KSIĘGA GOŚCI

KSIĘGA GOŚCI

Dodaj nowy wpis do księgi gości

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Wpis będzie widoczny w Księdze Gości dopiero po tym jak go przejrzę.
46 wpisów.
marcin marcin z Stuttgart napisał/a Marzec 24, 2020 o 3:36 pm:
szczęść Boże , wpisuje się po raz drugi , zaglądam często, bo jest co przeczytać i te tematy bardzo mnie interesują, zdumiewa mnie znawstwo spraw opisanych , Bóg dal Pani dar opisania tych spraw , tematów tak bardzo ważnych dla ludzi szukających prawdy, potwierdzenia swoich przemyśleń . Jeszcze raz dziękują za możliwość czytania Pani bloga . Z Bogiem . Marcin.
Odpowiedź administratora przez: Zofia
Bardzo dziękuję Panie Marcinie. Te słowa są bardzo budujące, chociaż muszę przyznać, że nie tylko mnie należy się uznanie, mówiąc nieskromnie. Przede wszystkim tym moim znajomym, którzy wyrazili chęć lub zgodę publikowania ich pięknych świadectw oraz przemyśleń. To są moi znajomi w rzeczywistości oraz, w znacznej większości, z facebooka, bo przede wszystkim takimi ludźmi się kieruję rozwijając tego bloga. Niech im Bóg błogosławi za to, że chcą się tymi, tak bardzo osobistymi sprawami dzielić. Wszystko na Chwałę Pana.
marcin marcin z Stuttgart napisał/a Marzec 21, 2020 o 7:22 pm:
Pozdrawiam , Szczesc Boze , te strone znalazlem przypatkowo i jak do tej pory co przeczytalem odpowiada mi . Dzięki za Twa prace i oddanie Bogu
Krzysiek Krzysiek z Tarnów napisał/a Październik 21, 2019 o 9:24 pm:
Jestem tu pierwszy raz, zaraz się rozejrzę. Pozdrawiam serdecznie Autorkę i wszystkich odwiedzających.
Wiesława Wiesława z Warszawa napisał/a Wrzesień 29, 2019 o 12:03 pm:
Dziękuję za możliwość przeczytania bloga. Potwierdzam swoje myśli z Twoimi. Moją drogę obmyślałam, planowałam trochę ja, trochę inni, ale wyszło jeszcze inaczej. Pan rzeczywiście utwierdził moje kroki, zgodnie z tym co piszesz Prz 16.9. Obecnie idę prawie zgodnie z Jego planem, tak myślę. Wszystko zrzucam na Pana Jezusa. Cieszę, się, że potwierdzają się moje przeżycia z myślami, opisami w Twoim blogu. Wszystkiego Najlepszego na co dzień.
Odpowiedź administratora przez: Zofia
Bardzo dziękuję za piękne słowa. Cieszę się że mamy podobne zapatrywania.
Justyna Justyna z Krych napisał/a Lipiec 21, 2019 o 10:28 pm:
Dziękuję autorce za zaproszenie do tego bloga. Jest Pani w pewnym stopniu odpowiedzią na moje modlitwy.
Odpowiedź administratora przez: Zofia
Bardzo dziękuję za tak miłe słowa. To jest budujące i zachęca do dalszej pracy.
pasimba pasimba z Łuków napisał/a Czerwiec 5, 2019 o 6:01 pm:
Chciała bym podziękować Autorce bloga za to, że stworzyła miejsce, w którym mogę spędzić wolny czas z Chrystusem, a mam wrażenie że jest tutaj dosłownie wszystko, Słowo Boże, nowinki, modlitwa w drodze, filmy, piosenki, . Wszystko w jednym miejscu. Już od tej pory nie będę przekopywać pół internetu żeby się czegoś dowiedzieć, albo być na bieżąco, albo obejrzeć film. Dziękuję.
Odpowiedź administratora przez: Zofia
Cieszę się. Życzę miłego i błogosławionego korzystania z bloga.
Irmina Irmina z Poznan napisał/a Maj 25, 2019 o 10:12 am:
Witajcie kochani ,znalazłam się tutaj przypadkiem gdy upadałam z bezsilności 😢wtedy to nasz ukochany Tatuś Bóg Ojciec postawił na mojej drodze Zosię ❤️Chodź nie znam jej osobiście czuje do niej taka miłość ,i że jest dobrym człowiekiem .To ona pokazała swojego bloga przez którego jesteśmy bliżej Boga i dajemy cudowne świadectwa ,Jak on działa w naszym życiu tylko my czasami tego nie widzimy .Dziękuje ci Zosiu ,że jesteś ❤️
Odpowiedź administratora przez: Zofia
Dziękuję kochana.Takie wpisy pozwalają mi wzrastać i powodują, że chce się żyć i pracować dla |Pana i Jego Chwały. Niech Bóg, którego ukochałaś, nadal czuwa nad Tobą , a jeżeli to jest Jego wolą, niech Cię uzdrowi.
Jola Grabowska Jola Grabowska z Fraserburgh napisał/a Maj 1, 2019 o 8:46 pm:
To pięknie być dla drugiego człowieka Aniołem, mimo ułomności ludzkich skrzydeł. Takim aniołem jest właśnie Zofia prowadząc tak cudownego bloga poswieca nam swój cenny czas dając nam tym mapę Bożą po której łatwiej Go odnieść . Bo każdy z nas ma na tym świecie coś do wypełnienia, jakąś misję. Skąd wiesz że już wypelnilas swoją misję? otwórz, jeśli oddychasz to jeszcze jej nie wypelnilas. Z Panem Bogiem
Odpowiedź administratora przez: Zofia
Dziękuję Jolu. Ty też wypełniasz swoją misję, a nie należy ona do małych.
A&P A&P z Mysłakowice napisał/a Styczeń 22, 2019 o 1:09 pm:
Witajcie Kochani! Jestem autorką codziennych rozważań Słowa Bożego, które dziś można "odkopać" w archiwum. Dzięki współpracy z autorką bloga wyrobiłam w sobie nawyk codziennego odwiedzania bloga i dziś muszę stwierdzić, że jest to jeden z moich lepszych nawyków. Oby takich więcej! To genialne miejsce, by zgłębiać wiedzę i się nią dzielić, by poznawać nowe i doświadczać Bożej obecności. Dziękuję Zosiu za Ciebie Bogu - jesteś darem z niebios dla nas wszystkich. Niech dobry Bóg błogosławi Twoich zamiarom i planom. Szczęść Boże!
Odpowiedź administratora przez: Zofia
Dziękuję Aniu. Miło mi, że Ci sie podoba. Twoje zdanie jest dla mnie bardzo cenne.
Artur Artur z Bydgoszcz napisał/a Styczeń 17, 2019 o 2:24 am:
Blog to brzmi zbyt skromnie. Bardziej pasuje tu Katolicka platforma VOD albo taki Katolicki Netflix 🙂 Niejedna zbłąkana dusza tutaj znajdzie drogowskazy do Nieba.
Urszula Urszula z Mysłakowice napisał/a Grudzień 9, 2018 o 7:27 pm:
Witam. Nie dziwię się, że Pani Zosia stworzyła tak wspaniałego bloga. Tak się składa, że znam autorkę osobiście i jestem z tego dumna. Jest osobą niezwykle miłą, pozytywną, kochającą Boga i ludzi. Życzę dużo zdrowia, wytrwałości i niech Matka Boża otacza Panią nieustającą opieką. ,,Wdzięczność i dziękowanie Bogu w każdej sytuacji, nawet najtrudniejszej, dadzą nam nowe siły i radość życia,, Pozdrawiam
Odpowiedź administratora przez: Zofia
Dziękuję za miły wpis. Zachęca do dalszej pracy.
Szymon Szymon z Olsztyn napisał/a Listopad 11, 2018 o 6:58 am:
Witam Zofio twój blog pomaga przybliżyć ludzi do TATY NIEBIESKIEGO nie zatrzymuj się a ON będzie trzymał cię za rękę.DOBRA ROBOTA NIEBO Z TOBĄ.😇😇😇
Sylwester Sylwester z Limerick/Łódź napisał/a Październik 5, 2018 o 3:59 pm:
To w tej księdze wpis trzynasty, Autorom należą się wielkie oklaski. Oraz zachęta do startu w konkursie - najlepszy blog roku - niech to sie rozniesie. Jeszcze słabo się niesie o blogu nowina. Jaka jest tego główna przyczyna? Dla tych co Pan jest bardzo łaskawy, Ci co w wierze trwają, nic nie udają. Każdy kto jest choć tylko trochę ciekawy. Powinien tu trafić, bo zobaczyć co mają. Zobaczyć, przeczytać o Bogu nowinę, Jest też kilka pieśni na smutne chwile. Ciekawe filmy i wartościowe porady. Są zdjęcia i z Biblii cytatów trochę. Dla każdego kto szuka tu mądrej rady, Znajdzie to wszystko, a może i trochę... wiecej.
Józef Józef z Rzeszów napisał/a Wrzesień 15, 2018 o 7:42 am:
Droga Zofio, dawno nie zaglądałem do Twojej strony "Wędruj z Chrystusem", a to wyrasta na prawdziwe Dzieło Boże. Gratuluję serdecznie i życzę dalszych sukcesów. Niech Pan Bóg błogosławi Ci w tym dziele a Matka Boża ma w swojej opiece. Szczęść Boże.
Joasia Joasia z Buchholz napisał/a Sierpień 21, 2018 o 6:52 pm:
Bardzo ciekawy blog i z całą pewnością bede czestym gościem
Bajka Bajka z Racibórz napisał/a Lipiec 1, 2018 o 12:28 pm:
Wspaniała zawartość, budująca ducha czytelników 👍👍
Bajka Bajka z Racibórz napisał/a Czerwiec 30, 2018 o 7:04 am:
Niech Bóg błogosławi autorom i niech Słowo tu pisanie, niesie się jak światło do wszystkich ludzi 😊
Ania Ania z Zambrów napisał/a Czerwiec 27, 2018 o 8:02 pm:
"....Jeśli Mnie kto miłuje, będzie zachowywał moją naukę, a Ojciec mój umiłuje go i przyjdziemy do niego...."
Teresa Teresa z Maków napisał/a Kwiecień 30, 2018 o 11:43 pm:
Podaj dłoń przyjacielu. Szkoda czasu... Choć Ty masz swój świat Jednak możemy iść razem. Łączy nas wiara i Bóg.
Jarek Jarek z Łódz napisał/a Kwiecień 11, 2018 o 5:56 am:
List gończy POSZUKIWANY JEZUS z Nazaretu !!! Lat: 33 Wzrost: około 180 cm. Cera: śniada Włosy: długie Broda Otacza się grupą 12 mężczyzn. Głosi wywrotowe hasła o szczęściu wiecznym. I o zaprowadzeniu królestwa pokoju i miłości. Widywany jest w towarzystwie oszustów, nierządnic i celników. Garną się do Niego rzesze chorych, opętanych i cierpiących, których uzdrawia i leczy. Oszałamia wszystkich mocą swoich słów. Jeśli Go spotkasz... idź Jego śladem !!! Nagroda - wieczność !!!