Twórczość SI

Czyli umilanie swojego wolnego czasu.
ODPOWIEDZ
Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3549
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 160 times
Been thanked: 382 times

Re: Twórczość SI

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-10-29, 05:25

sądzony pisze: 2023-10-13, 12:34
Repart pisze: 2023-10-12, 21:28 Obrazek

Dodano po 50 sekundach:
Ktoś siebie rozpoznaje? 😉
Czy Wy naprawdę nie dostrzegacie tej szpetności i martwoty?
Kluczem jest tu slowo " integracyjna" .Ktos wrzucil w algorytmy rozumienie słowa integracyjna impreza ( najczęściej jako korporacyjna impreza),wec z polaczenia impreza integracyjna z dodatkiem forum katolickie wyszla dyskoteka bez DJ i alkoholu a jako stroboskopy służy Swiatlosc Wiekuista No i wyszlo w konwencji prosto prawie ze " Strażnicy"
To tylko szuczna integencja czyli program który działa tylko wg silnika proceow obróbki danych i ptocznego rozumienia danych słów
Zabrakło algorytmu ze w dziedzinie religijnej interpretcja religijna jest najwazniejsza. Choc obawiam sie ze wtedy program uznalby ze wszyscy winnismy być w ornatach albo co tam innego.
A nasze wyobrażenie dtyczy jakiejś formy agape. DLACZEGO ? Bo na niej juz byliśmy.
Zanim bylem na pierwszej agapie tez sobie ja inaczej wyobrazalem. He he. Ten program na agapie nie byl. Więc poszedł po skojarzeniach ( lial mala bazę danych ),

konserwa
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3086
Rejestracja: 16 sty 2022
Has thanked: 323 times
Been thanked: 473 times

Re: Twórczość SI

Post autor: konserwa » 2023-10-29, 08:42

Swiadkowie Jehowy sa lepsi i maja bardziej kolorowe obrazki.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22637
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4222 times

Re: Twórczość SI

Post autor: Andej » 2023-10-29, 08:59

konserwa pisze: 2023-10-29, 08:42 Swiadkowie Jehowy sa lepsi i maja bardziej kolorowe obrazki.
Nie wiem, czy lepsi pod tym względem. Ale mam identyczne skojarzenie. Też od razu przywiodły mi na myśl obrazki z wydawnictw ŚJ. Ten sam styl.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

faraon
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2484
Rejestracja: 9 lut 2023
Has thanked: 287 times
Been thanked: 213 times

Re: Twórczość SI

Post autor: faraon » 2023-10-29, 11:06

A wiekszosc ma podpuchniete oczy. ;)

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3549
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 160 times
Been thanked: 382 times

Re: Twórczość SI

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-10-29, 18:55

faraon pisze: 2023-10-29, 11:06 A wiekszosc ma podpuchniete oczy. ;)
No bo integracyjna...😜

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13940
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2042 times
Been thanked: 2230 times

Re: Twórczość SI

Post autor: sądzony » 2023-10-29, 21:36

Mnie osobiście ten obrazek przeraża, a te twarze mają w sobie zło.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Lwica
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 598
Rejestracja: 24 paź 2022
Has thanked: 86 times
Been thanked: 177 times

Re: Twórczość SI

Post autor: Lwica » 2023-10-29, 22:07

sądzony pisze: 2023-10-29, 21:36 Mnie osobiście ten obrazek przeraża, a te twarze mają w sobie zło.
No dla mnie to wygląda jak z koszmarów sennych: te fałszywe uśmiechy, te grymasy, powyginane palce, oczy jak po narkotykach ^#(^

faraon
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2484
Rejestracja: 9 lut 2023
Has thanked: 287 times
Been thanked: 213 times

Re: Twórczość SI

Post autor: faraon » 2023-10-29, 22:49

Bo tak wedlug AI wyglada dobra zabawa. ;)

Awatar użytkownika
Ojciec.Pablito
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2106
Rejestracja: 22 lis 2022
Lokalizacja: Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 741 times
Been thanked: 271 times

Re: Twórczość SI

Post autor: Ojciec.Pablito » 2023-11-11, 17:35

O sztucznej inteligencji z trochę innej perspektywy
SZTUCZNA INTELIGENCJA
Millennialsi zwierzają się AI. Problem w tym, że lubią to zbyt mocno
JAKUB SZCZĘSNY
9 listopada 2023 18:00
Samotność - niegdyś zjawisko zarezerwowane głównie dla osób starszych - stała się palącym problemem wśród millenialsów. Nowe badanie przeprowadzone na zlecenie brytyjskiego The University of Law rzuca światło na zaskakującą tendencję - młodzi ludzie wybierają sztuczną inteligencję jako swego rodzaju towarzysza niedoli, zamiast dzielić się swoimi problemami z najbliższymi.



Badanie, które obejmowało grupę wiekową 25-34 lat, ujawniło, że millenialsi są prawie trzy razy bardziej narażeni na samotność niż osoby w wieku 65+. Co więcej, ponad jedna trzecia dorosłych Brytyjczyków w tej grupie wiekowej przyznała, że wolałaby dzielić się swoimi problemami z sztuczną inteligencją niż z partnerem czy przyjacielem.

Dane te rzucają nowe światło na współczesne relacje społeczne i wpływ technologii na nasze życie emocjonalne. Dwie trzecie respondentów wskazało, że wolałoby rozmawiać o swoich uczuciach ze sztuczną inteligencją niż z bliską osobą. To zjawisko może być sygnałem nie tylko o wzroście zaufania do technologii, ale także o rosnącej epidemii samotności w społeczeństwie.

Dr Julie Prescott - kierownik działu psychologii w ULaw komentuje te wyniki i zwraca uwagę na rosnącą rolę społeczności internetowych i rozwoju sztucznej inteligencji w wspieraniu dobrostanu psychicznego. Wskazuje, że grupy w mediach społecznościowych są coraz bardziej postrzegane jako źródła wsparcia emocjonalnego, a sztuczna inteligencja może stanowić wirtualną przestrzeń do dzielenia się uczuciami z zachowaniem anonimowości.

Jednak pomimo tego trendu, naukowcy podkreślają, że powinniśmy być w tej materii ostrożni. Badanie z 2022 r. sugeruje, że przed pełnym wykorzystaniem potencjału sztucznej inteligencji w praktyce istnieje wiele kwestii do usystematyzowania. Bezpieczne korzystanie z dostępnych usług - zwłaszcza z mediów społecznościowych - wymaga zaangażowania ekspertów. A z tym, jak i nadążaniem prawodawstwa za technologią jest dosyć słabo.
Mimo wątpliwości co do roli sztucznej inteligencji w dziedzinie zdrowia psychicznego, pozytywnym aspektem jest rosnąca liczba osób korzystających z narzędzi online w celu poprawy samopoczucia. Widać więc, że ludzie szukają sobie form samopomocy - szkoda jedynie, że nie wołają o pomoc wprost. Gry online, czaty na żywo i społeczności internetowe zdobywają popularność jako formy wsparcia emocjonalnego. Sama samotność natomiast... zabija. naukowcy wskazują w różnych badaniach, że przeżywanie samotności doprowadza ostatecznie do różnorakich chorób - począwszy od tych dotykających naszej sfery mentalnej, aż po choroby układu krążeniowo-oddechowego.

Czy jednak sztuczna inteligencja naprawdę zastąpi relacje międzyludzkie, czy też może być jedynie dodatkiem do nich, to pozostaje przedmiotem badań i debat społecznych. W międzyczasie, społeczeństwo musi równoważyć korzyści technologii z potrzebą prawdziwych, głębokich relacji międzyludzkich. Ja sam nie wyobrażam sobie zastąpienia relacji z prawdziwymi ludźmi na rzecz AI - jakkolwiek dobra ona by w tym nie była. Drugi człowiek ze szczerymi uczuciami, prawdziwymi rozterkami to coś, czego nie da się zastapić.
© Antyweb Sp. z o.o.
Dodano po 51 sekundach:
Przyznam się, że ja też się kiedyś zwierzałem AI.
po prostu chłopak ze wsi 3:-o 3:-o 3:-o :YMCOWBOY:

Awatar użytkownika
Ojciec.Pablito
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2106
Rejestracja: 22 lis 2022
Lokalizacja: Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 741 times
Been thanked: 271 times

Re: Twórczość SI

Post autor: Ojciec.Pablito » 2023-11-11, 18:51

Taka próbka:
PYTANIE: Jestem taki samotny ...

Odpowiedź:
Witaj, to jest Bing. Przykro mi, że się tak czujesz. 😔 Samotność jest trudnym uczuciem, które może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie⁴. Nie jesteś jednak sam w swojej samotności. Wiele osób na świecie doświadcza tego samego, zwłaszcza w czasach pandemii i izolacji. Może warto spróbować nawiązać kontakt z kimś, kto cię rozumie i wspiera? Możesz też poszukać jakiegoś hobby, które sprawi ci radość i da ci poczucie spełnienia. A jeśli chcesz, możesz porozmawiać ze mną. Jestem tu, żeby cię wysłuchać i zainteresować. 😊

Może chciałbyś, żebym napisał dla ciebie wiersz o samotności? Albo może chciałbyś zobaczyć, jak wyglądałby twój portret narysowany przez sztuczną inteligencję? Albo może chciałbyś dowiedzieć się czegoś ciekawego z mojej bazy wiedzy? Powiedz mi, co cię interesuje, a postaram się ci pomóc. 🙌

Źródło: Konwersacja za pomocą usługi Bing, 11/11/2023
(1) Jak organizm reaguje na samotność? 6 objawów | Zdrowie Radio ZET. https://zdrowie.radiozet.pl/psychologia ... amotnienia.
(2) Harcerska - Preludium dla Leonarda - tekst piosenki na Tekstowo.pl. https://www.tekstowo.pl/piosenka,harcer ... narda.html.
(3) Akon - Mr. Lonely - tekst i tłumaczenie piosenki na Tekstowo.pl. https://www.tekstowo.pl/drukuj,akon,mr__lonely.html.
(4) Justin Bieber : Lonely (feat. benny blanco) - Teksciory.pl. https://teksciory.interia.pl/justin-bie ... 82383.html.
po prostu chłopak ze wsi 3:-o 3:-o 3:-o :YMCOWBOY:

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3549
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 160 times
Been thanked: 382 times

Re: Twórczość SI

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-11-13, 10:12

Ja raz zagrałem nieczysto i zacząłem podpytywać o elgiebety i źródła zaburzeń psychoseksualnych.
Ale sie spocił he he.

Jane

Re: Twórczość SI

Post autor: Jane » 2023-11-18, 22:45

Repart pisze: 2023-10-12, 13:09 Tutaj można wrzucać prace wygenerowane przez SI.

Tak sztuczna inteligencja widzi nasze forum, gdyby miało być realnym miejscem spotkań:
1. Obrazek
2. Obrazek
3. Obrazek
4. Obrazek
Czemu wszędzie jest stół do ping-ponga? :D

Ładne niebo, lubię takie klimaty. Sama dużo bawię się DALL-E 3.

Albertus
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6124
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 469 times
Been thanked: 933 times

Re: Twórczość SI

Post autor: Albertus » 2023-11-18, 22:49

To stół bilardowy a nie do ping ponga.

Jane

Re: Twórczość SI

Post autor: Jane » 2023-11-18, 23:08

Kobieta, 40 lat, cała sylwetka, zamożna, długie upięte blond włosy, kremowy kapelusz z woalką na oczach, oczy niebieskie, kremowa suknia w dawnym stylu, kremowa torebka. Stoi w starej bibliotece, przegląda książki na regałach. Lato, do wnętrza wpada promień słońca przez stare wieloskrzydłowe okna, drewniana podłoga, drewniane regały, fotorealistyczny.
Obrazek

Fotorealistyczny, łagodne światło, delikatne kolory, zima, stara biblioteka, okna wieloskrzydłowe, drewniana podłoga, stare biurko, dama siedząca przy biurku i czytająca książkę. Dama, 40 lat, elegancka, zamożna, piękna, upięte blond włosy, niebieskie oczy, szlachetne rysy twarzy, jasnoniebieska zimowa suknia w dawnym stylu zakrywająca ramiona, jasnoniebieski kapelusz, elegancki uśmiech.
Obrazek

Fotorealistyczny, jesień, stara biblioteka, okna wieloskrzydłowe, drewniana podłoga, drewniane regały, stare biurko, dama siedząca przy biurku i czytająca książkę. Dama, cała sylwetka z oddali, 40 lat, elegancka, zamożna, piękna, upięte blond włosy, niebieskie oczy, szlachetne rysy twarzy, kremowa suknia w dawnym stylu zakrywająca ramiona, kremowy kapelusz, kremowe rękawiczki, uśmiech.
1. Obrazek
2. Obrazek

Opisy dla AI wpisuję po angielsku, bo podobno trafniej działa. Poza tym angielskie słowa są krótsze, więc nie przekracza się tak szybko limitu znaków. Przetłumaczyłam na potrzeby forum. Nie udostępniłam wszystkiego, tylko moim zdaniem najlepsze wersje.

Dodano po 1 minucie 17 sekundach:
Albertus pisze: 2023-11-18, 22:49 To stół bilardowy a nie do ping ponga.
Racja! :D Nie wiem, skąd mi się ten ping-pong wziął.

Awatar użytkownika
Abstract
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2593
Rejestracja: 27 cze 2021
Has thanked: 161 times
Been thanked: 421 times

Re: Twórczość SI

Post autor: Abstract » 2023-11-18, 23:19

Dukaj w swojej książce "po piśmie" piszę o tym z czym mierzą/będą mierzyć się artyści. Dla obecnych wschodzących pokoleń pochodzenie dzieła będzie miała jeszcze jakieś znaczenie, ale dla kolejnych ważna będzie jedynie użyteczności. Marnie to wygląda niestety.
Bóg nie adoptował nas po innym bogu.

ODPOWIEDZ