Medjugorje.

Medjugorje.

 

Medjugorie tam gdzie niebo spotyka się z ziemią. 

W niedzielę 11.02. o godz 14.00 zrobiono to zdjęcie. Promien przebił się i oswietlil złocistym swiatlem figurę Maryi Krolowej Pokoju. O tej godzinie w każdą niedzielę rozpoczyna sie parafialny rożaniec na Wzgórzu Objawień. 37 lat Maryja prosi o nawrócenie i o modlitwę…….

 

GOSPA MAJKA MOJA
ZDRAVO KRALJICE MIRA

 

 

Świadectwo o tym, jak widziałem Matkę Bożą w Medjugorje.

Byłem już drugi albo trzeci raz w Medjugorje. W Medjugorje się nawróciłem jak byłem pierwszym razem. Było to więc rok, dwa lata po nawróceniu, no może trzy, nie pamiętam dokładnie który to był raz, bo w Medjugorje już byłem 8 razy. Jeżdżę co roku od nawrócenia w 2012,  a więc kiedy byłem już drugi czy trzeci raz,  miałem straszną walkę duchową. Zły atakował moje mysli,  słyszałem w swojej głowie brzydkie wyrazy, nakaz żebym komuś coś powiedział brzydkiego,  pokłócił się z kimś albo komuś ubliżył . Po prostu żebym zrobił coś złego,  takie przekleństwa i dręczenia miałem w głowie.  Miałem tego dość. Powiedziałem: tak nie będzie,  jestem tutaj w świętym miejscu, na pielgrzymce i nie pozwolę sobie na to. Wiem, że zły nie ma żadnej władzy nade mną ponieważ  tylko Jezus i Maryja są dla mnie najważniejsi.  I pomyślałem: wezmę różaniec i zacznę się całym swoim sercem, całym sobą modlić aby to odeszło. Usiadłem zdala od ludzi,  tak jak ołtarz polowy jest w Medjugorje, to daleko za placem na murku, tak żebym widział tylko figurkę Maryi i Krzyż i Pana Jezusa i zacząłem się modlić aby to odeszło.  Patrzyłem na ołtarz z daleka i też zamykałem oczy,  ściskałem mocno różaniec. Myślałem, że go rozerwę, tak mocno trzymałem paciorki i modliłem się bardzo mocno.  Skończyłem odmawiać różaniec i bach: od razu odeszło to ode mnie po skończeniu modlitwy, znikło  a moje myśli były czyste, spokojne i opanowane. Poszedłem więc na ławkę przed ołtarz i patrzyłem w niebo , dziękowałem, że zostało to mi zabrane.  Niebo było trochę zachmurzone i jak popatrzyłem w niebo dłużej pojawił się taki błysk, taki flesz jak z aparatu, z wizerunkiem Maryi. Twarz naszej Mamy. Trwało to bardzo krótko, ale zobaczyłem ją taką jak jest na obrazkach z Medjugorje. Wiem, że Mama jest ze mną, przy mnie i mnie prowadzi jak własne dziecko i kocha mnie jak własne dziecko pomimo, że jestem grzesznikiem, mam potknięcia i upadki, lecz ona od razu mnie podnosi i prowadzi do naszego Taty. Teraz wiem, że każda modlitwa to jest takie wołanie : Mamooo! Mamooo! a Ona wstawia się za nami jak za swoimi dziećmi, to tak, jak gdy byliśmy mali i narozrabialiśmy to od razu lecieliśmy do Mamy aby za nami się wstawiała do Taty, aby Tata się nie gniewał i nas nie okrzyczał. Nasz Tata wysłuchuje naszej Mamy i jest dla nas niesamowicie miłosierny. Nasz Ojciec w Niebie, nasz Tatuś! Król królów i Pan panów. Amen.
Daniel Żyła.

 

Medjugorie nadzieją dla świata.

 

Gabriele Amorth, najbardziej znany na świecie egzorcysta w książce ” Moja walka z szatanem” napisał
Medziugorje jest nadzieją świata

Niezwykłe świadectwo Aliny która zobaczyła całe swoje życie w Medjugorje:)

Gepostet von Chorwacja/Medjugorje Polska TV am Freitag, 12. Mai 2017

 

MODLITWA PRZEZ MUZYKĘ – MELINDA DLA ZMARTWYCHWSTAŁEGO.

MODLITWA PRZEZ MUZYKĘ – MELINDA DLA ZMARTWYCHWSTAŁEGO.

Gepostet von Fiat Voluntas Tua am Montag, 27. August 2018

 

Medjugorje :niezwykłe świadectwo Gorana Curkovicia byłego narkomana,więźnia,pacjenta szpitala psychiatrycznego który 9 lat żył na ulicy w Splicie. W Medjugorje w Cenacolo powraca do życia,w niezwykłych okolicznościach godzi się z ojcem, pracując w toalecie w Medjugorje zaczyna poszukiwania przyszłej żony mając tylko 3 zęby .. Dziś posiada piękną dużą rodzinę.Dla Boga wszystko możliwe:) Wielkie świadectwo nadziei.

Medjugorje :niezwykłe świadectwo Gorana Curkovicia byłego narkomana,więźnia,pacjenta szpitala psychiatrycznego który 9 lat żył na ulicy w Splicie. W Medjugorje w Cenacolo powraca do życia,w niezwykłych okolicznościach godzi się z ojcem,pracując w toalecie w Medjugorje zaczyna poszukiwania przyszłej żony mając tylko 3 zęby .. Dziś posiada piękną dużą rodzinę.Dla Boga wszystko możliwe:) Wielkie świadectwo nadziei:) Wczoraj Papież Franciszek na audiencji powiedział:Tam gdzie Bóg cię rzucił, żyj nadzieją! Zawsze żyj nadzieją!Nie poddawaj się nocy: pamiętaj, że pierwszy wróg, którego masz ujarzmić znajduje się w tobie, a nie poza tobą. Dlatego też nie rób miejsca dla myśli gorzkich, ciemnych. Bądź stanowczo przekonany, że ten świat jest pierwszym cudem, jaki uczynił Bóg i że Bóg złożył w nasze ręce łaskę nowych cudów. Wiara i nadzieja idą ręka w rękę. Wierz w istnienie prawd najwznioślejszych i najpiękniejszych. Zaufaj Bogu Stwórcy, w Duchu Świętym, który porusza wszystko ku dobremu, w objęcia Chrystusa, oczekującego każdego człowieka u kresu jego istnienia. Świat idzie naprzód dzięki spojrzeniu wielu ludzi, którzy dokonali wyłomów, którzy zbudowali mosty, marzyli i wierzyli; nawet gdy słyszeli wokół siebie słowa szyderstwa.zachęcił do życia nadzieją w miejscu, w którym postawił nas Bóg. Wezwał, by nie ulegać mocom ciemności i wierzyć we wzniosłe ideały, zaufać Bogu, nawet gdybyśmy byli otoczeni szyderstwami. To On złożył w naszych sercach zdolność do żywienia nadziei.

Gepostet von Chorwacja/Medjugorje Polska TV am Donnerstag, 21. September 2017

 

Medjugorje – przesłanie Maryi

Siostra Emmanuela cz. 1

Siostra Emmanuela cz 2

Siostra Emmanuela cz 3

Medjugorje – świadectwo w Cenacolo

Medjugorje – Świadectwo księdza egzorcysty

ŚWIADECTWO MEDJUGORJE

Medziugorje – świadectwo ks. J. Cieleckiego z Watykanu

Niezwykłe świadectwo Aliny która zobaczyła całe swoje życie w Medjugorje:

Niezwykłe świadectwo Aliny która zobaczyła całe swoje życie w Medjugorje:)

Gepostet von Chorwacja/Medjugorje Polska TV am Freitag, 12. Mai 2017

 

 

Medjugorje:)

Medjugorje:)

Gepostet von Chorwacja/Medjugorje Polska TV am Samstag, 27. Januar 2018

 

Medjugorje – świadectwo widzącego Jakova czerwiec 2014 r.

Medjugorje – świadectwo widzącej Vicki , czerwiec 2014 r.

Świadectwo Ivana (Medziugorje) – 1

Świadectwo Ivana (Medziugorje) – 2

Medjugorje-Msza święta i Krzyż na niebie

Medjugorje-Msza święta i Krzyż na niebie

Gepostet von Chorwacja/Medjugorje Polska TV am Dienstag, 23. Mai 2017

 

Imponujący film nagrany przez pielgrzyma w medziugorje, gdzie mała dziewczynka rozmawia ze swoją matką…

Video impresionante grabado por peregrino en Medjugorje donde una niña de pocos meses habla con Su Madre…

Gepostet von Consuelo Ruiz am Samstag, 25. Mai 2013

 

„OAZA POKOJU”w Medjugorje+++

 

Objawienia Medjugorie. Przesłanie Matki Bożej

 

– Jestem narkomanem. Dwadzieścia lat byłem uzależniony od heroiny. Trafiłem do Medjugorie z przymusu. Matka postawiła mi ultimatum – albo będę się leczył, albo na ulicę. Nie chciało mi się leczyć, więc myślałem, że przyjadę tutaj, przeczekam, wrócę i będę dalej ćpał. Moja historia potoczyła się trochę inaczej. Pan Bóg miał inny plan. Tutaj, w Medjugorie 18 lat temu po dwudziestu latach nałogu wyciągnął mnie z niego w ułamku sekundy w trakcie adoracji Najświętszego Sakramentu – opowiadał Wiesław ze Wspólnoty Cenacolo podczas 29. Festiwalu Młodych w Medjugorie

Łuny Świateł, Medjugorie styczeń 2019 r.Królewskie znaki..?

Łuny Świateł, Medjugorie 4 styczeń 2019 r.

Łuny Świateł, w internecie krąży że ponoć z Medjugorie, stycz. 2019 r.Obojętnie skąd by nie były, to znaki tylko z Nieba, dla każdego..

Gepostet von Strona ks. Marek Jan Pytko am Samstag, 5. Januar 2019

 

Zaznaczam że zdjęcie było zrobione w pochmurny dzień, co wyklucza odbicie promieni słońca od złota………..ale nawet gdyby, złoto tak mocno nie odbija promieni słonecznych.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *