Mam pomysł

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
Angeli

Mam pomysł

Post autor: Angeli » 2016-02-16, 23:13

Co myślicie o tym by utworzyć na forum miejsce na taką jakby "kaplicę"? Chodzi o to, że jest transmisja na żywo z wieczystej adoracji i można by założyć temat, w którym byłby link do tego i jeśli np. ktoś nie mógłby być w realu na adoracji w kościele to by przynajmniej w domu mógł się pomodlić wpatrując się w Najświętszy Sakrament. Co o tym myślicie? Temat mógłby być w dziale "Modlitwa" ale jeśli oczywiście się zgodzicie to prosiłabym administrację o jakieś wyszczególnienie go tak aby gdzieś na forum nie zaginął wśród innych tematów i był widoczny (może funkcja "podkreślony" by się przydała albo utworzyć dział czy jakieś subforum). Co o tym sądzicie?
I tak samo można by zamieścić transmisję z kaplicy Cudownego Obrazu z Jasnej Góry lub z innego miejsca

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Post autor: Czarny » 2016-02-17, 02:30

I linkiy do mszy online.
Myślę tu o chorych, lub opiekunów z naszego grona.
Przecież ktoś tego potrzebujący z pewnością się znajdzie.

Angeli

Post autor: Angeli » 2016-02-17, 10:03

Ok. Pozostaje tylko czekać na decyzję adminów. Może dział na to odrębny?

Dominik

Post autor: Dominik » 2016-02-17, 21:04

Jest strona z kamerkami z różnych kościołów, po polsku, można zobaczyć różne msze. Sporo tego jest.

http://msza-online.net/msze-swiete-na-zywo-po-polsku/

Myślę że pomysł dobry. Można by zrobić coś takiego na naszym forum.
Zastanówmy się tylko jak to zrobić. Czy ma być osobny dział, dobrze widoczny na forum, typu "Msze online", w którym byśmy pisali na temat kamerek. Czy może jakiś link o góry forum, do naszego spisu kamerek, bez możliwości komentowania. Może to i to?

Angeli

Post autor: Angeli » 2016-02-18, 09:51

Dominik pisze:Jest strona z kamerkami z różnych kościołów, po polsku, można zobaczyć różne msze. Sporo tego jest.

http://msza-online.net/msze-swiete-na-zywo-po-polsku/

Myślę że pomysł dobry. Można by zrobić coś takiego na naszym forum.
Zastanówmy się tylko jak to zrobić. Czy ma być osobny dział, dobrze widoczny na forum, typu "Msze online", w którym byśmy pisali na temat kamerek. Czy może jakiś link o góry forum, do naszego spisu kamerek, bez możliwości komentowania. Może to i to?
Adoracje też są online (takie wieczyste). Jest też całodobowa transmisja na żywo z kaplicy Cudownego Obrazu na Jasnej Górze
Na temat kamerek....
A czy nie lepiej po prostu wejść w taki link i pomodlić się? Dla osób np. chorych lub tych, którzy z jakichś względów nie mogą być np. dziś na adoracji. Zawsze coś. Jak wchodzisz do kaplicy no to jest cisza, nie dyskutujesz ze znajomymi (przynajmniej głośno). To jest miejsce dla spotkania człowieka z Bogiem.
A na dyskusje o kamerkach wystarczyłby jeden temat w dziale kawiarenka choć podejrzewam, że zbyt wielu odpowiedzi by nie miał (każdy napisałby swoje zdanie i tyle)

Dominik

Post autor: Dominik » 2016-02-19, 21:10

Utworzę temat w kawiarence, z kamerkami. Na pewno ten temat znajdzie lepsze miejsce na forum, ale muszę to z Czerninem obgadać.

Angeli

Post autor: Angeli » 2016-02-19, 22:56

http://www.adoracja.net/zakladka/zawart ... ca-on-line - na tą Adorację Najświętszego Sakramentu niech będzie miejsce. To jest ważne

ODPOWIEDZ