Niezwykłe miejsca na ziemi.

Niezwykłe miejsca na ziemi.

Zabierzemy Cię w najpiękniejsze miejsca na Ziemi. Odwiedzisz Amazonię – najbardziej skomplikowany system rzeczny świata, Grenlandię – największą wyspę na naszej planecie, pokrytą lodem i śniegiem, wodospad Iguazu – składający się z 275 oddzielnych wodospadów, wyspę Madagaskar – ojczyznę najbogatszych osobliwości przyrody i ponad dziesięciu tysięcy gatunków roślin i zwierząt, pustynię Namib – królestwo ciszy i największe na świecie ruchome wydmy, deltę rzeki Okawango – uroczy świat lagun i kanałów o powierzchni piętnastu tysięcy kilometrów oraz Tybet – dach świata, z którego początek biorą najpotężniejsze rzeki świata.

 

PARKI NARODOWE

Parki narodowe. Bogactwo fauny i flory. Co roku miliony ludzi odwiedzają niezwykłe miejsca na ziemi – Parki Narodowe Ameryki Północnej. Oregon, Utah, California, Alaska, Floryda, Hawaje to tylko niektóre z 16 niezwykłych miejsc, które prezentowane są na filmie. Unikalne zdjęcia i wspaniała muzyka przeniosą Cię do krain, gdzie czas płynie wolniej a życie toczy się własnym rytmem.

 

LASY TROPIKALNE

Lasy tropikalne są domem dla 70-80% wszystkich żyjących na świecie organizmów. Naukowcy nie zdążyli jeszcze poznać i zbadać większości z nich. Mimo…iż to największe lasy na Ziemi zajmują jedynie 6% jej powierzchni.Ten typ lasów deszczowych, charakteryzujący się ogromną różnorodnością form życiowych, występuje na najbardziej wilgotnych obszarach klimatu tropikalnego, przede wszystkim w Amazonii. Poznaj mieszkańców tych terenów.

LUDZKA DUSZA – kraina ognia i lodu

Meteora w Grecji

Meteora In Greece

Meteora In Greece

Gepostet von Add to Bucketlist am Mittwoch, 9. Mai 2018

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *