporadnym, niezbyt składnym i niezbyt wysokiej klasy, ale płynącym z głębi serca. Wierszem, który oddaje wiernie to, co dzieje się w naszym wnętrzu

Jezus, nasz Pan, godzien jest wszelkiej chwały.

CHWALMY PANA – ANNA SZAŁAPAK

Jeżeli zdarza ci się lub zdarzyło kiedykolwiek zwracać się do Boga lub wyrażać Mu swoją miłość poprzez wiersze,  może niezbyt foremne, ale z głębi serca płynące,  to ten kącik jest dla ciebie. Możesz swoimi przermyśleniami podzielić się z innymi i przez to również uwielbić Boga.
A może masz przemyślenia na inne tematy, swoiste spojrzenie na świat czy wyrażenie swoich uczuć, miłości do świata, ludzi czy bliskiej osoby, może bólu i rozpaczy?
W naszej wędrówce przez życie napotykamy na różne etapy. Bóg doskonale wie co nas boli i uczestniczy we wszystkim.  Zarówno w chwilach naszych wzlotów, jak i niepowodzeń.

Zapraszam do przesyłania swoich wierszy na Kontakt. Podziel się nimi z innymi.

 

Wiersze