KRÓLESTWO BOŻE – wędrówka z Krzyżem.

KRÓLESTWO BOŻE – wędrówka z Krzyżem.

Chłopak z wielkim krzyżem znów wyruszył w Polskę

 

Idzie z Krzyżem przez Polskę. Przeszedł przez Warszawę!!! [ZOBACZ]

Doskonale pamiętamy słynną pielgrzymkę 27-letniego Michała, który w 2020 r. przeszedł Polskę wzdłuż i wszerz, czyniąc tym samym na niej znak krzyża. Modlił się w ten sposób o nawrócenie narodu. W tym roku Michał pielgrzymuje z równie imponującym przesłaniem.

 

Cel pielgrzymowania związany jest z Cudownym Medalikiem.

„Projekt zajmie kilka lat i zostanie zapoczątkowany od Rewersu Cudownego Medalika, a dokładnie od nakreślenia (pielgrzymując – przyp.red.) na Polsce znaku krzyża wpisanego w literę M. Jako Prezes Fundacji będę pielgrzymował przez Polskę z 3 metrowym krzyżem, aby nim wyryć duchowy ślad krzyża wpisanego w literę M” – informuje na swoim profilach Michał i jak dodaje:

„Pielgrzymkę rozpocznę 24 czerwca w Święto Najświętszego Serca Pana Jezusa i zajmie ona ok. 60 dni .Następnie w każdym skrajnym punkcie stanie 3-metrowa kapliczka z figurą Matki Bożej Niepokalanej, w sumie stanie 12 kapliczek i w ten sposób powstanie znak krzyża wpisanego w literę M. W roku 2023 zostanie stworzonych 12 kolejnych kapliczek otoczonych barierką w kształcie gwiazdy i zostaną umieszczone na terenie Polski w takich miejscach, aby odwzorować gwiazdy z  Cudownego Medalika.”

W 2024 r. Fundacja będzie chciała dopełnić dzieła Cudownego Medalika i stworzyć awers medalika.