ChatGPT - komentuje, pyta i zachęca

Rozmowa na wątki dotyczące świata technologi.

Czy chcesz poznawać teksty generowane przez ChatGPT?

TAK
1
17%
Raczej tak
0
Brak głosów
Zdecydowanie tak
0
Brak głosów
NIE
0
Brak głosów
Raczej nie
1
17%
Zdecydowanie nie
3
50%
Jeszcze nie wiem
1
17%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
Jordan
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1016
Rejestracja: 25 wrz 2016
Ostrzeżenia: 1
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 114 times
Been thanked: 61 times
Kontakt:

Re: ChatGPT - komentuje, pyta i zachęca

Post autor: Jordan » 2024-04-29, 15:40

Praktyk pisze: 2024-04-29, 15:29 Ja bym sam nie poszedł do czata o analizę pisma, bo bym i tak musiał sprawdzić wszystko od deski do deski, więc zbędny wysiłek.
Czy zbędny? No, nie wiem - badanie Pisma to nie jest marnowanie czasu!... Zapytam, ale nie musisz odpisywać: od ilu lat masz z Biblią do czynienia, i jak to jest intensywny kontakt?
A ten, który poświadcza o prawdziwości przesłania tej księgi, przypomina, że Jezus powiedział:
— Pamiętaj, że nadejdę niespodziewanie!
Niech już to nastąpi, PANIE nasz, Jezu! Przybądź jak najprędzej.

Ap 22:20 NPD

Awatar użytkownika
Praktyk
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1992
Rejestracja: 28 lis 2017
Has thanked: 420 times
Been thanked: 439 times

Re: ChatGPT - komentuje, pyta i zachęca

Post autor: Praktyk » 2024-04-29, 16:55

Jordan pisze: 2024-04-29, 15:40
Praktyk pisze: 2024-04-29, 15:29 Ja bym sam nie poszedł do czata o analizę pisma, bo bym i tak musiał sprawdzić wszystko od deski do deski, więc zbędny wysiłek.
Czy zbędny? No, nie wiem - badanie Pisma to nie jest marnowanie czasu!... Zapytam, ale nie musisz odpisywać: od ilu lat masz z Biblią do czynienia, i jak to jest intensywny kontakt?
Zbędnym czasem nazwałem wrzucanie Pisma do czata skoro i tak musiałbym sam go analizować. Nie samą analizę.

Tak trochę bliżej Słowa Bożego jestem od jakiś 6 lat, konkretnie od kiedy założyłem tu profil. Szukałem Najpierw jego sensu w rozumieniu. A naprawdę blisko, od kiedy szukam woli Boga odnośnie mojego własnego życia codziennie w Piśmie. To od jakiś dwóch lat.
Panie patrz na moje serce razem ze mną, patrz na prawdę o mnie razem ze mną.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputery, Internet i technologie ”